panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sądzę, że po nikogo, poważniej, jeżeli ruszy to tylko do szkółki i drugiej drużyny po piłkarskie talenty ...
0
"Piłkarze pasożyty, nie pierwszy taki w Barcelonie, który woli na trybunach siedzieć i siano kosić. "
No tak, bo to przecież Arda Turan ustala skład meczowy i celowo siebie nie powołuje do niego, żeby siedzieć na trybunach i siano kosić. #zelaznalogika.pl
0
Pewnie mógł strzelać Sandro, Munir albo Paco, problem polega jednak na tym, że kiedy Arda w zeszłym sezonie na początku zaczął wychodzić w podstawowej jedenastce kosztem Neymara (kontuzja), bardzo dobrze się spisywał. Do dziś pamiętam słowa komentatora, który stwierdził, że Arda świetnie rozumie się z Messim. Kiedy Neymar wrócił po kontuzji, Turek zaginął na ławce rezerwowych, bo MSN było święte. Nie wiem kto stał za tym transferem, ale to był krok nieracjonalny i niepotrzebny, dalej będę bronił zdania, że klub FC Barcelona niestety zmarnował Ardzie karierę.
5
Spkojnie... finansowo to jest i tak nienajgorsza opcja. Przez 2,5 roku biorąc pod uwagę jego zarobki to jest 20 mln, których UWAGA zarząd nie musi wydać. Na wypożyczeniu coś tam na pewno zarobi, a jeżeli Arda zacznie w Turcji dobrze grać (ja wierzę, że tak się stanie) to jest możliwość, że np Chińczycy zgłoszą się po niego i zechcę zapłacić 15, 20 a może 25 mln. Najważniejsze że nie będzie w czeluściach trybun pobierał pensji, a sportowo on ma szansę tam odżyć przed egzotyczną emeryturką.
BTW to niewątpliwie niewypał transferowy, któremu winny jest tylko i wyłącznie nasz klub. 15 bramek w 55 meczach nie brzmi źle, Gol co 140 minut w ostatnim sezonie zawodnika który nie jest napastnikiem ? Brzmi nawet bardzo dobrze. Ale Arda został sprowadzony po to by ... no właśnie .... niech ktoś powie PO CO ? Może Luis Enrique wie , może Fernandez wie ? Ale wygląda jakby został sprowadzony jako zapchajdziura, a stał się piątym kołem u wozu. Ja mu życzę powodzenia !
0
Można byłoby tak zrobić, ale wtedy wykluczeni byliby z niej bramkarze a także w praktyce obrońcy. Oczywiście, patrząc na ostatnie lata i tak są wykluczeni, ale przynajmniej teoretyczne szanse na rywalizowanie mają.
1
Panie, Zidana szanuję, podobnie jak Janka Tomaszewskiego i Grzesia Latę, za to jakimi byli piłkarzami. Ale jak ktoś pieprzy głupoty, albo jako trener, albo jako komentator w TV albo jako prezes PZPN, to niestety nie omieszkam tego skomentować. Poza tym w Ziadnie wkurza mnie to, że odciął się całkowicie od swojej przeszłości w Juventusie, gdzie tak naprawdę spędził najlepsze lata kariery.
2
Wataha, sezon 1 i 2 :) Straż graniczna, Bieszczady - extra klimat :)
1
Łysy z Brazzers chyba pomylił rolę trenera Realu z rolą trenera Chojniczanki. Jak mu nie odpowiada presja, to niech poda się do dymisji, oczywiście zawsze może podążać swoim utartym szlakiem i powtarzać, że nie ma żadnego kryzysu. Pytanie tylko po co stale robić z siebie łysego klauna ?
0
ok :) obecna forma piłkarzy predysponuje do zbytniej pewności siebie, również kibiców, ale fakt, trzeba się tego wystrzegać :)
7
To nie było dla nas wcale złe losowanie, chociaż "królowie losowań" jak zwykle przeszli losowanie jak burza :D
0
Dobrze, nie chce mi się po raz kolejny wywodzić na ten temat, wyjaśniłem wyżej dlaczego użyłem słowa rzemieślnik, Ty mniej więcej napisałeś teraz to samo i jałowa dyskusja się kręci.
0
czuję: Real - Alaves, Barcelona- Valencia, Espanyol - Athletico i Sevilla Leganes. Gdybym miał ustawiać to zrobiłbym tak, żeby jednak jak najwięcej hitów było w półfinale, a tutaj ustawiłbym jeden z Barcą w roli głównej, a dobrałem jej Valencię, bo to nie jest zbyt wygodna drużyna dla Dumy KAtalonii więc rywalizacja byłaby zacięta. Ale zobaczymy...
