1 kwietnia 2025, 21:42
0
Kurde w sumie szkoda że to nie wpadło, genialna by to byla bramka.
30 marca 2025, 19:15
1
@KamQiX chciałbym w to wierzyć, ale no historia Pedriego sprawia że nie za bardzo mogę
30 marca 2025, 19:14
@FcPortoFan1999 serio? Bo nie oglądałem. Odmówił zmiany?
30 marca 2025, 19:13
Ktoś mi powie dlaczego Yamal znowu grał 90 minut?
28 marca 2025, 00:01
@Danny Gaucho piękny jesteś
27 marca 2025, 22:35
Nie mogę z tymi zmianami xd
27 marca 2025, 21:47
Pytanie do statystyków - czy Yamal i Fati byli kiedyś razem na boisku?
27 marca 2025, 21:40
Mi C+ online działa
Ja bym dał Yamalowi. Nie idzie z karnych to może wolne będzie strzelał. Jak Leo
27 marca 2025, 21:31
5
Wojtek jest nie do podrobienia xD
27 marca 2025, 21:30
Pachwina XD znowu
@Gibbon_FCB też mi się tak wydaje
27 marca 2025, 21:29
Ferran na podwieszonego za Lewym w once de gala i jedziemy.
27 marca 2025, 21:27
@FCB_dimiC to jest 0.1s
27 marca 2025, 21:26
3
Nie mówcie że znowu XD
27 marca 2025, 21:24
4
Ale wracając to ja bym takich karnych nie gwizdał. Strzał oddany, piłkarz w niego wbiega, co niby ten biedny bramkarz ma zrobić
27 marca 2025, 21:21
17
Dziękujemy Negreira!
27 marca 2025, 21:19
Olmooo co to było
No nie wiem co myśleć o takich karnych xd
27 marca 2025, 21:18
Pedriś kocham cie
27 marca 2025, 21:11
O kurde De Jong co dzisiaj gra. Brawo, gol głównie jego
27 marca 2025, 21:04
Jakim cudem ta nasza prawa strona wytrzyma ten sezon to ja nie wiem
27 marca 2025, 20:59
Araujo hymn śpiewał, fajnie
27 marca 2025, 20:02
Wkurza mnie ta siedemnastolatkodepedencia - kiedy on ma odpocząć jak nie dziś?
27 marca 2025, 08:57
Tak proszę niech się to stanie
26 marca 2025, 17:07
Błagam Hansi tylko nie dawaj Yamalowi jutro grać.
26 marca 2025, 08:44
9 milionów dla dzieciaka który się ledwo łapie na ławkę reprezentacji, dobrze się bawią XDMam nadzieję że Barça będzie mniej hojna i nie rozpuści młodych od 18 roku życia
25 marca 2025, 13:30
@Safrani witam uciążonego na JDG
25 marca 2025, 13:29
@Kondziubarca xDDD jeszcze wraca do czasów Nawałki gdy Robert miał 25 lat a nie 37 xDDD
25 marca 2025, 13:27
@Herato trzeba zapytać Hajto
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Kurde w sumie szkoda że to nie wpadło, genialna by to byla bramka.
1
@KamQiX chciałbym w to wierzyć, ale no historia Pedriego sprawia że nie za bardzo mogę
0
@FcPortoFan1999 serio? Bo nie oglądałem. Odmówił zmiany?
1
Ktoś mi powie dlaczego Yamal znowu grał 90 minut?
1
@Danny Gaucho piękny jesteś
0
Nie mogę z tymi zmianami xd
0
Pytanie do statystyków - czy Yamal i Fati byli kiedyś razem na boisku?
1
Mi C+ online działa
1
Ja bym dał Yamalowi. Nie idzie z karnych to może wolne będzie strzelał. Jak Leo
5
Wojtek jest nie do podrobienia xD
1
Pachwina XD znowu
0
@Gibbon_FCB też mi się tak wydaje
0
Ferran na podwieszonego za Lewym w once de gala i jedziemy.
0
@FCB_dimiC to jest 0.1s
3
Nie mówcie że znowu XD
4
Ale wracając to ja bym takich karnych nie gwizdał. Strzał oddany, piłkarz w niego wbiega, co niby ten biedny bramkarz ma zrobić
17
Dziękujemy Negreira!
0
Olmooo co to było
5
No nie wiem co myśleć o takich karnych xd
0
Pedriś kocham cie
4
O kurde De Jong co dzisiaj gra. Brawo, gol głównie jego
0
Jakim cudem ta nasza prawa strona wytrzyma ten sezon to ja nie wiem
0
Araujo hymn śpiewał, fajnie
0
Wkurza mnie ta siedemnastolatkodepedencia - kiedy on ma odpocząć jak nie dziś?
0
Tak proszę niech się to stanie
0
Błagam Hansi tylko nie dawaj Yamalowi jutro grać.
0
9 milionów dla dzieciaka który się ledwo łapie na ławkę reprezentacji, dobrze się bawią XD
Mam nadzieję że Barça będzie mniej hojna i nie rozpuści młodych od 18 roku życia
0
@Safrani witam uciążonego na JDG
1
@Kondziubarca xDDD jeszcze wraca do czasów Nawałki gdy Robert miał 25 lat a nie 37 xDDD
1
@Herato trzeba zapytać Hajto