1

Podobał mi się system, w którym Claudio Bravo i MATS grali na zmianę, wilk był syty i owca cała, tyle, że przy takiej klasie jaką jest Ter Stegen, nie ma szans by się na to zgodził. Pozostaje się cieszyć, że mamy obecnie dwóch takich super bramkarzy, a ta pozycja ojjj bywała piętą achillesową do momentu pojawienia się Valdesa. A i on zaliczał słabsze momenty. Ter Stegen, przynajmniej w obecnej formie to ... cudotwórca.

3

to prawda... ligi dla Realu już nie ugrają, a w Pucharze mogą im wybitnie pomóc.

14

Wystarczy, że pojawi się ten psychol Pau Lopez na bramce i wszystko stanie się jasne. Chociaż tak obiektywnie, to w ostatnich derbach Barcelony było wyjątkowo spokojnie i grzecznie. Może jutro też nie będzie tak źle .

0

no i się Loozujemy :)

0

ponoć Florentino chce zarzucić na niego sieci ...

0

Nie ma to jak mieć odpowiedni dystans ...

1

Iniesta z Dembele wybrali się na paradę równości, a konserwatywny Verminator rzucał płytami chodnikowymi. Jeden dostał w mięsień płaszczkowy, a drugi w lewą nogą - obaj pauzują.

0

a byli tu tacy, co liczyli zysk z Ardy w wysokości 40 milionów "przy obecnych cenach na rynku" xD

41

Anoeta jednak zawsze żąda katalońskiej ofiary...

0

Karol Strabsurger Jr.

3

Don Andres w tym różowym plastronie i Dembele wyglądają razem na tym zdjęciu jak na paradzie równości.

0

Jest tam obecnie Lacazette, Alexis Sanchez (jeszcze, choć niedługo) lada chwila pojawi się pewnie Auba. Więc kim według Ciebie jest porządny napastnik ? Bo chyba nie Benzema ?

1

a to w tym wypadku masz oczywiście rację :) nie sprecyzowałem tego odpowiednio, przepraszam.

4

Nie no, to Ciebie kolego poniosło, że jeżeli Thiago czy Fabregasa porównujesz do ikon Realu jak Iker czy Raul... adekwatne byłyby porównania do Carlesa Puyola, Xaviego, obecnie Iniesty... Faktem jest, że Real prowadzi politykę w której nie patyczkuje się nawet z piłkarzami-symbolami klubu. Czy to dobrze, czy źle ? Niech każdy sobie sam oceni. Jak również faktem jest to, że Abidal został niewłaściwie potraktowany przez władze klubu i oczywiście trzeba to powiedzieć, aczkolwiek jednak ikoną Barcelony nigdy nie był.

0

to doskonale, myślę, że dlatego, że Katalończycy też mieszkają w innych regionach kraju i to jednak oni są adresatem tych gazet. Wątpię, żeby Kastylijczycy, Andaluzyjczycy itd. dowiadywali się informacji z katalońskich gazet. W Krakowie też możesz nabyć "Tygodnik Podhalański", są też miejsca gdzie można dostać "Warszawską Gazetę" i co z tego ? Czy to sprawia, że te gazety nie mają charakteru regionalnego ?

6

chciałem tylko zauważyć, że zarówno Sport jak i Mundo Deportivo to gazety regionalne, więc do polaryzacji mają jakby większe prawo, niż gazety o zasięgu ogólnokrajowym. Nie mniej uważam, że fajnie, że Marca tym razem zachowała się obiektywnie i doceniła lidera tabeli ligi hiszpańskiej.

34

Marca - szacuneczek za okładkę :)

1

no i się udało, ale łatwo nie było :) najważniejsze 3 pkty, Vamos !

0

no właśnie, otóż to ... żeby było jasne, ja wciąż wierzę w zwycięstwo ale nie łatwe ,jak pomaśle, tylko wymęczone i urodzone w bólach. 3. punktów na pewno z automatu nie dodaję.

1

Czy są tu "Janusze" które od wczoraj wróżyły łatwe zwycięstwo na Anoeta ?

1

kto by pomyślał, że może to napisać człowiek z takim nickiem :)

5

dobrze zredagowane. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem. Symbolem tego było jak niejaki Karwakrasnal, którego osobiście za to nie znoszę, pokazał środkowy palec po bramce Ramosa kibicom Barcelony. Najwyższy wyraz braku szacunku... żaden piłkarz Barcy nie dopuścił się tego, choćby nie wiem w jakim gazie byłą drużyna. Skończy się ta epoka, "opierzony" biega jak Forrest Gump tylko nie wiadomo po co ? Ramos wróci do pozowania w gazetach z pornografią dla gejów a marketingowa kukła wróci na Maderę.

3

Tak jak zgodnie wytypowali 11 Barcy, tak wszystkich ich zgodnie Ernesto wykiwa ... jak zwykle :)

2

JA mówię o sytuacji, kiedy zawodnik z Villareal zatrzymał piłkę ręką, nie mając jej przy ciele. Oczywiście, Barcelona miała nawet w tym sezonie wiele takich sytuacji, kiedy nieodgwizdany został karny przy identycznych piłkach, ale obiektywnie moim zdaniem powinien być karny, ale kij z tym.
Reszta się zgadza, w zasadzie żadnej ligi mistrzów nie wygrali czysto. Albo bramka ze spalonego w finale (Ramos), albo żenada w dwumeczu z Bayernem w wykonaniu Kasaiego. Nie mówiąc już o zawsze szczęśliwych losowaniach.

2

powinno... Asensio gdy wszedł nie wykazał się raczej żadną postawą, a może raczej taką jak zwykle... drugi Canales

9

patrząc obiektywnie, to śmietankom wczoraj naprawdę brakowało skuteczności, a to co wyprawiał Asenjo - to będą obrony kolejki. Sędzia powinien też podyktować rzut karny. Patrząc na wczorajszą grę, wyglądało to jak w zeszłym sezonie, tyle że w tym jakby los odbierał to co dał sezon temu. Zeszłoroczne zwycięstwa okupione były dużą porcją farta, w tym jest 180 stopni w drugą stronę.

0

Będzie ciężko, ale jeżeli Villareal się przełamał w tej kolejce, to być może nas też to czeka. W końcu oni czekali na ten moment od założenia klubu a my czekamy "tylko" trochę ponad 10 lat.

27

praktycznie, to my jutro gramy na ANOETA, doliczać 3 pkty z automatu przed takim meczem to trochę niepoważne

8

A tymczasem na południe od Barcelony ...

"We all live in a yellow submarine
Yellow submarine, yellow submarine" :)
Sergio Asenjo - przekozak, jakby się Kameni przebrał :)

0

No i bardzo fajnie .... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?