0
Jeżeli więc grać z Realem to kiedy najlepiej ? Kiedy są na fali czy w dołku ? Moim zdaniem lepiej wyeliminować ich teraz, kiedy im nie idzie, bo później będzie tylko trudniej, a finały to oni potrafią wygrywać. Poza tym kryzys tam wiecznie trwał nie będzie.
9
szejk sprzeda Neymara tak jak Verattiego.
0
Akurat nie traktowałbym dwóch porażek z Realem z sierpnia jako przełomowych, ponieważ pewności siebie raczej nie dodają, powiedziałbym, że na dobre wyniki wpłynęły raczej czas i inne czynniki.
Natomiast prawdą jest co mówisz, kiedyś za LE od zwycięskiego 2:1 śmietanki odrobiły 14 albo 16 punktów straty do nas w lidze. Mam jednak wrażenie że Valverde nie jest typem trenera który potrafi zlekceważyć przeciwnika. Wtedy Barca miała wszystko by wygrać ten mecz, a Real wydawał się skazany na schrupanie, skończyło się odwrotnie i pojechali na tym do końca sezonu. Tylko tak jak napisałem, wydaje mi się, że Valverde pod tym akurat względem jest większym profesjonalistą niż był Lucho .
0
rzemieślnik ≠ rzeźnik
10
ok, może nie jest to najszczęśliwsze określenie, więc sprecyzuję, jako rzemieślnika mam na myśli zawodnika robiącego czarną robotę w środku pola, odbierającego piłki, rozbijającego akcje rywali i konstruującego akcje własnej drużyny. Myślałem, że to jasne a Sergio w efektownych dryblingach, rajdach na skrzydle czy kręcącego kółeczka wybacz, ale rzadko widuję (może biorę coś innego niż Ty, że tego nie widzę ?) Tak czy inaczej, ta zgryźliwość i bufonada z ostatniego zdanie, raczej nie jest potrzebna...
16
Mam nadzieję, że jutro wylosują Real, w tej dyspozycji jednych i drugich, śmietankowi ze swoją marketingową "złota kukłą" będą po prostu daniem na tacy dla Barcelony.
2
patrząc na minę Dembele po meczu, mam nadzieje, że nie będzie konieczności aktualizacji "najgorszego"
3
No super to dzisiaj wyglądało, Dembele błysnął, Arnaiz też na plus. Takie tylko przemyślenie, mam nadzieję, że jeżeli dołączy jeszcze Coutinho nie będzie w drużynie "gwiezdnych wojen"... co by nie powiedzieć, nowi zawodnicy to pełnoprawne gwiazdy, które będą musiały wkomponować się w system gry i hierarchię.
Co ważne z takim składem, mając takich zawodników jak Dembele, Cou, Messi, Suarez, potrzebni są też typowi rzemieślnicy jak Rakitic, Busquets czy ...krytykowany Andre Gomes.
5
Andrzej zanotował ostatnio całkiem dobry mecz z Celtą, może dlatego trener zdecydował się na niego.
0
Coś czuję, że dzisiaj od pierwszej minuty wyjdzie Arnaiz.
2
poza tym Dembele dopiero dochodzi do formy ... no ale trzeba zaufać trenerowi, w pierwszym meczu pokazał, że wie co robi, bo drugi garnitur przywiózł z Vigo cenny remis bramkowy.
12
Realu nie ma na okładce ASa, pomimo tego, że wczoraj grali mecz - gołym okiem widać, że coś poszło nie tak.
5
no właśnie też nie do końca znam pochodzenie tej informacji, ale czekam aż ktoś ją zweryfikuje. Fakt jest taki, że zanim Verma zaczął grać, mówiło się o jego 100% odejściu, z dużym prawdopodobieństwem wykopania już zimą. Zimą - nie odejdzie, Verminator zaczął grać i zastanawiam się, czy to co coś zmienia w jego sytuacji... Szkoda byłoby takiego piłkarza jednak stracić.
0
Czy odejście Vermalena w letnim okienku jest już przesądzone ?
0
Najlepszym transferem zimowym Realu jest kontuzja super-snajpera - Benzemy. Dobrze dla nas, że to jednak tylko krótkie wypożyczenie i Benz wkrótce zawita ponownie z pełnym magazynkiem ślepaków.
0
a Legia nie wykazała zainteresowania ? Oni lubią ostatnio zawodników, których głośne nazwiska już przeminęły.
0
Pod tym względem jasne że tak, chociaż ja miałem z tyłu głowy że przynajmniej w zeszłym sezonie wiele tych sukcesów nie było. Pewnie mają to ogarnięte, chociaż sam EV mówił o konieczności redukcji kadry.
0
Oczywiście, tyle tylko, że w kwestiach zasad finansowych sukcesu nic tu nie mają. Budżet ma się zgadzać, reguły mają być spełnione i nikogo nie interesuje co z tym zostanie osiągnięte. Dura lex set lex.