1

I Adriano jako jednym ze środkowych? Wątpię, choć byłoby ciekawie.

0

Iniesta jako mediapunta? Pamięć ma obszerna, lecz zawodna jednak, grał kiedyś na "10"? Bo nie mogę sobie przypomnieć.

0

Wolisz Gumbau?

2

Jakoś ciężko mi wyobrazić jak dwóch tak świetnych piłkarzy ot tak sobie rozmawia na Whatsappie :D

0

Były oceny za mecz z Getafe?

0

Nie ma co się łudzić zmianą ustawienia, będzie 4-3-3 jak zawsze.

0

Ciesz się że możesz słuchać polskiego komentarza. Ja muszę hiszpańskiego, jest fatalny, nie dość że język nie przyjemny w słuchaniu to gość nie potrafi się zamknąć.

0

Nieważne, pomyłka.

9

Dla niego dobry dystans to 11 metrów. ;)

32

Dzisiaj przeczytałem na Facebooku pod postem Przeglądu Sportowego komentarz, że Krychowiak jest lepszy od Sergio Busquetsa... Ja nie wiem jak można mieć tak zerowe pojęcie i się udzielać.

0

Szkoda ze Thiago Silva jest taki stary. :(

0

W dokumencie o Barçy na Canal+ jakiś kibic z Polski był. :D

1

Akcja dla zabawy a jest o niej głośno jak o przecenie na karpie w święta. Szkoda że nikt nit mówi o kopnięciu przez CR11 piłkarza Las Palmas.

75

Za dużo kościoła, za mało rozumu.

3

To prawda, Xavi był cieniu samego Pepa Guardioli i bardzo ciężki początek. Mam nadzieję że Roberto pójdzie ścieżka naszej Legendy.

0

Aj aj aj Sergi

2

Do Gran Derbi potrzebny nam jeszcze Luisito w formie. Strzela gole, takie jest jego zadanie, ale to nie jest jeszcze Suarez w formie z ostatniej wiosny.

0

WOW WOW WOW!!!!

2

Nie kłamstwa, tylko inny punkt widzenia.

1

Niby Rakitić.

0

Zawsze miałem z tym problem. :D

8

Jechaliśmy po nim raptem 2 miesiące temu.

0

To był Alves? :D

1

Standardowe pytanie: jak gramy?
Widziałem zagranie Roberto, klasa światowa.

2

Tylko mnie irytuje jak obrońca gra z numerem 8?

0

Co się dzieje z Jackiem Wilsherem?

15

#Legenda.

33

Ja Ci powiem dlaczego nie. Bo chyba was pogrzało że będziemy płacić 100 mln za kogoś kto zagrał dobrze pół sezonu.

0

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=62150
Sukcesów brak to trzeba wspomnieć o jakimś rankingu z dupy robionym. Oni są żałośni.

1

Co powiecie na Iturbe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?