I to jest wspaniała informacja. Mam nadzieję że jeszcze tu Hansi pobędzie i zostawi swoje piętno na mentalu tej drużyny, nawet jeśli sam nie będzie chciał pracować dłużej niż 3-4 lata.
@DawidekFCB wiem, ale zwiększa też znacząco ryzyko kontuzji w presezonie, wolę spokojnie przepracowane lato i piłkarzy ktorzy w końcu mają normalne wakacje
@nioton cyrk F1, F1 dziel pasję, albo strona promotora, formula1.com, tam możesz też zasubskrybować kalendarz i będziesz miał aktualizowany cały czas w telefonie
0
I to jest wspaniała informacja. Mam nadzieję że jeszcze tu Hansi pobędzie i zostawi swoje piętno na mentalu tej drużyny, nawet jeśli sam nie będzie chciał pracować dłużej niż 3-4 lata.
3
Brawo Madzia Linette!! Jedziemy do finału teraz
2
Ale świetnie gra Magda!!
1
@VinDiesel to był kibic Malty xD
0
@daniel32778 Bednarek to ostatnio najpewniejszy punkt kadry obok Zalewskiego
0
A temu po co stoper? XD
6
Borek już napięty bo Barcelonie piłkarza oszczędzają XDD
0
@FcPortoFan1999 wniosek - Malta nie jest taka słaba i mamy lekko mówiąc przerąbane
0
Pierwszy raz widzę ze on karnego strzela w ogóle XD
0
@Cvzx faktycznie, mecz z Betisem
0
Ej czy Yamal grał w ogóle na Camp Nou? Nie pamiętam czy jak debiutował to jeszcze graliśmy tam czy już na Montjuïc
1
Trzeba powiedzieć że Holendrzy świetnie te karne biją
1
@blakkudium więcej chciałeś napisać
1
Ależ on jest dobry.
0
Yamal gra dalej...
1
Jeszcze jeden Włosi i mamy cztery dogrywki XD
1
A czemu nie gra najlepszy młody stoper w Hiszpanii™?
1
Dogrywki nawet w Lidze Mistrzów to idiotyzm a co dopiero w pucharze sołtysa Ceferina
0
Niemcy jeszcze mogą tego nie wygrać? XD
0
@MateuszDoniec masz rywala chyba w wielbieniu Ferrana
0
@Kondziubarca nie ma się co dziwić, rzadko ma okazje je wykonywać xD
4
Co się stało z dźwiękiem na TVP? XD
1
Widzę że kolejny klasowy występ międzynarodowego goata
10
@DawidekFCB wiem, ale zwiększa też znacząco ryzyko kontuzji w presezonie, wolę spokojnie przepracowane lato i piłkarzy ktorzy w końcu mają normalne wakacje
15
Dziękujemy ale nie.
0
@nioton cyrk F1, F1 dziel pasję, albo strona promotora, formula1.com, tam możesz też zasubskrybować kalendarz i będziesz miał aktualizowany cały czas w telefonie
1
@RosjaninBut ten profil Mateckiego na tt jeszcze nadaje? XD
33
Oszukani na mistrzostwo w prime okresie Negreiry XD
0
JAZDAAAAAAA Z NIMI
0
@Fermin nie da rady dopóki ciąży jego pensja. A kontrakt ma do 2026