4 marca 2026, 21:40
1
Wtf jakim cudem united przesunęło się na 3 miejsce, kiedy to zrobili xD nie byli jakos w dolnej połówce jeszcze za Amorima?
3 marca 2026, 23:31
2
@Batys właśnie ta scena gdy Pedri był przy linii bez sił kompletnie a minutę później odbiór przed polem karnym xD co to jest za kot
3 marca 2026, 23:19
0
@Sinirsey no to czekaj jak nam będzie gotował Martino w obronie jak Eric będzie musiał ogarniać PO xD plus Kounde ostatnio coraz lepiej wyglądał
3 marca 2026, 23:15
Może być przypał na najważniejszą część sezonu jak nam do napastnika i pomocnika wypadnie dwóch bocznych obrońców
3 marca 2026, 23:04
To pokazuje do czego jesteśmy zdolni gdy się wyprujemy, oby tylko ten mecz nie wyszedł nam bokiem :(
BRAWO CHŁOPAKI. B-R-A-W-O!
3 marca 2026, 23:02
11
@malypuzon co XD nikt by nie wytrzymał tego tempa
3 marca 2026, 23:01
3
Nie ma się co dziwić niedokładnosci, to jest dziś niebotyczny wysiłek
3 marca 2026, 22:59
No i co, byłaby dogrywka gdyby nas nie przekręcili w pierwszym meczu
3 marca 2026, 22:45
Chłopaki spokojnie z tymi faulami do c**ja pana
3 marca 2026, 22:44
10
Cancelo świetny mecz ale boje się że on tego nie dogra, chyba najgorzej trzymający emocje zawodnik na murawie a kartkę już ma
3 marca 2026, 22:39
DZIĘKUJEMY NEGREIRA
3 marca 2026, 22:38
Oj chyba spalony
BERNAL JAKI PRZEKOT XDDD
3 marca 2026, 22:37
Oj nie wiem czy ten mecz się nie odbije gorszą czkawką niż da radości
3 marca 2026, 22:36
Super, 70 min a my już wszystkie zmiany wykorzystane
3 marca 2026, 22:22
Nie no ale nie w Bramkarza Bernal, miałeś tyle miejsca
3 marca 2026, 22:19
Aha jak to nie był faul XDD
3 marca 2026, 22:17
9
Nie no Cubarsi dzisiaj 10/10 na razie
3 marca 2026, 22:00
A potem przeczytam że Yamal znika w wielkich meczach hahah
3 marca 2026, 21:53
Czyli jest gol z pola karnego, jest z rzutu karnego. Teraz wolny, kolejny karny i akcja na aferę. ROBIMY TO. ¡SI SE PUEDE!
3 marca 2026, 21:50
Znowu Yamal ugrał xD
3 marca 2026, 21:44
Cardoso już kartkę powinien mieć
3 marca 2026, 21:37
Cubarsi gra galaktyczny mecz
3 marca 2026, 21:36
@macio_944 to samo xD
Ajjjj kurde 8/10 takich wpada
3 marca 2026, 21:33
Nie no co my mamy za szczęście że ten dzieciak tu gra.
3 marca 2026, 21:32
Yamal jesteś wielki dzieciaku. WIELKI.
3 marca 2026, 21:18
5
Ale muszą być chore staty pressingu do tej 15 minuty xD
3 marca 2026, 21:00
W końcu hymn a capella. A U R A
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Wtf jakim cudem united przesunęło się na 3 miejsce, kiedy to zrobili xD nie byli jakos w dolnej połówce jeszcze za Amorima?
2
@Batys właśnie ta scena gdy Pedri był przy linii bez sił kompletnie a minutę później odbiór przed polem karnym xD co to jest za kot
0
@Sinirsey no to czekaj jak nam będzie gotował Martino w obronie jak Eric będzie musiał ogarniać PO xD plus Kounde ostatnio coraz lepiej wyglądał
0
Może być przypał na najważniejszą część sezonu jak nam do napastnika i pomocnika wypadnie dwóch bocznych obrońców
2
To pokazuje do czego jesteśmy zdolni gdy się wyprujemy, oby tylko ten mecz nie wyszedł nam bokiem :(
2
BRAWO CHŁOPAKI. B-R-A-W-O!
11
@malypuzon co XD nikt by nie wytrzymał tego tempa
3
Nie ma się co dziwić niedokładnosci, to jest dziś niebotyczny wysiłek
0
No i co, byłaby dogrywka gdyby nas nie przekręcili w pierwszym meczu
2
Chłopaki spokojnie z tymi faulami do c**ja pana
10
Cancelo świetny mecz ale boje się że on tego nie dogra, chyba najgorzej trzymający emocje zawodnik na murawie a kartkę już ma
0
DZIĘKUJEMY NEGREIRA
0
Oj chyba spalony
1
BERNAL JAKI PRZEKOT XDDD
0
Oj nie wiem czy ten mecz się nie odbije gorszą czkawką niż da radości
0
Super, 70 min a my już wszystkie zmiany wykorzystane
1
Nie no ale nie w Bramkarza Bernal, miałeś tyle miejsca
2
Aha jak to nie był faul XDD
9
Nie no Cubarsi dzisiaj 10/10 na razie
1
A potem przeczytam że Yamal znika w wielkich meczach hahah
2
Czyli jest gol z pola karnego, jest z rzutu karnego. Teraz wolny, kolejny karny i akcja na aferę. ROBIMY TO.
¡SI SE PUEDE!
0
Znowu Yamal ugrał xD
0
Cardoso już kartkę powinien mieć
10
Cubarsi gra galaktyczny mecz
1
@macio_944 to samo xD
1
Ajjjj kurde 8/10 takich wpada
0
Nie no co my mamy za szczęście że ten dzieciak tu gra.
1
Yamal jesteś wielki dzieciaku. WIELKI.
5
Ale muszą być chore staty pressingu do tej 15 minuty xD
2
W końcu hymn a capella. A U R A