0

Żewłakow już Marcin jest tragiczny na majku ale jego bliźniak to już dramat do kwadratu xD

0

Jak tam grają nasi chłopcy do bicia w 1/4?

0

@MesQueUnClub96 niestety jego narodowość daje mu mocne punkty

0

PSG gra dalej. Ehh.

37

Taką dogryweczkę to bym jutro przytulił w derbach Madrytu ;)

0

Po co on tego placka z Egiptu trzyma na boisku jeszcze

1

@Sysia11 oczywiście że tak będzie, jak każdy z ligi portugalskiej.

0

Ja już ubrany na pogrzeb Bayeru.

0

@karci0 a no właśnie

0

Ja mam wrażenie że to boisko jest dużo mniejsze niż przed chwilą w meczu Barçy. Nie wiem czy to kwestia tempa gry, czy ustawienia kamery czy trybun. Ale dużo szybciej piłka krąży z jednego pola karnego do drugiego

10

Te Ousmane, to jednak da się strzelić Liverpoolowi?

0

Bembele dobija farfocla

0

@BORO_12 no poniosło mnie ale pytam serio xD

0

Nunez jest do wzięcia skoro grzeje ławę? Chyba gorszy od Lewego nie będzie?

0

Dajcie spokój z tym Salahem xD

0

Mamy too! Dawajcie nam już rywala :D

6

Torres już więcej zrobił niż Lewy xd

2

@blakkudium ah, Torino faktycznie

0

@Gibbon_FCB on w Romie tak dobrze grał, tak?

0

Lewandowski xd ciało obce dzisiaj

0

Coś takiego trzeba kończyć

0

@BulaKG XDD dokładnie

2

@paweuwarrior nie, w mało której lidze tak jest

1

Yamal 10/10, Raphinia 9,5/10
Lewandowski 2/10
Tak to wygląda, niestety

9

Chłop ma chore statystyki a ja jeszcze słyszę o jakimś starym Egipcjaninie co ładuje głównie z karnych w kontekście ZP xD proszę was

2

Lewandowski dzisiaj przy Raphini i Yamalu to jak na tym memie z trzema smokami.

1

Czy on faul gwizdnął?? XDDDD

0

To Lewy ma ramadan czy Yamal, bo to Polak wygląda jakby nie jadł cały dzień xD

0

Nie no mu gramy bez napastnika XD

2

No daj te kartki im już tylko faule zostały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?