13 marca 2025, 09:56
0
@Fermin nie da rady dopóki ciąży jego pensja. A kontrakt ma do 2026
13 marca 2025, 09:45
@Borneo Arabia/MLS
12 marca 2025, 23:55
1
@JordiAlbion to przegrają
12 marca 2025, 23:53
Alvarez to powinien zmienić korki przede wszystkim po tym meczu xd
4
@norbi77 Z innej powtórki ewidentnie widać dwa
12 marca 2025, 23:52
Z Arsenalem to nawet emocji nie będzie XD jedyna nadzieja że PSG nagle nie zapomni jak się gra w piłkę (a zapomni)
12 marca 2025, 23:44
Co za patałachy XDDDDD
12 marca 2025, 23:36
Janek jedziesz redemption
12 marca 2025, 23:31
@Bartula coś o dogrywkach, ja go nie mogę słuchać jak on robi przerwę przed każdym wyrazem
12 marca 2025, 23:30
2
Żewłakow rozkminy w 117' meczu XD
12 marca 2025, 23:29
No to Bobby ładuje jakiegoś farfocla?
12 marca 2025, 23:25
Mimo że to dobrze dla nas że grają dogrywkę to trzeba przyznać że one są bez sensu. Oni oddychają już końcówkami rękawów
12 marca 2025, 23:24
@Kasy Ciekawe czy tak samo będzie z Atletico jak z ManU jak Cholo odejdzie
12 marca 2025, 23:22
@Stagiryta haha ideolo
12 marca 2025, 23:21
Alvarez jest niesamowity. Ponad 110 min w nogach a on wraca pełnym sprintem. Kozak piłkarz.Szkoda że już nie do wyjęcia.
12 marca 2025, 23:13
7
Ale ciężko się kibicuje temu Atletico, są tacy niemrawi czasami że aż się człowiek denerwuje xD współczuję im kibicom na co dzień, chyba warstwa emocjonalna załatwia sprawę
12 marca 2025, 22:57
Jakim cudem w ogóle Lenglet wygryzł że składu podstawowego obrońcę mistrza Europy xD
12 marca 2025, 22:53
6
Super że dogrywka, to się musi odbić w niedzielę
12 marca 2025, 22:42
Simeone to ławki nie ma czy o co chodzi xd
12 marca 2025, 22:37
Boże Griezmann xD idź już na emeryturę
12 marca 2025, 22:32
@turhiay po nim się nikt niczego nie spodziewa w porównaniu do nich xD
12 marca 2025, 22:31
8
Griezmann występ im. Mo Salaha. Dramat
12 marca 2025, 22:29
Dzięki Vini, właśnie piłka mija Warszawę
12 marca 2025, 21:24
Madrycki TVPis już pewnie w drodze do Polski zrobić reportaż o Marciniaku
12 marca 2025, 21:17
@SelloutCrowd e tam, nikt nie ma takiej zdolności zdobywania bramek jak Mbappe
12 marca 2025, 21:13
Wy narzekacie na strumyk a C+ też ledwo zipie, przynajmniej u mnie xd
@CurryTheGoat30 oby
@peetwithbarca to granie na kodach
12 marca 2025, 21:11
Wolelibyście dogrywkę i wymęczone Atletico (nieważne z jakim wynikiem, chociaż raczej wiadomo) czy awans Atleti w 90 min?
12 marca 2025, 21:08
@CurryTheGoat30 Po 1. LaportaPo 2. Nie gramy u siebie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Fermin nie da rady dopóki ciąży jego pensja. A kontrakt ma do 2026
0
@Borneo Arabia/MLS
1
@JordiAlbion to przegrają
0
Alvarez to powinien zmienić korki przede wszystkim po tym meczu xd
4
@norbi77 Z innej powtórki ewidentnie widać dwa
1
Z Arsenalem to nawet emocji nie będzie XD jedyna nadzieja że PSG nagle nie zapomni jak się gra w piłkę (a zapomni)
0
Co za patałachy XDDDDD
0
Janek jedziesz redemption
0
@Bartula coś o dogrywkach, ja go nie mogę słuchać jak on robi przerwę przed każdym wyrazem
2
Żewłakow rozkminy w 117' meczu XD
1
No to Bobby ładuje jakiegoś farfocla?
0
Mimo że to dobrze dla nas że grają dogrywkę to trzeba przyznać że one są bez sensu. Oni oddychają już końcówkami rękawów
0
@Kasy Ciekawe czy tak samo będzie z Atletico jak z ManU jak Cholo odejdzie
1
@Stagiryta haha ideolo
0
Alvarez jest niesamowity. Ponad 110 min w nogach a on wraca pełnym sprintem. Kozak piłkarz.
Szkoda że już nie do wyjęcia.
7
Ale ciężko się kibicuje temu Atletico, są tacy niemrawi czasami że aż się człowiek denerwuje xD współczuję im kibicom na co dzień, chyba warstwa emocjonalna załatwia sprawę
0
Jakim cudem w ogóle Lenglet wygryzł że składu podstawowego obrońcę mistrza Europy xD
6
Super że dogrywka, to się musi odbić w niedzielę
0
Simeone to ławki nie ma czy o co chodzi xd
0
Boże Griezmann xD idź już na emeryturę
0
@turhiay po nim się nikt niczego nie spodziewa w porównaniu do nich xD
8
Griezmann występ im. Mo Salaha. Dramat
4
Dzięki Vini, właśnie piłka mija Warszawę
0
Madrycki TVPis już pewnie w drodze do Polski zrobić reportaż o Marciniaku
0
@SelloutCrowd e tam, nikt nie ma takiej zdolności zdobywania bramek jak Mbappe
0
Wy narzekacie na strumyk a C+ też ledwo zipie, przynajmniej u mnie xd
0
@CurryTheGoat30 oby
0
@peetwithbarca to granie na kodach
0
Wolelibyście dogrywkę i wymęczone Atletico (nieważne z jakim wynikiem, chociaż raczej wiadomo) czy awans Atleti w 90 min?
2
@CurryTheGoat30
Po 1. Laporta
Po 2. Nie gramy u siebie