0

@Fermin nie da rady dopóki ciąży jego pensja. A kontrakt ma do 2026

0

@Borneo Arabia/MLS

1

@JordiAlbion to przegrają

0

Alvarez to powinien zmienić korki przede wszystkim po tym meczu xd

4

@norbi77 Z innej powtórki ewidentnie widać dwa

1

Z Arsenalem to nawet emocji nie będzie XD jedyna nadzieja że PSG nagle nie zapomni jak się gra w piłkę (a zapomni)

0

Co za patałachy XDDDDD

0

Janek jedziesz redemption

0

@Bartula coś o dogrywkach, ja go nie mogę słuchać jak on robi przerwę przed każdym wyrazem

2

Żewłakow rozkminy w 117' meczu XD

1

No to Bobby ładuje jakiegoś farfocla?

0

Mimo że to dobrze dla nas że grają dogrywkę to trzeba przyznać że one są bez sensu. Oni oddychają już końcówkami rękawów

0

@Kasy Ciekawe czy tak samo będzie z Atletico jak z ManU jak Cholo odejdzie

1

@Stagiryta haha ideolo

0

Alvarez jest niesamowity. Ponad 110 min w nogach a on wraca pełnym sprintem. Kozak piłkarz.
Szkoda że już nie do wyjęcia.

7

Ale ciężko się kibicuje temu Atletico, są tacy niemrawi czasami że aż się człowiek denerwuje xD współczuję im kibicom na co dzień, chyba warstwa emocjonalna załatwia sprawę

0

Jakim cudem w ogóle Lenglet wygryzł że składu podstawowego obrońcę mistrza Europy xD

6

Super że dogrywka, to się musi odbić w niedzielę

0

Simeone to ławki nie ma czy o co chodzi xd

0

Boże Griezmann xD idź już na emeryturę

0

@turhiay po nim się nikt niczego nie spodziewa w porównaniu do nich xD

8

Griezmann występ im. Mo Salaha. Dramat

4

Dzięki Vini, właśnie piłka mija Warszawę

0

Madrycki TVPis już pewnie w drodze do Polski zrobić reportaż o Marciniaku

0

@SelloutCrowd e tam, nikt nie ma takiej zdolności zdobywania bramek jak Mbappe

0

Wy narzekacie na strumyk a C+ też ledwo zipie, przynajmniej u mnie xd

0

0

@peetwithbarca to granie na kodach

0

Wolelibyście dogrywkę i wymęczone Atletico (nieważne z jakim wynikiem, chociaż raczej wiadomo) czy awans Atleti w 90 min?

2

@CurryTheGoat30
Po 1. Laporta
Po 2. Nie gramy u siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?