0

Tutaj nie o wynik chodzi, wynik jest super, problem jest trochę inny, mianowicie duże posiadanie nie przekładające się na sytuacje i strzały. Bramkę zdobyliśmy po wielbłądzie piłkarzy Chelsea a nie z własnej gry. Tu chodzi o to, że oni na Camp Nou wyjdą jeszcze bardziej nastawieni na kontry, a tylko w tym meczu Willian mógł ustrzelić hat-tricka. Chwała Bogu, że zostało 1:1 bo równie dobrze mogło się skończy 3:1 a przy większej koncentracji obrońców 3:0. Taka prawda.

0

późno już a jutro trzeba iść do szkoły ...

1

Dembele mógłby wejść na ostatnie 10 minut... tylko po co ?!? Widzieliście jego ostatnie mecze grane przeciw ogórkom ? Trzeba mu dać czas na dojście do formy i wtedy nim straszyć, a póki co lepiej niech straszy na ławce rezerwowych i w meczach ligowych.

4

Don Andres - 90 minut ... szacunek !!!

0

czy ktoś wie jak długo ncplusgo.pl ma zamiar lecieć sobie w kulki i kontynuować prace serwisowe ?

0

Cieszę się, że Morata na ławce, mimo tego, że nie eksploduje formą, jako madritista z pewnością wyszedłby na to spotkanie nabuzowany jak Sputnik i mógłby ukąsić.
Chelsea ofensywnie ustawiona, nie zapowiada się by mieli stawiać tu linie Mouginota, najbardziej obawiam się Marcosa Alonso, Hazarda no i oczywiście Ngolo Kante. Na szczęście mamy tam też swoich ludzi :) (Czesio i Pedro)

1

Wystawienie Vidala nie byłoby absolutnie dobrym pomysłem, co by nie powiedzieć, to Gomes twardo stoi na nogach i potrafi odbierać piłki- a to na wyjazdach z drużyną która pewnie nastawi się na kontrataki może być bezcenne. Paulinho widziałbym osobiście bardziej jako jokera, chociaż nie ma co ukrywać, że jest faworytem do wyjścia w pierwszej jedenastce. Czyli może ... może jednak Gomes ?

1

fajny jest szczególnie ten typowy "Mati" w bluzie z kapturem z rozdziawioną buśką :D

1

Vavlerde nie zagra Andre Gomesem, nawet on nie jest na tyle szalony, by tyle zaryzykować... prędzej spodziewałbym się Aleixa Vidala, albo S. Roberto w pomocy (mało prawdopodobne), ale Andrzeja Gomesa w dzisiejszym meczu to ja nie widzę. Ale Ernesto jak to Ernesto już nieraz moje typowania w tym sezonie kasował...

2

po czym Włodek Szaranowicz przytoczył anegdotkę, że Jakub Janda był na weselu u Roberta Mateji :D

0

może po przeliczeniu punktów za wiatr w tym roku znowu okaże się że dostanie "Złotą kulę"

3

ale ten telemark to taki ala'Amman - niewyraźnie zaznaczony, trochę pozorowany i oszukiwany... oceny trochę za wysokie

0

Trzeba przyznać, że w tej pasjonującej rywalizacji strzelców CR jednak wysuwa się przed ... Paulinho.

5

Jednak jest najlepszy ...

0

może widzi sterydy na profilu jego twarzy.

1

To może pogadamy teraz o Pierrugim Collinie, który przy bramce dla Chelsea nie odgwizdał faulu Carvlho na Victorze Valdesu (2005 rok) - bramka na 4:2 dała awans Chelsea. Wybiórcza pamięć...
Czekamy także na wywiad z Viktorem Kasai.

1

Ok, nie chcę kontynuować tej dyskusji, bo widzę, że nikt tutaj nikogo nie przekona. Częściowo zresztą czego może po dyskusji nie widać, mamy wspólne stanowisko. Ja również uważam, że nie może być samowolki i rzucania mięsem na forum w wypowiedziach. To o co chciałem zaapelować, to po pierwsze, odrobinę więcej luzu i dystansu w interpretacji tego co jest obrazą (pozwólcie np. kibicom nazywać Figo - Judaszem, a Neymara - Sprzedawczykiem, szczególnie po tym jak potraktowali klub i kibiców, a po drugie, nie oczekujcie szacunku kibiców do piłkarzy, którzy publicznie okazali brak tego szacunku kibicom Barcy (np Carvajal i jego środkowy palec). Oczywiście regulamin jest regulaminem i "dura lex set lex", ale zdrowy rozsądek - jest zawsze zdrowym rozsądkiem - a ten mówi, że jeżeli ktoś sika to nie można mówić , że deszcz pada.

Na koniec dzięki za to moderowanie i mimo całej dyskusji, Wysoki poziom który tu utrzymujecie :) To w końcu Wasza zasługa
VeB ! :)

1

A Ty dalej swoje... powtarzam jeszcze raz, to nie chodzi o kwestie obrażania, chodzi o to, że dla Ciebie obrażaniem jest to, co większość uważa, że nie jest. Oczywiście zadanie pytania "czy lubisz być obrażany" to jest Twoja manipulacja i nie wiem co chcesz tym udowodnić. Na pewno nie dowiesz się, gdzie użytkownicy uważają, że powinna być granica tego co jest obrazą a co nie jest.

