panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, to odpowiedni czas do rozmowy o Mistrzostwach Świata a nie transferach... w końcu ilość stron w gazetach sportowych i czasów antenowych jest ograniczona i ludzie skierowują swoją uwagę w stronę Rosji a temat transferu szybko schodzi na drugi plan. A sam Griez będąc z reprezentacją jest od tego wszystkiego izolowany. Ale spokojnie, to tylko moja teoria, nie musi się sprawdzić i nie dam sobie za niej ręki uciąć.
5
Moja teoria jest taka, że Griez podjął decyzję o przejściu do Barcelony, czeka jednak z ogłoszeniem decyzji do Mistrzostwa Świata, bo miesiąc czasu Mistrzostw to odpowiednio długi czas, żeby ostudzić emocje, wyciszyć komentarze i odejść psychicznie od tematu transferu. Gdyby miał zostać, ogłosiłby to od razu, bo jaki byłby problem ? Nie wierzę, że nie podjęta została jeszcze decyzja.
1
Real szuka trenera, Franciszek Smuda zwolniony z Widzewa... chyba wszystko jest już jasne...
1
pisać DNA umiemy już od dawna, w dzisiejszych czasach to nie problem, to raczej łatwizna w średniej klasy laboratorium biologii molekularnej. Nikt nigdyjednak nie stworzył żywej komórki, której DNA jest tylko elementem, ważnym ale nie jedynym. Jak na tę chwilę możliwość bycia "Stwórcą" to najważniejsza rzecz, której nie potrafi człowiek, a potrafi zmyślony lub realny Bóg, a fakt, że żyjemy, jest sprawiony tym, że ktoś go kiedyś zrobił.
3
człowiek zajmujący się w Liverpoolu transferami to magik. te ich transfery to jest po prostu shaw, Fekira będą chcieli odkupić inni za trzy razy tyle.
0
nikt nigdy nie udowodnił, że Bóg istnieje, nikt nigdy nie udowodnił, że go nie ma. Przynajmniej dopóki w laboratorium naukowcy nie stworzą życia od zera, nie ma o czym dyskutować z punktu widzenia naukowego...
27
tego transferu im zazdroszczę, świetny piłkarz, cena - jak promocja !
0
Real Madryt chce być jak Pogoń Szczecin za Antka Ptaka ?
12
Żeby nikogo z działaczy nie obrazić, moim zdaniem, zanim dokonają jakiegoś transferu, powinni dokonać transferu ojca transferów czyli Monchiego z AS Roma. To już przestaje być śmieszne, sytuacja transferowa robi się dramatyczna. Jeżeli jeszcze okaże się , że Andre Gomesa będą w stanie najwyżej wypożyczyć na dwa lata do West Hamu to z tegorocznych transferów nie wyciągną nawet 50 mln, a mówienie o 100 wiąże się z obłąkaniem.
0
przypominam, że w Miami właśnie takie wsparcie miał, wygrał 2 finały, a 2 finały przegrał. Curry w swoim pierwszym mistrzowskim turnieju nie miał Duranta w drużynie, głównie z Thompsonem ciągnęli grę GS. W tej chwili Lebron>Curry, ale ten drugi ma papiery, by przeskoczyć Lebrona.
0
ja bym poruszył temat rosnących kwot przewijających się w footballu, zadając sobie pytanie czy jest to moralne, jak to się ma do definicji sportu i zdrowej rywalizacji i spróbował odpowiedzieć na pytanie czy football to bardziej sport czy jednak bardziej biznes.
0
jest w tym trochę prawdy, ale tam wystarczyło chociaż przegrać 1:0, 2:0, ale nie 3:0, inaczej rzecz ujmując nie musieli strzelić bramki żeby wygrać. Przód swoje zrobił w pierwszym meczu, a w mojej opinii głównym architektem odpadnięcia z Romą była linia obrony ( z naciskiem na Umtitiego) + Sergio Busquets.
