0

Jezu no ile można

0

Magister proszę cię

0

Ferminnnn, takie to z zamkniętymi oczami się ładuje

0

Kapitalnie Raphi I Yamal. Raphinia nic nie gra a gol i asysta xD

0

Brawo tridente!!!!

0

Kiedy my odpoczniemy? Potrzeba jakiegoś tygodnia bez meczu w środku żeby cokolwiek wróciło bo widać że chłopaki są zmęczeni

1

Magister XDDDDD

3

Cu Cu Cu Cubarsiiii

0

Dopiero włączyłem. Taka stypa?

0

@Munio po 2019 to sam powinien odejść ze wstyduq

0

@Azazel_Pazuzu potrójny przypał

1

@AssisMoreira Spokojnie, nie jest w półfinale ani Inter ani tym bardziej my

2

Chciałbym żeby ktoś zapytał Mbappe albo Bellighama jaki był plan na ten mecz xD strzelam że byłoby 8s milczenia

5

Te dwa gole z wolnego przejdą do historii.

0

XDDDDDD piękne obrazki

0

Muller na odchodne z brameczka

1

I to tak przetrzebionym składem XD a real ma wszystkie najmocniejsze karty na boisku poza może dwoma piłkarzami

0

CO TO JEST HAHAHHA O KURRRR

0

HAHAHHAHAHAHHHA

0

Kurtuła to jest niesamowity, ehh.

4

Ja wiem że Arsenal to zawsze beka, ale atmosferka u nich jest cały mecz. Mega dobrze się tego słucha jak się porówna do hiszpańskich stadionów

2

Nie no piękny gol, rogal który będzie pamiętany długo

0

Ale brama o cię panie

1

@GTBTP czyli wybierz najgorsze cechy swojego nauczyciela/idola i licz że się uda xD

0

@blondasek wstydzić?

0

Pierwszy raz oglądam Arsenal w tym sezonie i widzę że Arteta mocno myśli że jest Guardiolą stawiając na tego Merino.

5

@niewidzialny008 już wiesz dlaczego XD

2

@ranger3120 stawiaj stówę, pewniaczek dziś

0

@CurryTheGoat30 nic nie trzeba ćwiczyć, nawey drużynie dwumetrowcow by się trafiło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?