2 kwietnia 2025, 23:27
1
@Deeespacito 32 cale z 6 metrów mam u siebie xd
2 kwietnia 2025, 23:24
3
Ale uszaty śmiesznie biega XD oglądam u rodziców na prawdziwym telewizorze to dużo lepiej widać xd
2 kwietnia 2025, 23:23
Jezu ale my to marnujemy
2 kwietnia 2025, 23:20
0
Nieee tylko nie obrońca za napastnika, to się nigdy dobrze nie kończy xD
2 kwietnia 2025, 23:17
MSN tym się wyróżniało że zawsze patelnie sobie wystawiali, a tutaj na razie za bardzo pod siebie chcą chłopaki
2 kwietnia 2025, 23:16
2
No podajcie sobie kurrr...
2 kwietnia 2025, 23:14
4
Oni go specjalnie w te plecy zawsze ładują? Co mecz Lewy leży trzymając się za lędźwia
2 kwietnia 2025, 23:07
A czemu nie Raphinia??
2 kwietnia 2025, 23:02
Jezu ale fart. I znowu on
2 kwietnia 2025, 23:01
Garcia robi rajd życia a ten siedzi cicho a potem mówi że to Yamal XD
2 kwietnia 2025, 22:50
Kuśtykający Yamal to jest od razu taki stres xd
2 kwietnia 2025, 22:49
Ale bez Olmo będzie ciężko w najważniejszych meczach powiem wam, Lopez to nie to, ciekawe jak Gavi
2 kwietnia 2025, 22:45
Panowie no ogarnąć sie
2 kwietnia 2025, 22:44
Czyli Lewy za Raphinie pewnie
2 kwietnia 2025, 22:41
Ter Stegen już by swastykę robił ciałem
2 kwietnia 2025, 22:20
Dziwi mnie że ktoś taki jak Simeone nadal wystawia Griezmanna licząc na cud xD oglądałem w tym roku kilkanaście razy Atleti i nigdy nie zagrał nawet na 6/10
2 kwietnia 2025, 22:15
Myślicie że za 10 lat będziemy pisać "Yamal znowu człapie"?
2 kwietnia 2025, 22:06
XD za co ta kartka
2 kwietnia 2025, 22:03
Haha 3 żółte XD 3:0 do 60 minuty i spacerek
2 kwietnia 2025, 21:59
Yamal 10/10 do tej pory
2 kwietnia 2025, 21:58
Ale on ma serie to jest niepojęte XD
2 kwietnia 2025, 21:52
10
Lamine na razie koncert gra
2 kwietnia 2025, 21:47
Fermin widać na razie że ciało obce
2 kwietnia 2025, 21:44
11
Hahaha co za rzeźnicy, brawo sędzia
2 kwietnia 2025, 21:43
Już miałem coś pisać ale Hansi Flick uczy spokoju, to nie Xavi że to 5 min było wiadomo że mamy przesrane
2 kwietnia 2025, 21:40
Mam wątpliwości
2 kwietnia 2025, 21:37
Julianek ale swoim to nie strzelisz chyba co nie?
2 kwietnia 2025, 20:21
Komentarz usunięty przez użytkownika
1 kwietnia 2025, 23:13
Co tam się odwala?
1 kwietnia 2025, 23:11
Kocham te powiadomienia dostawać. Uśmiech gwarantowany nawet jak się meczu nie ogląda.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Deeespacito 32 cale z 6 metrów mam u siebie xd
3
Ale uszaty śmiesznie biega XD oglądam u rodziców na prawdziwym telewizorze to dużo lepiej widać xd
1
Jezu ale my to marnujemy
0
Nieee tylko nie obrońca za napastnika, to się nigdy dobrze nie kończy xD
3
MSN tym się wyróżniało że zawsze patelnie sobie wystawiali, a tutaj na razie za bardzo pod siebie chcą chłopaki
2
No podajcie sobie kurrr...
4
Oni go specjalnie w te plecy zawsze ładują? Co mecz Lewy leży trzymając się za lędźwia
0
A czemu nie Raphinia??
2
Jezu ale fart. I znowu on
2
Garcia robi rajd życia a ten siedzi cicho a potem mówi że to Yamal XD
0
Kuśtykający Yamal to jest od razu taki stres xd
0
Ale bez Olmo będzie ciężko w najważniejszych meczach powiem wam, Lopez to nie to, ciekawe jak Gavi
3
Panowie no ogarnąć sie
0
Czyli Lewy za Raphinie pewnie
4
Ter Stegen już by swastykę robił ciałem
1
Dziwi mnie że ktoś taki jak Simeone nadal wystawia Griezmanna licząc na cud xD oglądałem w tym roku kilkanaście razy Atleti i nigdy nie zagrał nawet na 6/10
1
Myślicie że za 10 lat będziemy pisać "Yamal znowu człapie"?
1
XD za co ta kartka
0
Haha 3 żółte XD 3:0 do 60 minuty i spacerek
1
Yamal 10/10 do tej pory
0
Ale on ma serie to jest niepojęte XD
10
Lamine na razie koncert gra
0
Fermin widać na razie że ciało obce
11
Hahaha co za rzeźnicy, brawo sędzia
1
Już miałem coś pisać ale Hansi Flick uczy spokoju, to nie Xavi że to 5 min było wiadomo że mamy przesrane
1
Mam wątpliwości
0
Julianek ale swoim to nie strzelisz chyba co nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co tam się odwala?
0
Kocham te powiadomienia dostawać. Uśmiech gwarantowany nawet jak się meczu nie ogląda.