panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Al chwilunia, jaki jest problem ? Przecież wygraliśmy i łapiemy trzy punkty... Nie taki był cel ? Nie co dzień wygrywa się z Realem Madryt...
0
Fati to chyba wykupił kurs online "Strzelaj z Pięknym" prowadzony przez Viniciusa.
1
@Sawik_10 to jaka jest konkluzja? Ze jak ma patelnie na 3:0 a strzelił już wcześniej dwie bramki to ma nie wyciągnąć nogi i nie dopakować piły, żeby mieć siły zrobić to w następnym meczu ?
Pierwszy akapit też jest co najmniej nieracjonalny, bo kto jak kto ale Haaland jest najmniej odpowiedzialny za stratę punktów.
1
@saczers438 plan, plan, plan... musisz spisać to co chcesz zobaczyć, wejść na stronę internetową każdego obiektu i przeczytać po ile bilet wstępu. W Rzymie ogarnij czy nie ma tańszych wstępów na kilka obiektów, to się zwykle mega opłaca. Co do jedzenia, to zaplanuj ok 20-30 Euro na dzień. Ogarnij też metro w Rzymie jaki to koszt. Wszystko zlicz do kupy i na końcu dodaj jakieś 20-30% na nieprzewidziane wydatki, które na pewno będą ;)
6
@LS no tak, a w starożytnej Grecji i Rzymie to sami chrześcijanie byli... myślę że odpowiedź na pytanie jest po prostu taka, że Grecy i Rzymianie wnieśli zwyczajnie znacznie więcej i znacznie wcześniej kamienie milowe do cywilizacji europejskiej oraz świata i byli dużo bardziej zaawansowani niż tacy Słowianie. Ja się w gimanzjum uczyłem o państwie Samona, o Czechach, Morawach, Węgrach, Rusi, ale faktycznie znacznie mniej niż o Rzymie i Grecji. Niestety też Rzym i Grecja były znacznie ciekawsze.
0
„Taki Real jak zawsze” - tu chodzi chyba o ciągnięcie za uszy przez sędziego.
1
@Messibestplayerintheworld najłatwiejsze to chyba białe placki z Madrytu.
9
Manzano to znana i najstarsza prywantna prostytutka szmadrytu. Nie było innej opcji, w drugiej połowie wziął się do roboty i te ich remontady wprawił w życie. Jak pokrakowi i temu drugiemu cyganowi z Brazylii nie idzie to zawsze można liczyć na sędzinio Manzano.
0
@Cotutajsiedzieje to był najpiękniejszy moment w Songa karierze xD
2
@Medium w tym momencie, kiedy Tomek wypowiedział te słowa, Bento w polskiej reprezentacji stał się faktem xD Hajto to Ryszard Petru polskiej piłki, jego przewidywania są zawsze fantastyczne, ich się super słucha, fajnie brzmią, ale jest tylko jeden problem... nigdy się nie sprawdzają xD
2
@Firestone amen ...
0
@FCB24 Atletico Madryt nie jest na dzień dzisiejszy naszym bezpośrednim rywalem w walce o Mistrzostwo, a Depay tak jak bramki strzelać nam może, tak samo może Realowi Madryt. Walka o ligę i tak rozegra się między Barceloną a Realem, a rzeczywisty zarobek na tej transakcji to 3 mln plus pensja za pół roku co nie jest tak mało. Lepsze to niż płacić mu za grzanie ławki.
1
@cris2706 oczywiście tu się zgodzę, zwróciłbym tylko uwagę na reprezentację, gdzie Depay spisywał się od zawsze bardzo dobrze a presją też jestem Holandii raczej spora. Tak czy inaczej, w tamtym czasie byliśmy skazani na niego ;)
1
@cris2706 ale to kogo Ty chcesz sprowadzać? Depay przychodził za darmo w momencie kiedy Barcelona chwiała się na nogach i odchodził Leo Messi. Nas jescze długo nie będzie stać na kupno Salaha czy wyrównaną walkę o europejskie top talenty. Póki co jesteśmy skazani na takich zawodników jak Depay czy Moukoko z Dortmundu. Zresztą mieliśmy już Griezmana za gruby hajs, Cou, mamy Dembele. Depay przyszedł za darmo a tamta trojka za ok 400 mln. To narzekanie i lamenty są bezzasadne.
