rk

6

O Boshe następny nawiedzony. Dajcie Messiemu odejść. Na nim przyszłości Barcelony nie ma co opierać. I tak zrobił tyle dla tego klubu jak mało kto. W obecnej sytuacji gdzie sytuacja finansowa jest jaka jest pieniądze z jego transferu na wagę złota.

rk

4

No i na przekór Real dziś wygra. W odróżnieniu od Barcelony potrafią się spiąć na mecze z potencjalnie lepszymi rywalami. Suarez po dobrym początku zgasł i przypomina tą gorszą wersje Suareza w Barcy więc to takie gdybanie że lepiej gdyby został. Co do Koemana to musi wstrząsnąć jakoś nimi nie ma wyjścia. A jeśli im się nie chce grać to niech szukają sobie nowego klubu. Nic na siłę. Nie sądziłem że tak szybko dojdzie do tego że w klubie, który szczyci się hasłem Więcej niż klub, piłkarzom się nie będzie chciało grać...

rk

1

To wygląda jakby na tym klubie ciążyła jakaś klątwa ????

rk

1

Argument pro Messi o zgrozo nie jest już atutem w walce o prezydenturę :)

rk

1

Teraz tylko Bayern w 1/8 i mamy czas żeby się dograć o ile to realne w tym sezonie.

rk

0

@HubertMlody a na co komu Liga Narodów ?

rk

1

@Bisz fajnie tylko że jak Messi chodzi po boisku to reszta robi to samo. Każdy chce być jak Messi ? Nikt mu nie każe zapieprzać 90 minut non stop ale czasami aż nie da się na to patrzeć.

rk

2

Po co wgl artykuł o rzeczach oczywistych ?

rk

6

Ojej a Ci dalej mają srakę i zamiast skupić się na faktycznych problemach to najłatwiej zgonić na sędziego xd

rk

2

Niestety jakbyśmy wczoraj grali z Bayernem znowu mogłoby być 8-2. Jeszcze długa praca przed Barca a to wydaje się ostatni sezon Messiego w Barcelonie.

rk

1

Hehehe przegrać ze słabym Realem i to u siebie. Taki zespół się załamuje po karnym. Hehehe luz

rk

4

Bardzo słabe jest zwalanie winy na sędziego. Pytanie do Koemana kiedy da odpocząć Messiemu ?

rk

0

@maik żałosny komentarz :) bo jak ktoś krytykuje to od razu po porażce przestanie kibicować:D

rk

1

Zasłużona porażka co tu komentować. Barca nie miała siły przebicia. Jedynie Neto i Dest na plus. Kiedy Koeman da odpocząć Messiemu ? Widać że nie ma siły zapieprzać w każdym meczu i potrzeba rotacji. Real niestety był dziś bezlitosny a gdyby nie Neto byłoby gorzej chociaż początek 2 poł dla Barcy.

rk

0

No i co z tego ? Jak ja nie lubię zrzucać na sędziego wiecznie. Mieli wystarczająco czasu a mogli jeszcze dostać ze 2. Jeszcze długa droga do sukcesów.

rk

1

@Kacpereeek już pokazuje 2 sezon :) ile można dawać szans milion ? Jeszcze bdz miał okazję. Chyba mieli grać Ci co są w formie czy jedziemy dalej opcją święte krowy i może się uda ?

rk

2

Skoro jest bez formy to nie powinien grać od początku spotkania. Miało nie być świętych krów :)

rk

1

Za to co gra powinien dopłacać ale wiadomo mają kontrakty i miło z jego strony że się zgodził.

rk

1

Mnie bardziej interesuje zdanie Koemana w tej sprawie. Ciekawe w jakiej formie jest Dembele skoro oficjalnie trener mówi że jest słabszy od Aniu. Jak jest słabszy też od Griezmmana to kiszka.

rk

1

@Cyzix u mnie w pracy jak pracownika więcej nie ma niż jest z powodów zdrowotnych to pracodawca ma prawo zwolnić takiego pracownika. No ale to wszystko kwestia warunków umowy.

rk

0

@kaamil1910 ja rozumiem że za free ale wątpię że wtedy tu przyjdą :)

rk

0

Skoro Koeman uważa że Depay bardziej się nada niż Dembele to może ma do tego podstawy. My go nie widzimy na treningach. Na czas rozliczeń przyjdzie później. Chociaż wg mnie jak ma przyjść to prędzej za Griezzmanna.

rk

0

@Turio za free i tak wątpię że by tu akurat przyszli.

rk

5

@Czeresniafcb kogo obchodzi Real ?

rk

2

Depay z miejsca za Griezmmana.

rk

1

@VeVoS widocznie nawet słaby Griezmman wg Koemana jest lepszy niż Dembele.

rk

9

Roberto Busquets to nie są zawodnicy na 1 skład.

rk

0

@monsterrize to że będzie za darmo nie znaczy że przyjdzie do Barcelony

rk

0

@Leon15 No pewnie niech znowu złapie kontuzje i gówno z jakichkolwiek pieniędzy.

rk

2

@Leon15 kto normalny da 110mln za szklankę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?