panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to piątka brachu ! :) zgoda z Twoją niezgodą w tym przypadku ! :)
0
jeżeli zamiast nazywać nowego zawodnika "udanym transferem" albo "strzałem w dziesiątkę", używamy sformułowania "nie są aż tak tragiczni" , to znaczy, że coś jest nie tak. Oczywiście z tych co wymieniłeś brawa należą się za przyjście Umtitiego i Neymara. Cou kosztował tyle, że będzie musiał jeszcze chwilę się spłacać, żeby można było powiedzieć o nim strzał w dziesiątkę. Dembele to wciąż wielka niewiadoma, która równie dobrze może się okazać wielką transferową "kupą" jak i godnym następcą Neymara. Paulinho - transfer co najwyżej nienajgorszy :D
1
Głęboko wierzę, że Valverde to trener przejściowy, przed wielką erą Xaviego... Oczywiście również z inną władzą u sterów i dyrektorem sportowym.
7
Rzućmy więc okiem na staty (tylko liga):
Barcelona 12/13 - 1409 minut - 2 bramki - 5 asyst
Bayern 13/14 - 999 minut - 2 bramki - 4 asysty
Bayern 14/15 - 281 minut - 0 - 0
Bayern - 15/16 - 1635 minut - 2 bramki - 4 asysty
Bayern - 16/17 - 2291 minut - 6 bramke - 5 asyst
Bayern - 17/18 - 1242 minut - 2 bramki - 2 asysty
Odszedł kiedyś z Barcelony, żeby grać więcej w Bayernie. Rozegrał raptem jeden kompletny sezon (16/17), bez większych kontuzji, w którym faktycznie wykręcił nawet niezłe, choć nieoszołamiające statystyki bramek i asyst. Szklany zawodnik. Co do tego, że najlepsze lata to 27-31 - mogę się zgodzić, choć częściowo, różnie u różnych zawodników to bywa. Thiago to jednak szklany zawodnik, niestety z wiekiem podatność na kontuzje raczej nie spadnie, a wprost przeciwnie. Trzeba było kiedyś zadbać o jego klauzulę, a nie teraz jak już jest znacznie bliżej zakończenia kariery, odkupić za X więcej hajsu.
5
2013 rok Thiago przechodzi do Bayernu za 22 mln
2013-2018 Thiago spędza najlepsze lata swojej kariery w Bayernie
2018 rok Barca odkupuje Thiago za 60 mln w wieku 27 lat
gdzie sens ? a gdzie logika ?
5
jeżeli Erriksen jest rzeczywiście planem B w przypadku fiasku w transferze Griezmanna, to oznacza, że zarząd ten nie ma kompletnie pomysłu na budowanie zespołu i powinien jak najszybciej udać się na wygnanie. Bo przecież jak planem B może być sprowadzenie zawodnika o kompletnie innym profilu, grającego na zupełnie innej pozycji. Oczywiście dodam tylko, że głęboko wierzę, że tzw. "plan B" to tylko wymysł katalońskiej super-prasy. Nie sądzę, by w Barcelonie pracowali aż tacy amatorzy.
1
ja powiem tak, mi jest wszystko jedno... z jednej strony boję się tego jego olbrzymiego szczęścia (w które też do końca nie wierzę, po prostu za dużo przypadków na raz), ale z drugiej strony jest tak jak piszesz. Zidane jest skąpy w kwestii transferów, a Real moim zdaniem w tej chwili takich potrzebuje, jeżeli kadra nie zostanie wzmocniona, moim zdaniem Benzemy, CRy i reszta w przyszłym sezonie nie udźwigną tego, a zmiennicy jak Asensio czy Lukas to jeszcze nie ta klasa. Poza tym, chciałbym widzieć go pokonanego w tej lidze mistrzów.
0
U mnie pomogło w takiej sytuacji wyczyszczenie wentylatora czyli tak zwanego wiatraczka. Można spróbować zrobić to nawet bez rozbierania, chociaż optymalnie byłoby rozkręcić i wyczyścić porządnie. Poszukaj w necie i na youtube filmików instruktażowych, komputerowi to z pewnością nie zaszkodzi, nawet jeśli nie jest to przyczyna.
0
a tu na poprawę humoru ! :)
1
przepłukanie jamy ustnej zaparzonym i ostudzonym rumiankiem, można też przepłukać jamę ustną rozcieńczoną wodą utlenioną (1 łyżeczkę do szklanki i dopełniasz do końca szklanki wodą, płukać kilka razy), można psiknąć okteniseptem jeśli posiadasz. Tam niestety nic nie posmarujesz, bo ślina zmyje wszystko w kilka sekund.
1
Cholerna logika podpowiada, że o 13 Zidane poinformuje, że przedłuża kontrakt, z drugiej jednak strony, klęska ligowa i jednak fakt wygrania LM na farcie i błędach sędziego, mogą kusić do odejścia "nipokonanym" przynajmniej w LM. Jestem ciekawy co oni wymyślili, Real z pewnością bez cotygodniowych, regularnych zwycięstw dłużej niż jeden sezon nie wytrzyma ...
