9 kwietnia 2025, 22:22
0
Jezu no ile można
Magister proszę cię
9 kwietnia 2025, 22:21
Ferminnnn, takie to z zamkniętymi oczami się ładuje
9 kwietnia 2025, 22:07
Kapitalnie Raphi I Yamal. Raphinia nic nie gra a gol i asysta xD
9 kwietnia 2025, 22:06
Brawo tridente!!!!
9 kwietnia 2025, 21:52
Kiedy my odpoczniemy? Potrzeba jakiegoś tygodnia bez meczu w środku żeby cokolwiek wróciło bo widać że chłopaki są zmęczeni
9 kwietnia 2025, 21:34
1
Magister XDDDDD
9 kwietnia 2025, 21:26
3
Cu Cu Cu Cubarsiiii
9 kwietnia 2025, 21:22
Dopiero włączyłem. Taka stypa?
9 kwietnia 2025, 10:54
@Munio po 2019 to sam powinien odejść ze wstyduq
9 kwietnia 2025, 10:08
@Azazel_Pazuzu potrójny przypał
9 kwietnia 2025, 10:06
4
Ciekawi mnie po co on udziela takich wywiadów w tym momencie sezonu. Kapitan.❗️More: “Leo is probably the only player who can throw a ball at your face if he wants to. He has that ability. He has done it several times. Where did that anger come from? You'll have to ask him” #FCB ⚽️ https://t.co/Lxhzc0vAiA">https://t.co/Lxhzc0vAiA— Reshad Rahman (@ReshadRahman) April 8, 2025
❗️More: “Leo is probably the only player who can throw a ball at your face if he wants to. He has that ability. He has done it several times. Where did that anger come from? You'll have to ask him” #FCB ⚽️ https://t.co/Lxhzc0vAiA">https://t.co/Lxhzc0vAiA— Reshad Rahman (@ReshadRahman) April 8, 2025
❗️More: “Leo is probably the only player who can throw a ball at your face if he wants to. He has that ability. He has done it several times. Where did that anger come from? You'll have to ask him” #FCB ⚽️ https://t.co/Lxhzc0vAiA">https://t.co/Lxhzc0vAiA
8 kwietnia 2025, 23:12
@AssisMoreira Spokojnie, nie jest w półfinale ani Inter ani tym bardziej my
8 kwietnia 2025, 23:02
2
Chciałbym żeby ktoś zapytał Mbappe albo Bellighama jaki był plan na ten mecz xD strzelam że byłoby 8s milczenia
8 kwietnia 2025, 22:55
5
Te dwa gole z wolnego przejdą do historii.
8 kwietnia 2025, 22:54
XDDDDDD piękne obrazki
8 kwietnia 2025, 22:43
Muller na odchodne z brameczka
8 kwietnia 2025, 22:40
I to tak przetrzebionym składem XD a real ma wszystkie najmocniejsze karty na boisku poza może dwoma piłkarzami
8 kwietnia 2025, 22:30
CO TO JEST HAHAHHA O KURRRR
8 kwietnia 2025, 22:29
HAHAHHAHAHAHHHA
8 kwietnia 2025, 22:27
Kurtuła to jest niesamowity, ehh.
8 kwietnia 2025, 22:22
Ja wiem że Arsenal to zawsze beka, ale atmosferka u nich jest cały mecz. Mega dobrze się tego słucha jak się porówna do hiszpańskich stadionów
8 kwietnia 2025, 22:18
Nie no piękny gol, rogal który będzie pamiętany długo
Ale brama o cię panie
8 kwietnia 2025, 22:14
@GTBTP czyli wybierz najgorsze cechy swojego nauczyciela/idola i licz że się uda xD
8 kwietnia 2025, 22:13
@blondasek wstydzić?
8 kwietnia 2025, 22:11
Pierwszy raz oglądam Arsenal w tym sezonie i widzę że Arteta mocno myśli że jest Guardiolą stawiając na tego Merino.
8 kwietnia 2025, 21:25
@niewidzialny008 już wiesz dlaczego XD
8 kwietnia 2025, 20:58
@ranger3120 stawiaj stówę, pewniaczek dziś
5 kwietnia 2025, 21:52
@CurryTheGoat30 nic nie trzeba ćwiczyć, nawey drużynie dwumetrowcow by się trafiło
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jezu no ile można
0
Magister proszę cię
0
Ferminnnn, takie to z zamkniętymi oczami się ładuje
0
Kapitalnie Raphi I Yamal. Raphinia nic nie gra a gol i asysta xD
0
Brawo tridente!!!!
0
Kiedy my odpoczniemy? Potrzeba jakiegoś tygodnia bez meczu w środku żeby cokolwiek wróciło bo widać że chłopaki są zmęczeni
1
Magister XDDDDD
3
Cu Cu Cu Cubarsiiii
0
Dopiero włączyłem. Taka stypa?
0
@Munio po 2019 to sam powinien odejść ze wstyduq
0
@Azazel_Pazuzu potrójny przypał
4
Ciekawi mnie po co on udziela takich wywiadów w tym momencie sezonu. Kapitan.
1
@AssisMoreira Spokojnie, nie jest w półfinale ani Inter ani tym bardziej my
2
Chciałbym żeby ktoś zapytał Mbappe albo Bellighama jaki był plan na ten mecz xD strzelam że byłoby 8s milczenia
5
Te dwa gole z wolnego przejdą do historii.
0
XDDDDDD piękne obrazki
0
Muller na odchodne z brameczka
1
I to tak przetrzebionym składem XD a real ma wszystkie najmocniejsze karty na boisku poza może dwoma piłkarzami
0
CO TO JEST HAHAHHA O KURRRR
0
HAHAHHAHAHAHHHA
0
Kurtuła to jest niesamowity, ehh.
4
Ja wiem że Arsenal to zawsze beka, ale atmosferka u nich jest cały mecz. Mega dobrze się tego słucha jak się porówna do hiszpańskich stadionów
2
Nie no piękny gol, rogal który będzie pamiętany długo
0
Ale brama o cię panie
1
@GTBTP czyli wybierz najgorsze cechy swojego nauczyciela/idola i licz że się uda xD
0
@blondasek wstydzić?
0
Pierwszy raz oglądam Arsenal w tym sezonie i widzę że Arteta mocno myśli że jest Guardiolą stawiając na tego Merino.
5
@niewidzialny008 już wiesz dlaczego XD
2
@ranger3120 stawiaj stówę, pewniaczek dziś
0
@CurryTheGoat30 nic nie trzeba ćwiczyć, nawey drużynie dwumetrowcow by się trafiło