panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bo PSG nie zrozumiało, że nawet przy stanie 2:1 to Realowi należy pozwolić grać. Oni w ataku pozycyjnym są ciency jak sik pająka, a PSG rzuciło się na karuzelę wdarł się chaos, a Realowi w to graj.
1
Prezio z PSG musi zrozumieć, że tutaj potrzebny jest szkoleniowiec z prawdziwego zdarzenia, Emery niestety pasuje max do Sevilli, ale trudno, żeby cieszył się respektem w tej konstelacji gwiazd, która wygląda obecnie jak zbieranina przypadkowych gwiazd. Moim zdaniem, rywalizacja jest zakończona, Emery w PSG pewnie też.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
bardzo mu się chciało, aż za bardzo ! Problem polegał na tym, że jego profil kompletnie nie pasuje do stylu Barcy, a kwestia talentu, no cóż, może i ma, tylko obawiam się, że nie wystarczający na Barcelonę.
13
napisałeś nieprawdę, Deulofeu po prostu nie jest stworzony do gry w Barcelonie, to świetny piłkarz, ale nie na Barce i obawiam się, że nie na ligę hiszpańską. Jedno czego nie można mu odmówić w czasie tego pobytu, to fakt, że się starał. Starał się bardzo mocno, niestety często za mocno, przez co wychodził na egoistę albo jeźdźca bez głowy. Swojej szansy nie wykorzystał, ale ja tam wciąż trzymam za niego kciuki i mam nadzieje, że w innym miejscu mu się uda.
0
Bardzo żałuję, że z całego pokolenia wychowanków w pierwszej drużynie ostał się tylko Sergi Roberto. Myślałem, że jest to wina zmienionej strategii klubu i przyjścia ludzi, którzy wolą raczej kupować zawodników niż stawiać na młode pokolenie, ale to nieprawda. Czas pokazał, że może z wyjątkiem Thiago, żaden z piłkarzy nie zagościłby na stałe w pierwszej drużynie. Szczególnie boli ten Halilovic, który obecnie nie jest w stanie nawet przebić się do pierwszej jedenastki takiego średniaka jak Las Palmas. A Sergi Roberto.... po cichutku, powolutku, ram pam pam i stał się kluczowym piłkarzem pierwszej jedenastki. Pokazał, że można, ale niewątpliwie przy ostatnich transferach Alenia czy Arnaiz będą mieli jeszcze trudniej niż Munir, Sandr Jeffren, Tello, Cuenca i cała reszta.
1
A tymczasem Deulo strzela bramkę Chlesea Londyn i to aż szkoda, że nie w barwach Barcelony, ale prawda jest taka, że tam ma szansę się odbudować, a z naszej strony, brameczki Chelsea będą strzelali inni (mam nadzieję :) )
8
Pique przy Piłce
Cornelia El Part: "i just wanna be part of your symphony"
1
A który z zawodników Levante jest lepszy niż jego vis-a-vis z Realu Madryt i dlaczego jeszcze w takim razie gra w Levante a nie w Realu albo u nas ?
0
Pytam czysto hipotetycznie: czy szpaler w Hiszpanii wykonują drużyny tylko w następnym meczu po zdobyciu mistrzostwa, czy w każdym meczu rozegranym po zdobyciu mistrzostwa aż do ostatniej kolejki ?
0
dlatego powtórzę jeszcze raz, to Umtiti albo Ter Stegen powinni otrzymać opaskę kapitańską po Masche. Oczywiście nie zabezpieczy to tych piłkarzy na zawsze, ale zacieśni relacje z klubem i zwiększy odporność na P$G i Manche$ter City.
2
Luke Sky Walker wsiadł w X-Winga i odleciał.
3
w Managerze możesz zawsze sprzedać Denisa za trzydzieści srebrników, a w życiu raczej nie wyzywa się piłkarzy swojej ulubionej drużyny tylko dlatego, że im nie idzie...
6
Ale o co chodzi? Pique przecież tylko podkręcił głośność symfonii, żeby mu się lepiej grało.
