2

@kamilop będzie tu grubo za chwilę xD

0

a przy tym wszystkim Tomek Pochwała pseudonim "Dynamit" lat 39 wciąż pozostaje młodą nadzieję polskich skoków i domniemanym następcą Adama Małysza xD

3

@eckov Umtiti nie odszedł, on wciąż jest w Barcelonie.

1

@marcin62 dokładnie to co w United. Musi pójść człowiek który nie ogarnia i przyjść ktoś taki jak Ten Haag.

1

@Mow_mi_Douglas a co to jest?

0

Jak zobaczyłem co tam zrobił Ferran, to od razu przyszła myśl, że gdzieś musi być haczyk xD

0

Nie wiem czemu, ale jak zobaczyłem Sztangę przy linii to pierwsza myśl,m była, że tego 1:0 nie dowieziemy xD

0

@Mixtape błagam Cię, Militao jest elektryczny, odstaje w porównaniu nawet do Rudigera czy Alaby, oczywiście nie mówię tu że tamci powinni kosztować więcej bo są starsi, ale Militao za takie pieniądze to jest jakieś nieporozumienie.

12

@David_Beckham ten Militao tutaj to żart

3

@veeeb19 mistrzu... to jebnie...

0

@abram3k zagrał tu raptem pół roku, nazywanie tego domem to jednak przesada. Ale fakt faktem, byłoby miło gdyby wrócił, nigdy nie powinien odchodzić :)

0

Nie wierzę, że materace wcisnęły komuś tę wiecznie niespełniona i zawsze młoda "przyszłość" piłki. Miło wiedzieć, że na rynku jest taka Chelsea, której upchnąć można wszystko.

0

@cris2706 tańczący pokrak, to w pierwszej kolejności powinien poczytać co nieco o szacunku do rywala i ogólnych zasadach zachowania na boisku, bo póki co to głównie irytuje swoim chamstwem i buractwem boiskowym. Takim kiepom ludzie zawsze będą umniejszać, bo ich zwyczajnie nie lubią i nawet jeśli obiektywnie jest dobry, to będą patrzeć na niego przez pryzmat jego zachowań.

0

@MESSIah16 o to ciekawe, to samo czytałem parę lat temu o Fatim.

1

@fcbarcafan19 a w Polsce 12 dni później wybuchło powstanie styczniowe.

0

@jedrek7000 z zasłuchanych rozmów, już słyszałem jak księdza Kaczkowskiego wyzywali, że był lewakiem...

7

@Emhyr materacem to nie pozyczalbym nawet śrubokręta, z nimi żadne interesy nie wypadają korzystnie dla naszego klubu.jak dla mnie to kierunek: Everton!

0

@MesQueUnClub96 pomidor xD

0

@Emhyr ja jestem za, mamy topornych zawodników, a Gerard z topornych zawodników niezle Rangersów poukładał xD

1

Ja mam tylko takie jedno zaledwie małe marzenie, żebyśmy wreszcie przestali być pośmiewiskiem na skalę Europy i Świata. To kolejny kamyczek do ogródka naszego klubu, a dopiero co Ateltico wydymało nas bez wazeliny z Griezmanem, a my tak się spieszyliśmy by sprzedać prawie za darmo gwiazdę poprzednich mistrzostw, za którego teraz wzilibysmy luźno pewnie koło 60 mln gdyby materace nie chciały płacić wykupu. Ehhhh znowu będzie szydera, zasłużoną niestety

0

@Survier polecam dokopać się do zdjęcia młodzieży ukraińskiej w Przemyślu s banderowską flagą pięknie pozujących. Oni tu są, oni krzyczą slava Ukrainie itd.

10

Czytałem dzisiaj rano ciekawostkę, że po raz pierwszy mamy 3 punkty przewagi nad Realem od czasu Valverde. Tak sobie pomyślałem, że nurty poparcia albo dyskredytowania trenera w mediach przede wszystkim społecznościowych są trochę jak TVP. Jak Barca wygrywa to pojawiają się statystyki, według których Xavi jest na poziomie Guardioli albo Enrique, kiedy tydzień później pojawi się remis albo wtopa, to nagle pojawiają się statystyki mówiące że jest słabszy od Koemana i Setiena. Statystyka to jednak dziwne narzędzie, niby obiektywne, ale jednak często gównomówiące i dowodzące tego co jest akurat wygodne.

6

@Bogan ale nikt nie zabrania też komentować tego co pisze xD

1

@Sulimo gość podobno jest świadkiem jehowy i chodzi po Rambli chcąc porozmawiać o końcu świata

0

@Pewex United, Chelsea - nie widzę inny zdesperowanych, chociaż Ten Haag nie wygląda już na oszołoma, więc tam może być problem. Liczyłem na Newcastle, ale oni niestety kupują z głową. Jest jeszcze Vissel Kobe...

0

@taris po tak fenomenalnym mundialu nalezy mu się xD

1

@Kondziubarca ja: czy może Pan powiedzieć czym się pan zajmuje ?
Chelsea: zbieram złom, nie widzisz k***a ?

Ze też po fenomenalnym spektakularnym transferze Saula jeszcze nie zrozumieli, że z Atleti się nie kupuje, ze piłkarz który przeszedl przez szkołę Simeone nie umie już grać w "normalnym" klubie

6

MoM to dzisiaj dla mnie Christensen... Tuż przed Araujo i Gavim.

4

@Joe_Pesci sam widzisz że palenie szkodzi xD

0

@Faro przecież Cię @agaFCB nie obraziła. To raczej Ty ją nazwałeś debilem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?