@maroon świat skręca w lewo dlatego AfD ma rekordowy wynik, we Francji partia Le Pen ma rekordowy wynik a w Stanach rządzą prawicowi populiści XD proszę cię
@gumaz oczywiście że tak, zdążyłem wstać bo to była sobota i jadłem śniadanie, w telewizji leciały jakieś bajki które oglądała moja młodsza siostra, ja miałem 11 lat. Mama nagle wróciła zestresowana z zakupów i włączyła TVN24 czy coś a tam takie info
0
Jakim cudem Wojtek to odbił xD
0
Kartki się żerują po 1/4?
4
Araujo xD chłopie
0
@Terapuls mam radę, nie wierz w nic o Barcelonie co nie pojawia się na tej stronie
0
Uszaty łagodnie uśmiechnięty.
0
Chryste Panie prawie zszedłem tutaj.
1
Ja mam nadzieję że Yamal to tak na 10 min
0
@Starrk nic tylko ich skroniować i pokazywać po meczu xD
1
Znowu Yamal bez odpoczynku. Ehh
1
@kubix05 a to ciekawe w sumie że kiedyś nie było koktajlowych pomidorów, przynajmniej u mnie na wsi
1
@maroon świat skręca w lewo dlatego AfD ma rekordowy wynik, we Francji partia Le Pen ma rekordowy wynik a w Stanach rządzą prawicowi populiści XD proszę cię
0
@gumaz oczywiście że tak, zdążyłem wstać bo to była sobota i jadłem śniadanie, w telewizji leciały jakieś bajki które oglądała moja młodsza siostra, ja miałem 11 lat. Mama nagle wróciła zestresowana z zakupów i włączyła TVN24 czy coś a tam takie info
4
7-0 w dwudniowym dwumeczu to nawet niezły wynik.
0
@Rifek mecz z Betisem Cię ominął?
8
@Barclonismo zazdro!
3
Ja wiem że Liga dalej jest na styk (na własne życzenie) ale on musi dostać przerwę z Leganes. To jest nienormalny dzieciak ale dalej jest człowiekiem
1
@Munio jak dołoży do gabloty w tym sezonie to na luzie
0
Cudowny wieczór, cudowna drużyna, cu-do-wny trener. Chwilo trwaj i jedziemy dalej.
6
Aj ładnie się zebrał ale potem xD
5
Man I Love Flick
3
4-0 w 1/4 LM a na trybunach stypa xd Laporta ma krew na rękach
2
Nadal chyba nie mogę uwierzyć jakie my mamy czasy obecnie. Być może trzecie piwo nie pomaga, ale no nie dociera to
0
Yamal czuje ten mecz w kościach. Zmień go w końcu nasz niemiecki królu
0
O kurde Yamal chce zmianę...
0
Nie mam pojęcia jakim cudem Yamal nie wykazuje takiego zmęczenia na GPS że go nie zmieniają
1
Chce spać w twojej kołdrze? XDDD
0
Raphinia luźny gol i dwie asysty XDD
0
Yamal matko boska co za podanie
1
Czy to legalne kochać się w 17-latku?
0
Jezu no ile można