panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler dlatego właśnie napisałem ostatnie zdanie, żeby zostać dobrze zrozumianym ;)
0
@Janiama mam podobne zdanie na temat reprezentacji. Straciłem do nich zupęłnie serce i sympatie po tej aferze premiowej, do wszystkich bez wyjątku, tych kłócących się ile dla grających, ile dla niegrających, tych spotykających się w nocy o 3 żeby zbierać numery kont. tych rzucających do Vateusza żeby pamiętał że oni zarabiają w euro. Gardzę nimi szczerze mówią. Nigdy bym się tan nie nastawił z uwagi na styl gry czy osiagnięcia. Grali okropnie, wyszli z grupy, ok... nie czuję zadowolenia z tego, ale to nie ma znaczenia. Ta drużyna jest toczona przez jakieś raczysko i należałoby chyba wszystko wypi***ć w powietrze i budować od nowa. Pojedyncze nazwiska mogą się zmieniać, ale to coś co tam jest zostanie. Błaszczykowski może nie był tak wybitnym graczem jak Lewy, ale z pewnością był wybitniejszym reprezentantem kraju i kapitanem kadry.
0
@FcPortoFan1999 no to teraz ja, są głosy że PZPN i Kulesza nie będą szczędzić pieniędzy, więc moim zdaniem do koszyczka wpadnie Martinez ;)
1
@qchulainn to nie o to chodzi, bo i Kaka i Zidane to piłkarze bardzo dobrzy, wręcz fenomenalni. Taki Zidane jednak jest stawiany jako jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii i na takie miano moim zdaniem jednak już nie zasługuje. Był fenomenalny jak na swoje czasy, ale jego miejsce w historii jest trochę odleglejsze jednak :)
2
@arsenallondyn0 to powinno być poprzedzone ostrzeżeniem, że nie da się odzobaczyć xD
1
Jeśli chodzi o Messiego i PSG to moim zdaniem są poważne obawy, że prezes Mekambe wykaże wolę przedłużenia z nim kontraktu.
0
kolejny artykuł w stylu: gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem... teraz to można sobie gdybać... Fakt faktem, na rynku brazylijskim nie istniejemy, więc powinniśmy chociaż budować pozycję na rynku zawodników argentyńskich, a tutaj jest totalna posucha.
1
@MESSIah16 fantastyczny zawodnik. Pamiętam go na mundialu w 98, kiedy ciągnął wraz z Ortegą te Argentynę, ale tam stanęła na ich drodze potężna wówczas Holandia. Później dopingowałem mu kiedy przyszedł do mojego ulubionego klubu we Włoszech czyli Romy. Zdecydowanie mógł więcej z kariery wyciągnąć, ale wtedy Ci zawodnicy tacy byli... Totti, Dr Rossi, Del Piero itd. itd. Jak teraz patrzę na te pokraki z fałszywą miłością do barw klubowych jak Vinicus to mi się niedobrze robi. Nie mam jednak nic do zadeklarowanych najemników jak Zlatan czy kiedyś Anelka.
6
@VegetaPolska a jaką cholerę Pepe nadepnął kiedyś specjalnie na rękę Messiego, a po co Carvajal pokazywał środkowy palec kibicom Barcelony po strzeleniu bramki ? itd. itd. Emocje i adrenalina odcinają myślenie i wychodzą takie krzywe akcje. Ważne, żeby się zreflektował i przeprosił Camavingę.
2
zesrali się na metr przed kiblem...
2
Chorwacja będą moralnie odpowiedzialności za wszystkie zniszczenia i spalone samochody w Paryżu i Brukseli. młodzież marokańska wściekła po meczu znowu ubogaci kulturowo stolice zachodniej Europy :)
1
@Bogan a City w drugiej lidze, a PSG w środku ligi francuskiej... piękne czasy ;)
0
@Alvarinho a jakie to ma znaczenie? Footballeto rozrywka i tyle w temacie.
0
@KrwawiaceoczyVEB nie zapominam absolutnie, ale takie jest ryzyko, możesz kupić Reiniera, Viniego i Rodrygo, zapłacić za nich wszystkich koło 120 mln i wypali Ci dwóch, a możesz kupić Griezza, Cou i Dembele za ok 400 mln i nie wypali Ci żaden. 2/3 to zawsze lepiej niż 0/3 i to za jedną trzecią tej sumy.
6
@Mroziu dokładnie, pewnie "przejadą się" jak na Vinim i Rodrygo, kupią koty w worku, zapłacą gruby hajs a później takich dwóch Brazoli z którymi nie wiadomo co robić xD
0
@Encore w sensie Giroud i kto niby jeszcze xD ?
1
Ciekawe czy Paryż już płonie xD
2
@Arkadio90 Francja póki co to jeszcze Maroko nie przeszła...
0
Tym karnym pokazał kto jest prawdziwym "kapitanem grzmotem" xD
0
@Criss18Barca chyba za dużo uogólniają bo dwa dni wcześniej znalazł jednak pogromcę. Jak dotychczas jest rzeczywiście najlepszy, ale nie jest nie do pokonania, co potwierdza także weekend w Finlandii. Trochę lodu na łeb się czasem przydaje.
1
@Rastafarnianin możliwe, ale osobiście się nie wliczam. Dla mnie początki sympatyzowania z Argentyną to 98 i Gabriel Batistusta :)
7
Niby ten Alemany w biurach to geniusz ale z Griezmanem dali się wciągnąć i to kolejny raz materacom. Po tak udanych mistrzostwach to prezio z Atletico te 40 baniek dostarczyłby w zębach, a jak nie to na pewno znalazłby się chętny na czele z PSG. Niestety w tym układzie znowu okazaliśmy się stroną ruchaną.
0
Wczoraj polecieli turlacze, a dzisiaj podróbki turlaczy... MŚ się nieźle oczyściły :)
0
A tu cyk.... finał Chorwacja - Maroko
5
Jak zobaczyłem Paredesa i Lautaro, to zrozumiałem że to jescze różnie może się skończyć xD
0
faul był poza polem karnym, powinien być wolny
1
@GeneralXavi jest to zdecydowanie pajacowanie, nie przepadam za Chorwatami, ale cieszę się że symulanci wracają z niczym.
0
@Bobo25 pozwolę sobie tylko przypomnieć, że gdy Nawałka był trenerem i byliśmy na etapie 1/8 Mistrzostwa Europy (jeszcze przed meczem z Portugalią), to w Polsce była narodowa euforia i reprezentację i trenera wszyscy chcieli nosić na rękach. Obyło się wówczas też bez afery premiowej. Można ? Można.
2
@nuevojugador jeśli chodzi o jakiekolwiek nawiązanie do Fatiego, to chyba tylko takie, że Brazylijczyka za 72 miliony mogą wyciąć i zastopować rozwój seryjne kontuzje i słabe zdrowie. Bo co jak co, ale Fati po tych szpitalach nie jest sobą i gołym okiem widać, że z jego rozwojem nie wszystko idzie jak powinno.
2
@Sau_Ron jupii, a wszystko dzięki piosence ;)