2
a napiszesz dokładnie taki sam hymn pochwalny pod adresem Pepe ? Przecież ten też wygrał te ligi, ligi mistrzów, jest mistrzem Europy ? Piłkarz powinien być przede wszystkim człowiekiem, a nie świnią, dlatego szacunku dla ramosa, pepeja i innych psycholi, nie mam za grosz. Chociażby za nastawanie na zdrowie innych zawodników.
0
nie będzie taką samą ...
1
jako farmaceuta i aktywnie trenujący polecam Reparil w żelu na takie atrakcje, pod warunkiem, że to naciągnięcie, przy zerwaniu, do doktora marsz !
1
ok, to teraz pytanie, dlaczego w sytuacji kiedy Suarez ugryzł Chielliniego, a sędzia tego nie zauważył i nie zanotował w papierkach, przeciwko Suarezowi uruchomiono postępowanie i zawieszono go na XX spotkań ? Jak to się ma do tej sytuacji ?
15
Za dźwignię na Salahu, za uderzenie Kariusa w twarz, UEFA nie nałoży na ramosa żadnej kary (trudno mówić o dodatkowej, bo faulu po tych starciach nie odgwizdano). ehe ehe ehe ... nie wiem czy to jest jeszcze smutne, czy już śmieszne, szczególnie w kontekście czterech meczy Roberto.
0
jeżeli LEbron (bo on ciągnie Kawalerzystów) pokona teraz bez pomocy Irwinga ( i kontuzjowanego Thomasa) w finale Golden State, to moim zdaniem przebije MJ. Absolutnie, będzie to oznaczało, że pokonał wspaniałe trio Wojowników w pojedynkę (Love w tym sezonie nie jest już tak pomocny jak w ostatnich)/ Jeżeli nie, to w mojej ocenie będą to koszykarze równorzędni :) Pamiętajmy, że MJ miał do dyspozycji Scottiego Pippena i Denisa Rodmana, Lebron walczy teraz praktycznie w pojedynkę.
0
ja jestem przekonany, że to Semedo wypchnie Roberto do pomocy.
0
być może nie potrafiłby, a może potrafiłby, real zawsze słynął z wielkich kapitanów, takich jak Hierro, Raul czy Iker. Nie wiem czy kiedyś ich kapitanem była pospolita gnida, ale w sumie jeżeli ta gnida ma zdolność motywowania, to zgodnie z ideą Realu gnida też może kapitanować, byle do celu. Natomiast Kroosa w roli kapitana nie widziałem, więc nie oceniam, ale i nie skreślam, tym bardziej, jeżeli piastuje opaskę bohater załączonej niżej sesji zdjęciowej XD
https://pbs.twimg.com/media/DTDFk6GXkAEaT58.jpg
1
a mówił coś o sytuacji kiedy ten osioł z realu potraktował Kariusa łokciem ? analizował to ? ile on dostanie zawieszenia, jeżeli Roberto dostał 4 mecze ?
0
Webb również...
0
skoro morate sprzedali za 65 mln to czemu nie Bale'a za 200 ?
0
i ma zarówno charakter jak i umiejętności do bycia kapitanem, ale real wolał dać opaskę takiemu .... (każdy sobie może wpisać, co sądzi o ramosie).
0
przegrają w roku, w którym zostanie wprowadzony VAR. Gdyby był system powtórek dla sędziów, które mają już najpodrzędniejsze ligi świata, to prześcieradła nie dotarłyby nawet do finału. Można sobie zadać pytanie tylko, dlaczego od co najmniej 5 lat, Liga Mistrzów nie ma VARu ? Później można sobie odpowiedzieć na pytanie, kto w tym czasie najwięcej na tym skorzystał, a na końcu według zasady, nic nie dzieje się bez przyczyny... wyciągnąć wnioski.
0
sukcesy i jednego i drugiego śmierdzą jak koński zad
0
Brakowało mi wczoraj ze strony realu podziękowań dla Barcelony... tak naprawdę olewając rewanż z Romą Barca zaniosła na kolanach puchar do Madrytu, a była jedynym zespołem, który potrafi rywalizować i wygrywać z tymi klaunami. JA też czuję się wygrany, bo wczoraj tej żenady nie oglądałem.
1
Jeden grając stolec przez całe rozgrywki i wykorzystując wszystkie dary losu wygrywa rozgrywki a drugi wygrywa w pierwszym meczu 4:1 i uznaje że to koniec "rywalizacji" tyle w temacie
0
ok, to jest szansa, że może chociaż to odzyskają ...
2
Ktoś pamięta ile "Janusze" zapłacili za niego Milanowi ? Jak przychodził było mówione, że przy tak niskiej kwocie odkupienia można go później sprzedać znacznie drożej... "only in Barca"
0
marzę o posiadaniu takiego dystansu, może z czasem nabiorę, jak odejdą Ramosy, CRy, Marcely i Casemiry, a przyjdą znowu do Realu piłkarze z klasą (wielu już z nich takim jest jak Varane, Kroos, Nacho, Bale, Isco, Lucas)