0
Espanyol po pierwszym meczu był dokładnie o taki sam krok bliżej półfinałów jak Barca teraz, więc trzeba być ostrożnym, w Valencii piłkarzy czeka wojna i chodzi z grubsza, żeby strzelić bramkę i nie dać sobie wbić trzech. 1:0 to bardzo dobry rezultat, ale niczego nie przesądzający.
0
Jasne, że tak, dlatego konkluzja jest moim zdaniem taka, że dodatkowe zapisy które uczynili albo:
1) są niejasne i niejednoznaczne
2) sprzeczne z jakąś regulacją która jest ponad taką umową
Myślę, że zarówno klub jak i Neymar naprawdę zatrudniają ludzi, którzy mają pojęcie o robocie którą wykonują. Odnośnie powoływania się na informację, to tak naprawdę to co jest udostępniane opinii publicznej to nie są żadne informacje, to tylko strzępki, które dziennikarze składają do kupy i przekazują ludziom. Tylko pełen zapis umowy umożliwia jakiekolwiek spojrzenie na to, a nad wszystkim jest jeszcze prawo.
1
Szczerze mówiąc nie sądzę, żeby FC Barcelona wraz z grupą swoich prawników, byli takimi idiotami, aby bez odpowiednich gwiazdek i zapisów kompromitować się przed całym światem i nie zapłacić Neymarowi tych pieniędzy. Myślę, że Barca ma jednak trochę lepszych prawników, niż z całym szacunkiem forumowe "Janusze"... a jeżeli oni widzą jakieś podstawy do niepłacenia mu tych pieniędzy, to chyba trzeba walczyć o swoje. Naprawdę sądzisz, że taki Bartomeu wstał rano i sobie pomyślał "wk*****ł mnie to mu nie zapłacę" ?
11
Neymar powinien zrozumieć, że w takim wieku (25 lat) jak jest nikt nie pozwoli mu na dłuższe strzelanie fochów. Jako młody piłkarz swoimi zachowaniami potrafił np. zwolnić trenera Santosu, ale w takim klubie jak PSG granica ustępstw wobec niego istnieje i nikt mu nie pozwoli na więcej niż prawdopodobnie już dostał.
Patrząc na niego stwierdzam, że Neymar to jednak głupi człowiek... miał okazję uczyć się od Messiego wszystkiego, nie tylko piłki ale także zachowania wielkiego piłkarza. O ile footballu nie można mu odmówić, o tyle jego zachowanie to dno.
7
Z jednej strony pozbywamy się, można powiedzieć "lekką ręką" młodych, zdolnych piłkarzy, ale z drugiej strony ilu z nich robi wielkie kariery w innych klubach ? Od czasu wspaniałego pokolenia piłkarzy (Mesii, Busquets, Fabregas, Pique itd...) poza Barceloną kojarzę praktycznie jednego zawodnika, którego oddanie było wielkim błędem i jest to Thiago Alcantara. Poza nim, te talenty które się pozbywaliśmy kończyły niestety w ligowych przeciętniakach i słabeuszach (Romeu, Delofeu, Fontas, Jeffren, Sandro, Munir, Halilovic, Dos Santos, Bojan itd ....). Przebił się tylko jeden - Sergi Roberto. Czas pokazał, że zarząd pozbywając się tych zawodników miał rację. Piłkarze, którzy opuścili klub nie wyrastali na wielkie gwiazdy za granicą (choć to zależy jak się spojrzy na Bellerina i może trochę tego szkoda, bo Bartry nie uważam za lepszego obrońcy niż Umtiti). Więc jak Barca ma korzystać z zawodników szkółki, jeżeli ta szkółka nie wypuszcza dobrze ukształtowanych i wyszkolonych piłkarzy ? Może problem leży w tym, że łatwo oddajemy piłkarzy, ale głębiej: w szkoleniu, wychowywaniu a przede wszystkim pozyskiwaniu nowych piłkarzy. Może jednak warto rozważyć wymianę skautów i kadry trenerskiej szkółki ?
