panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
MoM to dzisiaj dla mnie Christensen... Tuż przed Araujo i Gavim.
4
@Joe_Pesci sam widzisz że palenie szkodzi xD
0
@Faro przecież Cię @agaFCB nie obraziła. To raczej Ty ją nazwałeś debilem.
1
@agaFCB krótko i na temat :)
1
Nie mogę uwierzyć, że sytuacji bramkowej z Gavim towarzyszy w ogóle jakaskolwiek dyksuja. To są jaja.
8
Pedro strzelil za późno, jak dla mnie w związku z tym Xavi out... Na pewno trener kazał mu dziubnąć piłkę z trzy razy przed oddaniem strzału xD
0
Dalej wycierajcie sobie mordy Pedrim;)
3
@Kondziubarca póki co to te odpady co nalapalismy są całkiem przydatne xD
1
@mekston tylko że dzięki temu nie awansują , u nas ta utrata honoru miała większy sens xD
0
@LeoMessi1994 jeśli chodzi o pomoc, lepsza zdecydowanie Barcelona, natomiast co do pierwszego pytania, udam że nie zauważyłem tego porównania, bo jest ono dla tridente z Barcelony uwłaczające xD
7
@Ali3231 oczywiście.
1
W klubie ewidentnie jeśli chodzi o pozycję defensywnego pomocnika zrobił się totalny burdel. Z jednej strony chcą mocno postawić tam na De Jonga i szufladkują go jako nietykalnego, a Holender zaczyna naprawdę dobrze wyglądać w tym miejscu. Z drugiej strony jest konflikt między prezesem a trenerem. Prezes chce kupić kogoś, kto jest osiągalny, ale są duże wątpliwości co do jego jakości (Neves), a trener kogoś, kto mu będzie pasował, ale na kogo nas nie stać. No i jeden patrzy na kwestie finansowe bo liczy pieniądze, a drugi na sportowe bo odpowiada za wyniki i grę. Moim zdaniem jeśli nikt nie przekonuje, to lepiej po prostu nikogo nie kupować niż przesrywać pieniądze i wreszcie odpowiedzieć sobie na pewne zajebiście ważne pytanie, kim w klubie ma być FDJ.
4
@qbuteq no chyba jednak darmowego Christensena z tym poziomem solidności który prezentuje nie można nazwać nietrafionym transferem. Z jego umiejętnością wyprowadzania piłki to wręcz fenomenalny transfer. Podobnie Alonso, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi i daje bardzo dużo drużynie. Bellerin przyszedł jako zapchajdziura, a Kessie tylko dlatego, że Darmowy. Raphinia wygląda za to na grubo przepłaconego i nie ogarnia rzeczywiście co się dzieje. Tutaj słowo "nietrafiony" jest jak najbardziej uzasadnione.
0
@Encore szkoda, że takie coś zdarza mu się raz na kwartał.
3
@Barca1992 Vidic, VvD, Terry, Kompany
0
@Alberto1031 jak dna jak jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli ligowej? XD
0
@Dertinho ;) ok rozumiem, ale jak chcesz Artete, to Xavi musiałby polecieć :) moim zdaniem zasługuje na dużo czasu nasz trener i wcale nie będzie gorszy niż Arteta w długoterminowym rozrachunku.
0
@Dertinho żebyś Artete po dwóch meczach bez zwycięstw wywoził na taczkach ? On zanim Arsenal zaczął grać solidną, dobrą piłkę, był wyśmiewany, a zespół grał piach. Dostał odpowiednio dużo czasu i spory kredyt zaufania to się spłacił. Jeśli Ty i tobie podobni nie dajecie takiego kredytu Xaviemu, to dlaczego mielibyście go dać Artecie?
0
Alonso? Top ;) kolejny raz Rambla udowadnia, że jest level expert i ma nosa do transferów:)
0
@Lola120 może z tym związane są też problemy ze ślinotokiem i ma to u Ciebie podłoże natury psychicznej. Może jest to manifestacja jakiejś formy depresji choćby tylko łagodnej. Miałem podobnie jeśli chodzi o sen, też w okresie takiej chandry/depresji zdarzały mi się bezsenne noce, kiedy dosłownie ani na moment nie byłem w stanie zmrużyć oka.
1
Panie sędzio, nabita!
0
@Lola120 to dziwna sprawa, to faktycznie chyba najlepiej do laryngologa uderzyć, bo rodzinny tego problemu Ci sensownie nie ogarnie raczej.
0
@Lola120 a palisz ? albo zaczęłaś niedawno regularnie palić ?
0
@Lola120 a bierzesz jakieś leki ? albo masz może jakieś zmiany w jamie ustnej, afty, owrzodzenia czy coś ?
0
Stephan... Wstawaj... Zesrałeś się ...xD
0
@Borneo pozostaje mi potwierdzić to co @TheNekro94 napisał poniżej. Gra o Tron jest wybitna, Ród Smoka to również nawiązanie do raczej lepszej odsłony Gry o Tron.
@TheNekro94 @Sulimo dzięki za ostrzeżenie, będę unikał tego gówna. Pierścienie Władzy też opuszczam już, nie mogę się nawet zmusić do kontynuacji, jak sobie pomyślę o tych wędrujących z wozami kurduplach.
0
Jestem po 5 odcinkach Pierścini Władzy, mam ochotę tym kropnąć w cholerę i zapomnieć że oglądanie tego kiedyś miało miejsce i nigdy nie przyznawać się do tego, ale jak już tyle czasu na to zmarnowałem to mi trochę szkoda. Pytanie, czy to się przez te trzy ostatnie odcinki jakoś spektakularnie poprawi czy to będzie już takie złe do końca ?
0
@FcPortoFan1999 ja stawiam na trenera zagranicznego, Michał Probierz albo Jan Urban xD
9
Oglądałem tego Nevesa na MŚ i niczym specjalnym nie zachwycał. Jeśli chcą go sprowadzić tylko dlatego, że agent jest dobrym naszym znajomym, a później kopać się z nim przez lata, no to chyba czas puknąć się w głowę i pomyśleć o tym co dobre dla klubu.
1
@Tomek_TF Dembele i De Jong przyszli i mieli nad sobą wielkie oczekiwania kibiców i zarządów, któych nigdy nie spełnili. Z pewnością jednak dają pewien poziom w klubie. Trzeba jednak zwrócić uwagę na jedną rzecz, od paru lat, niezwykle ciężko jest się aklimatyzować piłkarzom przychodzącym do Barcelony i do klubu wchodzą tak naprawdę jednostki. Obecny sezon przyniósł pewien niewielki progres w tej kwestii, ale Enzo nie miałby łatwiej niż inni.