0
te mendy zawsze chcą wycisnąć ile się da... znając życie, to finalnie Depay tam odżyje i będzie ciągnął zespół, a Carrasco u nas dupy z ławki nie podniesie. Tak się zwykle kończą interesy z Atletico.
6
@Deviler a później kołdra będzie lewitować xD xD
4
@Robert1603 zdecydowanie, ale to zddecydowanie warto !
0
@shahman ciekawe co tam ten klaun z wielkimi wargami szukał i jaki mógł mieć problem. Aż żal że nie było Szefa Araujo w pobliżu, wiedziałby co z tym pajacem zrobić.
1
@Joe_Pesci oczywiście że tak, on nawet nie rokuje. Ja nie jestem jakimś tam specem od Serie A ale trochę czułem że tak będzie, ponieważ pamiętam jak Kessie bardzo długo wchodził do Milanu zanim zaczął odgrywać jakąś rolę.
5
Jeśli chodzi o proponowane wymiany i spekulacje, to Brozovic - Kessie wydaje się niezłą opcją. Z Kessie jest ten problem, że to jest takie obce ciało, jakiego nie widziałem tu od czasów Andre Gomesa. To facet, który oprócz chaosu w zespole, nie daje kompletnie nic. Brozovic, może i nie najmłodszy, ale jest szansa że jednak lepiej odnajdzie się w zesole niż Ivoryjczyk. Oczywiście najlepsza opcją byłaby sprzedaż Kessiego i zarobienie nawet 20 mln.
Co do Depaya, moim zdaniem tu trzeba mocno naciskać na wymianę z udziałem Carrasco, albo pokazać materacom środkowy palec. Belg też jakoś specjalnie nie błyszczy i wymiana dwóch równorzędnych zawodników byłaby moim zdaniem uczciwa.
1
@Bulos11 a jak oni wygrali 3:1 w meczu ligowym, to grali fantastycznie ? Proszę Cię, Araujo skasował brazylijskiego klauna jak dziecko, cała obrona zagrała solidny mecz, Real strzelił bramke, bo Barca już czekała na końcowy gwizdek, gdyby Barca musiała to by im na to nie pozwoliła.
2
@Faro przypominam tylko, że w lidze hiszpańskiej nasz bilans to: 13-2-1 i raczej nie bierze to się znikąd. Odpadliśmy z grupy w Lidze Mistrzów i to się nie powinno zdarzyć. Jeśli zaś chodzi o "lata kompromitacji", to w pojedynkach z Realem raczej kompromitacje nam się nie zdarzały, to my kompromitujemy ich i to dość regularnie od lat. Oni co najwyżej wygrywają z nami, ale to wtedy nie słyszę, żeby ktoś im na siłę umniejszał, tak jak Ty to robisz w tej chwili w stronę Barcelony i jak to robi Carletto z Fede.
3
Carletto po meczu twierdzi, że oddali ten mecz, a Valverde że zabrakło chęci i nastawienia xD
Te miśki to jednak stan umyslu xD
0
Można prosić tutaj tych zawsze nasiłę-obiektywnych o informację, który trener zjadł taktycznie swojego rywala w tym meczu ?
2
Panowie, studzę po raz kolejny emocje i przypominam, gramy z plackami
18
VAR- nadzieja komentatorów odżyła
5
Naprawdę podnieca Was, że Barca prowadzi 2:0 z jakimiś plackami ?
0
@takisobiektos @Esteban_ no tak Panowie może być :)
11
Już za jakieś 2,5 godziny, na notatniku dowiemy się, czy superpuchar to najważniejsze trofeum jakie można wygrać w Europie, zdobyte po tryumfie nad odwiecznym rywalem, czy też gówno-warty pucharek, który Real odpuścił bo skupia się na naprawdę ważnych celach i do meczu z Barceloną przystąpił bez odpowiedniej motywacji i porażka w ogóle była wkalkulowana.
2
przygłup z Brazylii pewnie już ma pampersa przygotowanego ;)