1

@Deeespacito 32 cale z 6 metrów mam u siebie xd

3

Ale uszaty śmiesznie biega XD oglądam u rodziców na prawdziwym telewizorze to dużo lepiej widać xd

1

Jezu ale my to marnujemy

0

Nieee tylko nie obrońca za napastnika, to się nigdy dobrze nie kończy xD

3

MSN tym się wyróżniało że zawsze patelnie sobie wystawiali, a tutaj na razie za bardzo pod siebie chcą chłopaki

2

No podajcie sobie kurrr...

4

Oni go specjalnie w te plecy zawsze ładują? Co mecz Lewy leży trzymając się za lędźwia

0

A czemu nie Raphinia??

2

Jezu ale fart. I znowu on

2

Garcia robi rajd życia a ten siedzi cicho a potem mówi że to Yamal XD

0

Kuśtykający Yamal to jest od razu taki stres xd

0

Ale bez Olmo będzie ciężko w najważniejszych meczach powiem wam, Lopez to nie to, ciekawe jak Gavi

3

Panowie no ogarnąć sie

0

Czyli Lewy za Raphinie pewnie

4

Ter Stegen już by swastykę robił ciałem

1

Dziwi mnie że ktoś taki jak Simeone nadal wystawia Griezmanna licząc na cud xD oglądałem w tym roku kilkanaście razy Atleti i nigdy nie zagrał nawet na 6/10

1

Myślicie że za 10 lat będziemy pisać "Yamal znowu człapie"?

1

XD za co ta kartka

0

Haha 3 żółte XD 3:0 do 60 minuty i spacerek

1

Yamal 10/10 do tej pory

0

Ale on ma serie to jest niepojęte XD

10

Lamine na razie koncert gra

0

Fermin widać na razie że ciało obce

11

Hahaha co za rzeźnicy, brawo sędzia

1

Już miałem coś pisać ale Hansi Flick uczy spokoju, to nie Xavi że to 5 min było wiadomo że mamy przesrane

1

Mam wątpliwości

0

Julianek ale swoim to nie strzelisz chyba co nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co tam się odwala?

0

Kocham te powiadomienia dostawać. Uśmiech gwarantowany nawet jak się meczu nie ogląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?