0

Kurde w sumie szkoda że to nie wpadło, genialna by to byla bramka.

1

@KamQiX chciałbym w to wierzyć, ale no historia Pedriego sprawia że nie za bardzo mogę

0

@FcPortoFan1999 serio? Bo nie oglądałem. Odmówił zmiany?

1

Ktoś mi powie dlaczego Yamal znowu grał 90 minut?

1

@Danny Gaucho piękny jesteś

0

Nie mogę z tymi zmianami xd

0

Pytanie do statystyków - czy Yamal i Fati byli kiedyś razem na boisku?

1

Mi C+ online działa

1

Ja bym dał Yamalowi. Nie idzie z karnych to może wolne będzie strzelał. Jak Leo

5

Wojtek jest nie do podrobienia xD

1

Pachwina XD znowu

0

@Gibbon_FCB też mi się tak wydaje

0

Ferran na podwieszonego za Lewym w once de gala i jedziemy.

0

@FCB_dimiC to jest 0.1s

3

Nie mówcie że znowu XD

4

Ale wracając to ja bym takich karnych nie gwizdał. Strzał oddany, piłkarz w niego wbiega, co niby ten biedny bramkarz ma zrobić

17

Dziękujemy Negreira!

0

Olmooo co to było

5

No nie wiem co myśleć o takich karnych xd

0

Pedriś kocham cie

4

O kurde De Jong co dzisiaj gra. Brawo, gol głównie jego

0

Jakim cudem ta nasza prawa strona wytrzyma ten sezon to ja nie wiem

0

Araujo hymn śpiewał, fajnie

0

Wkurza mnie ta siedemnastolatkodepedencia - kiedy on ma odpocząć jak nie dziś?

0

Tak proszę niech się to stanie

0

Błagam Hansi tylko nie dawaj Yamalowi jutro grać.

0

9 milionów dla dzieciaka który się ledwo łapie na ławkę reprezentacji, dobrze się bawią XD
Mam nadzieję że Barça będzie mniej hojna i nie rozpuści młodych od 18 roku życia

0

@Safrani witam uciążonego na JDG

1

@Kondziubarca xDDD jeszcze wraca do czasów Nawałki gdy Robert miał 25 lat a nie 37 xDDD

1

@Herato trzeba zapytać Hajto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?