10
dobrze rozróżniać hejterów, od konstruktywnych krytyków i tak ściskających kciuki za piłkarza reprezentującego ukochany klub ... ludzie nie dzielą się na ultra-fanatyków i hejterów.
2
Gdyby kilku nieodpowiedzialnych piłkarzy, nie uwierzyło, że zwycięstwo 4:1 w pierwszym meczu z automatu kwalifikuje do następnej rundy Ligi Mistrzów, to miałby też jedną Ligę Mistrzów i jedną Złotą Piłkę więcej... a mimo wszystko tego chłopaka to nie zniechęca, bo tak kocha ten klub. Nie ma się co oszukiwać, gdyby Messi grał w Realu, pewnie wygrałby znacznie więcej trofeów niż w Barcelonie, ale po takim przywiązaniu do barw poznaje się wyjątkowych, wielkich piłkarzy. Niestety dzisiaj jest to już gatunek wymierający.
0
"zostaje" ?
0
świetne porównanie, niestety brakuje jednej ważnej rzeczy, mianowicie minut spędzonych na boisku. Podam tylko te dla Thiago :
Barcelona 12/13 - 1409 minut
Bayern 13/14 - 999 minut
Bayern 14/15 - 281 minut
Bayern - 15/16 - 1635 minut
Bayern - 16/17 - 2291 minut
Bayern - 17/18 - 1242 minut
W Barcelonie był rezerwowym, więc nie biorę tego sezonu pod uwagę, ale generalnie widać, że bez kontuzji zaliczył raptem jeden sezon. Bracia Alcantara to super gracze, niestety są niezwykle szklani. Zagorzali zwolennicy transferu Thiago wydają się na tę rzecz wcale nie zwracać uwagi, dlatego też ja jestem umiarkowanym zwolennikiem transferu Thiago.
0
liczę na powrót "Grubego Kelnera" {in Rafa Benitez we trust"}
0
cenne spostrzeżenie, przyznaje rację i biję się w pierś :)
0
obiektywnie o Dembele po pierwszym sezonie
- dwie ciężkie kontuzje (to może być efekt nieprzepracowanego okienka transferowego, a może być niestety zapowiedzią "szklanej kariery")
- mecze w których wystąpił, w większości przeciętne, zanotowałem bodaj dwa wybitne mecze w Primera Division i jeden decydujący z Chelsea (Wspaniała interwencja w obronie+ gol)
- mnóstwo strat
- nie boi się gry 1 na 1 i udaje mu się zarówno wygrywać je jak i tracić piłki prowokując niebezpieczne kontry
- po roku czasu nie widać u niego objawów we wpasowanie się w drużynę, może to wynikać z tego, że Barca gra głównie atak pozycyjny a on jako szybki skrzydłowy woli pewnie odpalić, poza tym przyczyną może być długie pauzowanie po kontuzjach, chociaż taki Cou wygląda jakby od pierwszego meczu czuł bluesa
- zawodnik bardzo przepłacony, taki hajs płaci się za kogoś ukształtowanego piłkarsko i fizycznie, on nie jest ukształtowany w żadnym z tych kierunków
- przydałoby mu się częściej bywać na siłowni, byle podmuch wiatru go przewraca
- piłkarsko wciąż ma papiery by być lepszy niż Neymar, równie dobrze jednak może się okazać drugim Gomesem
- mimo wszystko ja bym go zostawił i dał mu szansę w kolejnym sezonie
1
to też oczywiście prawda... wejście szejków do piłki zaburzyło, czy lepiej powiedzieć zniszczyło, zepsuło ten sport. Zobaczymy czy w tym sezonie coś wrócić do normy jeżeli chodzi o ceny.