Dziś doszliśmy do takiego składu, który zamyka praktycznie możliwość adoptowania nowych zawodników do drużyny na wielu pozycja. Konkurencja z przodu i w pomocy jest kosmiczna a obrona bardzo solidna. Wiele jednak wskazuje na to, że to odejście od dawnych ideałów (stawiania na wychowanków) jest spowodowane tym, że kandydatów do pierwszej drużyny raczej brak. Stąd polityka transferowa Barcy zaczyna przypominać jeszcze niedawną politykę (tfu....) Realu Madryt.
6
... po czym kupił Emerica Laporat, tak, żeby Eric Garcia mógł łatwiej przebić się chociaż na ławkę rezerwowych
58
Jeśli Neymar faktycznie podpatruje Ronaldo, to możemy u Brazylijczyka spodziewać się ostrego zjazdu formy w najbliższych miesiącach. Dla swojego dobra, powinien przestać to robić.
0
Bardzo, bardzo chciałbym zobaczyć taką pomoc jak tutaj z Sergim Roberto w miejsce Paulinho.
0
i dlatego może nie jest kapitanem. Do psychicznych zachowań i wypowiedzi Sramosa bardzo mu jednak daleko, a temu nie przeszkadza to nosić opaski kapitańskiej Realu.
0
Kiedy jest losowanie półfinałów ?
0
nie wyjdzie ...
0
nie wiem czy jest sens dyskutować z kimś, kto nie rozumie, że główną funkcją gazety nawet w XXI wieku jest INFORMOWANIE. Bełkoczesz coś o kibicach, pożegnaniu, uważasz, że komunikat nikogo nie obchodzi. Otóż gazeta ma informować, a najważniejszą informacją jest to, że odchodzi. Kibice nie muszą czytać o tym, że wczoraj żegnali piłkarza, ale chcą znać fakty. A teraz mówię STOP ale tej dyskusji z Tobą. W końcu przecież każdy ma prawo od swojego zdania.
0
no k...a skąd ty się wziąłeś ? Wczoraj Barcelona wydała komunikat, że Masche odchodzi, dzisiaj rano znalazła się informacja o tym w gazecie... w małym okienku na dole. Newsem dnia zgodnie uznano w katalońskiej prasie, że Real odpadł na etapie ćwierćfinału z gówno wartych rozgrywek. Moim zdaniem ważniejsza jest oficjalna informacja, że piłkarz odchodzi niż impreza w związku z jego odejście. No ale może twoja "logika" wskazuje inaczej.
a żenujący to Ty jesteś.
0
można :) chociaż ostatnie lata pokazały, że Barcelona nie jest już Tą wiecznie goniącą drużyną :) A śmiech to zdrowie, tyle, że poczekałbym z nim chociaż do naszego awansu, bo może być niezła kupa.
0
Kibice mogą sobie oczywiście komentować co im się podoba, ale gazety powinny jednak uhonorować Masche, a jego zdjecie znaleźć się na okładce. To naprawdę nie jest odejście Jeffrena czy Munira tylko jednego z kapitanów, który przez te 7 lat sobie na to zasłużył. Real jeszcze nieraz odpadnie z różnych rozgrywek i będzie okazja się ponabijać, Mascherano już raczej z Barcy więcej nie będzie odchodził .
0
zwykle jest tak, że skupiasz się raczej na zwycięzcy a nie na przegranym rywalizacji. Tu nie chodzi o to kto wygrał a kto przegrał, ale chodzi o to na kim skupiasz się opisując wydarzenie, podsumowując ciekawsze jest to, że odpadł Real niż awansował Leganes i ok. TAK k...a, odejście jednego z kapitanów i faceta który przez 7 lat reprezentował klub moim zdaniem znaczy więcej niż porażka Realu w gówno wartych rozgrywkach i jest dla Masche oznakiem braku szacunku. Rozumiem, że prawda w oczy kole, ale to Wy takimi komentarzami wykazujecie brak szacunku i kibicowanie na poziomie maks 3. klasy podstawówki.
Ostatnie zdanie: żenada. Nie zależy mi na zielonych, a czy się sypią czy nie, to zerknij sam. Ja mam to gdzieś.