12 marca 2025, 21:00
0
Żewłakow już Marcin jest tragiczny na majku ale jego bliźniak to już dramat do kwadratu xD
12 marca 2025, 19:30
Jak tam grają nasi chłopcy do bicia w 1/4?
12 marca 2025, 14:44
@MesQueUnClub96 niestety jego narodowość daje mu mocne punkty
11 marca 2025, 23:41
PSG gra dalej. Ehh.
11 marca 2025, 23:11
37
Taką dogryweczkę to bym jutro przytulił w derbach Madrytu ;)
11 marca 2025, 23:05
Po co on tego placka z Egiptu trzyma na boisku jeszcze
11 marca 2025, 22:40
1
@Sysia11 oczywiście że tak będzie, jak każdy z ligi portugalskiej.
11 marca 2025, 22:09
Ja już ubrany na pogrzeb Bayeru.
11 marca 2025, 21:38
@karci0 a no właśnie
11 marca 2025, 21:33
Ja mam wrażenie że to boisko jest dużo mniejsze niż przed chwilą w meczu Barçy. Nie wiem czy to kwestia tempa gry, czy ustawienia kamery czy trybun. Ale dużo szybciej piłka krąży z jednego pola karnego do drugiego
11 marca 2025, 21:13
10
Te Ousmane, to jednak da się strzelić Liverpoolowi?
Bembele dobija farfocla
11 marca 2025, 21:10
@BORO_12 no poniosło mnie ale pytam serio xD
11 marca 2025, 21:09
Nunez jest do wzięcia skoro grzeje ławę? Chyba gorszy od Lewego nie będzie?
11 marca 2025, 21:05
Dajcie spokój z tym Salahem xD
11 marca 2025, 20:38
Mamy too! Dawajcie nam już rywala :D
11 marca 2025, 20:20
6
Torres już więcej zrobił niż Lewy xd
11 marca 2025, 20:18
2
@blakkudium ah, Torino faktycznie
@Gibbon_FCB on w Romie tak dobrze grał, tak?
11 marca 2025, 20:14
Lewandowski xd ciało obce dzisiaj
11 marca 2025, 20:12
Coś takiego trzeba kończyć
11 marca 2025, 20:08
@BulaKG XDD dokładnie
11 marca 2025, 20:07
@paweuwarrior nie, w mało której lidze tak jest
11 marca 2025, 19:34
Yamal 10/10, Raphinia 9,5/10Lewandowski 2/10 Tak to wygląda, niestety
11 marca 2025, 19:33
9
Chłop ma chore statystyki a ja jeszcze słyszę o jakimś starym Egipcjaninie co ładuje głównie z karnych w kontekście ZP xD proszę was
11 marca 2025, 19:31
Lewandowski dzisiaj przy Raphini i Yamalu to jak na tym memie z trzema smokami.
11 marca 2025, 19:30
Czy on faul gwizdnął?? XDDDD
11 marca 2025, 19:28
To Lewy ma ramadan czy Yamal, bo to Polak wygląda jakby nie jadł cały dzień xD
Nie no mu gramy bez napastnika XD
11 marca 2025, 19:22
No daj te kartki im już tylko faule zostały
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Żewłakow już Marcin jest tragiczny na majku ale jego bliźniak to już dramat do kwadratu xD
0
Jak tam grają nasi chłopcy do bicia w 1/4?
0
@MesQueUnClub96 niestety jego narodowość daje mu mocne punkty
0
PSG gra dalej. Ehh.
37
Taką dogryweczkę to bym jutro przytulił w derbach Madrytu ;)
0
Po co on tego placka z Egiptu trzyma na boisku jeszcze
1
@Sysia11 oczywiście że tak będzie, jak każdy z ligi portugalskiej.
0
Ja już ubrany na pogrzeb Bayeru.
0
@karci0 a no właśnie
0
Ja mam wrażenie że to boisko jest dużo mniejsze niż przed chwilą w meczu Barçy. Nie wiem czy to kwestia tempa gry, czy ustawienia kamery czy trybun. Ale dużo szybciej piłka krąży z jednego pola karnego do drugiego
10
Te Ousmane, to jednak da się strzelić Liverpoolowi?
0
Bembele dobija farfocla
0
@BORO_12 no poniosło mnie ale pytam serio xD
0
Nunez jest do wzięcia skoro grzeje ławę? Chyba gorszy od Lewego nie będzie?
0
Dajcie spokój z tym Salahem xD
0
Mamy too! Dawajcie nam już rywala :D
6
Torres już więcej zrobił niż Lewy xd
2
@blakkudium ah, Torino faktycznie
0
@Gibbon_FCB on w Romie tak dobrze grał, tak?
0
Lewandowski xd ciało obce dzisiaj
0
Coś takiego trzeba kończyć
0
@BulaKG XDD dokładnie
2
@paweuwarrior nie, w mało której lidze tak jest
1
Yamal 10/10, Raphinia 9,5/10
Lewandowski 2/10
Tak to wygląda, niestety
9
Chłop ma chore statystyki a ja jeszcze słyszę o jakimś starym Egipcjaninie co ładuje głównie z karnych w kontekście ZP xD proszę was
2
Lewandowski dzisiaj przy Raphini i Yamalu to jak na tym memie z trzema smokami.
1
Czy on faul gwizdnął?? XDDDD
0
To Lewy ma ramadan czy Yamal, bo to Polak wygląda jakby nie jadł cały dzień xD
0
Nie no mu gramy bez napastnika XD
2
No daj te kartki im już tylko faule zostały