0
właśnie tylko o cenę tu się rozchodzi, zawodnik jest dobry, z papierami na przekozaka i warto było go sprowadzić za 10 mln z Rennes. Wiem, że próbowali, wiem, że on nie chciał bo bał się że nie będzie dostawał minut, ale warto było go namawiać i naciskać. Borussia niestety wykorzystała moment po transferze Neymara, wiedząc, że FCB ma duuużo pieniędzy i dużo desperacji. Życie ... :)
0
"Mina − ogólne określenie broni w postaci środków rażących, najczęściej ładunków wybuchowych w specjalnej obudowie, z urządzeniem reagującym i zapalającym" [wikipedia]
Inwestycja na przyszłość (rozumiem, że przeszłość to literówka) oczywiście świetna, ale jednocześnie przecholernie droga i za takie pieniądze nie sprowadza się zawodników, którzy nawet fizycznie nie są ukształtowani. Takie pieniądze w mojej opinii płaci się za ukształtowanych, dojrzałych graczy jak Cou, a nie "inwestycje na przyszłość" które mogą się spłacić i zaprocentować lub też nie. A sam fakt, że poprzedni sezon zniszczyły mu kontuzje, może świadczyć, że jest szklanym piłkarzem (mam nadzieję, że nie )
2
pogróżki dla rodziny Ramosa jak i dla Ramosa to nie jest nic niedobrego, wręcz przeciwnie, nie powinno się odpowiadać agresją na agresje. Nie zmienia to faktu, że ten facet jest sk****em który dla osiągnięcia sukcesu nastaje na zdrowie fizyczne innych zawodników, a tutaj zakłada mu klasyczną dźwignię. Jest wiele ujęć które pokazują, jak Ramos wykonuje tę dźwignie i do końca trzyma upadającego Salaha, a Ty próbujesz jednym słabym ujęciem, na dodatek urywającym się w 2/3 akcji, kiedy następuje najlepsze, udowodnić, że jest odwrotnie. Przypomina mi to nieco typowych kibiców z białej, którzy są w stanie narysować linię łamaną spalonego, byle wyszło na ich. Może znajdź jeszcze jakąś powtórkę, według której Ramos nie uderza Kariusa łokciem w twarz, a to Karius uderza twarzą w łokieć Ramosa i powinien za to zagranie z premedytacją obejrzeć czerwoną kartkę ...
0
gdyby tylko odzyskać te pieniądze, które za niego zapłacili, to czemu nie ? Dembele to dalej mina, może się okazać drugim Neymarem (albo lepszy niż Neymar),a może się okazać drugim Gomesem (w wielu meczach mniej więcej tak właśnie wyglądał). Osobiście fakt, że Klopp się na niego tak naostrzył uważam, że może wskazywać na to pierwsze. Klopp w końcu wybitnym trenerem jest i nosa do piłkarzy ma jak mało kto :)
5
nie nie, wychodzi na to, że 30 mln dopłacimy do Gomesa
4
skoro już przy nazewnictwie związków organicznych, to ja obstawiam, że tajną bronią okaże się po razy kolejny zresztą: C2H5OH w rozcieńczeniu 40% czyli nasz super zawodnik zadaniowy.
2
to jest taki wypełniacz ścianek, coś pisać muszą, ludzie coś czytać też muszą.
2
tegoroczny finał dla mnie będzie odpowiedzią na pewną rozterkę, czy Lebron jest lepszy niż MJ ? Dziś, uważam, że to jest ten sam poziom i klasa zawodnika, jeżeli Lebron w pojedynkę (wkład Love'a w tym sezonie nie uważam, za tak znaczny jak w zeszłych latach) poprowadzi Cavs do wygranej, to Lebron dla mnie absolutnie przebije MJ'a. Osobiście uważam, że nie da rady w pojedynkę pokonać tego tandemu gwiazd Golden State.
0
sam ich nie zmyślił :)
http://sportwitness.co.uk/daniel-levy-e190m-transfer-war-headache-inducing-tottenham-transfer-situation/
0
no to piątka brachu ! :) zgoda z Twoją niezgodą w tym przypadku ! :)