1

Wtf jakim cudem united przesunęło się na 3 miejsce, kiedy to zrobili xD nie byli jakos w dolnej połówce jeszcze za Amorima?

2

@Batys właśnie ta scena gdy Pedri był przy linii bez sił kompletnie a minutę później odbiór przed polem karnym xD co to jest za kot

0

@Sinirsey no to czekaj jak nam będzie gotował Martino w obronie jak Eric będzie musiał ogarniać PO xD plus Kounde ostatnio coraz lepiej wyglądał

0

Może być przypał na najważniejszą część sezonu jak nam do napastnika i pomocnika wypadnie dwóch bocznych obrońców

2

To pokazuje do czego jesteśmy zdolni gdy się wyprujemy, oby tylko ten mecz nie wyszedł nam bokiem :(

2

BRAWO CHŁOPAKI. B-R-A-W-O!

11

@malypuzon co XD nikt by nie wytrzymał tego tempa

3

Nie ma się co dziwić niedokładnosci, to jest dziś niebotyczny wysiłek

0

No i co, byłaby dogrywka gdyby nas nie przekręcili w pierwszym meczu

2

Chłopaki spokojnie z tymi faulami do c**ja pana

10

Cancelo świetny mecz ale boje się że on tego nie dogra, chyba najgorzej trzymający emocje zawodnik na murawie a kartkę już ma

0

DZIĘKUJEMY NEGREIRA

0

Oj chyba spalony

1

BERNAL JAKI PRZEKOT XDDD

0

Oj nie wiem czy ten mecz się nie odbije gorszą czkawką niż da radości

0

Super, 70 min a my już wszystkie zmiany wykorzystane

1

Nie no ale nie w Bramkarza Bernal, miałeś tyle miejsca

2

Aha jak to nie był faul XDD

9

Nie no Cubarsi dzisiaj 10/10 na razie

1

A potem przeczytam że Yamal znika w wielkich meczach hahah

2

Czyli jest gol z pola karnego, jest z rzutu karnego. Teraz wolny, kolejny karny i akcja na aferę. ROBIMY TO.
¡SI SE PUEDE!

0

Znowu Yamal ugrał xD

0

Cardoso już kartkę powinien mieć

10

Cubarsi gra galaktyczny mecz

1

@macio_944 to samo xD

1

Ajjjj kurde 8/10 takich wpada

0

Nie no co my mamy za szczęście że ten dzieciak tu gra.

1

Yamal jesteś wielki dzieciaku. WIELKI.

5

Ale muszą być chore staty pressingu do tej 15 minuty xD

2

W końcu hymn a capella. A U R A

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?