Ja świetnie rozróżniam przekaz medialny od komentarza na moderowanym forum. Dlatego uważam, że administrator jest odpowiedzialny również za treść którą przekazuje nawet w porannym przeglądzie prasy i jeżeli uważa, że jest ona niewłaściwa albo niezgodna z polityką forum powinien jej nie rozpowszechniać.

Ad PS PS "Ale nie, bo przecież trzeba napisać po raz setny, że to moneymar" czyli Ty piszesz po raz kolejny (może nie setny) łepek powtarzając tym razem po mnie ... wygląda mi to analogicznie do moneymara. A łepki oczywiście, że są... bany przecież się kończą.

2

Tak , tylko tu dalej chodzi o to, czym jest obrażanie. Moim zdaniem słowo "money" nie jest obraźliwe - Ty za nie banujesz, Lessi - to nawiązanie do sympatycznego owczarka szkockiego bo ma podobną fonetykę co Messi. Wracając do merytorycznej dyskusji, po prostu uważam, że ludziom powinno zostawić się odrobinę luzu, samo słowo w regulaminie obrażanie jest względne.

P.S, Może nie zauważyłeś ale w ostatnim poście w swoich kategoriach obrazy, sam obraziłeś młodych, prymitywnych, niedojrzałych kibiców nazywając ich "łebkami" i co gorsza odmówiłeś im człowieczeństwa "forum jest dla ludzi, a nie dla łebków". To jest ta odrobina dystansu o którym mówię.

1

Czy Ty się dobrze czujesz ? Publikujesz okładkę powielając coś co uważasz za obraźliwe i twierdzisz, że jest ok, bo "przecie z regulaminem się zgadza" ? I nie przyklejaj się do "zbanować okładkę" bo dobrze wiesz, że mam na myśli uznanie jej za obraźliwe i nie publikowanie jej. Tu nawet nie chodzi o regulamin, tu chodzi o politykę tego forum jaką sobie narzucacie. Jeżeli każde słowo o najmniejszym wydźwięku pejoratywnym traktujecie jako obrażenie kogoś , ok ! ale to jest miecz obosieczny i bądźcie poprawni politycznie do końca. A tymczasem publikujecie okładkę, która krzyczy hasłem w waszych oczach obraźliwym. Ale żeby było jasne, ja z tą okładką nie mam problemu, nie mam też problemu z moNeymarem, a jak ktoś lubi sobie pokrzyczeć Farselona (bo uważa, że Barcelona ma często farta) albo Lessi (do Lessiego nic nie mam a zamiana liter Meo Lessi jest całkiem zabawna) to nie jest to dla mnie Mount Everest obrazy dla kogoś. Byż może gdyby Messi był Polakiem i chodził jako dzieciak do szkoły tak by go przezywali kumple z ławki i pewnie by się o to nie obrażał. Więc w czym mam mieć problem ?

Zapytaj może ludzi czy im to przeszkadza... bo ponoć forum jest dla użytkowników, czyli w tym przypadku kibiców a nie administratorów.

1

to nie chodzi już nawet o wyzywanie, ale jeżeli banuje się za używanie zwrotów w stylu moNeymar czy Penaldo, to przepraszam bardzo ale oznacza to kompletny brak dystansu ... i tu warto zwrócić uwagę na waszą niekonsekwencję. 15 lutego opublikowaliście w przeglądzie prasy okładkę Mundo D. z olbrzymim "Neymal " (mal z hiszpańskiego, zły, słaby, problematyczny), dlaczego nie zbanowaliście okładki Mundo w takim razie ? Jeżeli jesteście tak poprawni, to trzeba było być konsekwentnym do końca i nie publikować tego, a kibiców za "moNeymara" kasujecie na tydzień.

P.S. Rozumiem banowanie łebków, którzy rzucają "mięsem" "k...ami" i "ch...i" - jest to najbardziej słuszne i porządek powinien panować. Ale na litość boską, forum internetowe to chyba nie klasztor.

0

ale w tym meczu/dwumeczu czyjekolwiek zwycięstwo albo remis może być niespodzianką ?

1

Takimi zwycięstwami wygrywa się Ligę, takimi zwycięstwami aktualny mistrz w poprzednim sezonie został mistrzem...

2

wydaje mi się, że racjonalnie byłoby wrzucić tutaj Dembele za Paulinho, on miałby tutaj miejsce, żeby się rozpędzić i powalczyć 1 na 1.

1

Ty tu ironizujesz, a niektórzy tak tutaj na poważnie .... xD

0

Jak to?!? przecież chucha i dmucha... dlatego Gomes został w Barcelonie... xD

1

EV uznał, że nie może sobie pozwolić na trzecią z rzędu stratę punktów, dlatego ustawił najbardziej sprawdzony skład i nie ma się co obrażać, że wieje nudą. Ma racje...

1

zgodnie z filozofią Gary'ego ...i tak wygrają Niemcy

0

Nie skreślałbym Chelsea, oni podobnie jak Real ligę mają już przegraną, drużyna najeżona jest solidnymi zawodnikami z Hazardem na czele, moim zdaniem to będzie najbardziej wyrównana rywalizacja.

0

mecz był wyrównany, ale Real pokonał PSG bo ma większe doświadczenie i trenera z głową na karku w przeciwieństwie do Emery'ego. Wygrali bynajmniej nie dzięki Ronaldo ( gol z karnego i nabita bramka) tylko dzięki super dyspozycji Marcelo i Modrica. PSG jak zwykle tytuł frajera roku, a przed Realem - czapki z głów, że mimo kryzysu potrafili frajera ogolić, mimo, że na boisku wcale nie dominowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?