Ciesz się że możesz słuchać polskiego komentarza. Ja muszę hiszpańskiego, jest fatalny, nie dość że język nie przyjemny w słuchaniu to gość nie potrafi się zamknąć.
Dzisiaj przeczytałem na Facebooku pod postem Przeglądu Sportowego komentarz, że Krychowiak jest lepszy od Sergio Busquetsa... Ja nie wiem jak można mieć tak zerowe pojęcie i się udzielać.
Do Gran Derbi potrzebny nam jeszcze Luisito w formie. Strzela gole, takie jest jego zadanie, ale to nie jest jeszcze Suarez w formie z ostatniej wiosny.
1
I Adriano jako jednym ze środkowych? Wątpię, choć byłoby ciekawie.
0
Iniesta jako mediapunta? Pamięć ma obszerna, lecz zawodna jednak, grał kiedyś na "10"? Bo nie mogę sobie przypomnieć.
0
Wolisz Gumbau?
2
Jakoś ciężko mi wyobrazić jak dwóch tak świetnych piłkarzy ot tak sobie rozmawia na Whatsappie :D
0
Były oceny za mecz z Getafe?
0
Nie ma co się łudzić zmianą ustawienia, będzie 4-3-3 jak zawsze.
0
Ciesz się że możesz słuchać polskiego komentarza. Ja muszę hiszpańskiego, jest fatalny, nie dość że język nie przyjemny w słuchaniu to gość nie potrafi się zamknąć.
0
Nieważne, pomyłka.
9
Dla niego dobry dystans to 11 metrów. ;)
32
Dzisiaj przeczytałem na Facebooku pod postem Przeglądu Sportowego komentarz, że Krychowiak jest lepszy od Sergio Busquetsa... Ja nie wiem jak można mieć tak zerowe pojęcie i się udzielać.
0
Szkoda ze Thiago Silva jest taki stary. :(
0
W dokumencie o Barçy na Canal+ jakiś kibic z Polski był. :D
1
Akcja dla zabawy a jest o niej głośno jak o przecenie na karpie w święta. Szkoda że nikt nit mówi o kopnięciu przez CR11 piłkarza Las Palmas.
75
Za dużo kościoła, za mało rozumu.
3
To prawda, Xavi był cieniu samego Pepa Guardioli i bardzo ciężki początek. Mam nadzieję że Roberto pójdzie ścieżka naszej Legendy.
0
Aj aj aj Sergi
2
Do Gran Derbi potrzebny nam jeszcze Luisito w formie. Strzela gole, takie jest jego zadanie, ale to nie jest jeszcze Suarez w formie z ostatniej wiosny.
0
WOW WOW WOW!!!!
2
Nie kłamstwa, tylko inny punkt widzenia.
1
Niby Rakitić.
0
Zawsze miałem z tym problem. :D
8
Jechaliśmy po nim raptem 2 miesiące temu.
0
To był Alves? :D
1
Standardowe pytanie: jak gramy?
Widziałem zagranie Roberto, klasa światowa.
2
Tylko mnie irytuje jak obrońca gra z numerem 8?
0
Co się dzieje z Jackiem Wilsherem?
15
#Legenda.
33
Ja Ci powiem dlaczego nie. Bo chyba was pogrzało że będziemy płacić 100 mln za kogoś kto zagrał dobrze pół sezonu.
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=62150
Sukcesów brak to trzeba wspomnieć o jakimś rankingu z dupy robionym. Oni są żałośni.
1
Co powiecie na Iturbe?