rk

0

@Turio zgadza się ale skoro były powody do zwątpienia to w czym problem ? Chwała im za to że się w końcu wzięli do roboty i obu tak dalej.

rk

2

Nie nadaje się do Barcelony i tyle. Szkoda że jest jednym z wielu obecnie.

rk

1

@FanKFC a dla mnie ma rację. Od Romy Barca stopniowo spada w dół a teraz to już sięga apogeum. To już nie ten Messi, nie ma Xaviego, Iniesty czy Puyola a następców nie widać. Szukanie zapchajdziór na szybko nic dobrego nie wnosi a niestety Bartek na dłuższy czas związał ręce nowemu zarządowi.

rk

1

Z Barceloną Messi już nic nie wygra i to ostatni moment na odejście żeby spróbować sił w innej lidze. Zresztą mimo przebłysków z ogórkami to z tym potencjalnie lepszymi dostosowuje się poziomem do reszty. Dobrze że wcześniej nie musiał grać z takim dziadostwem jak teraz.

rk

1

Tak to jest jak się robi transfery na szybko aby załatać dziury i nic więcej. Jeszcze minie zanim przestaniemy odczuwać skutki tego partactwa poprzedniego zarządu

rk

0

Nie wiem po co on chce przekonywać Messiego. Chyba że bez kitu bez niego finansowo sobie nie poradzą.

rk

0

Takim rzeczom trzeba oddzielne artykuły ?

rk

1

@Batys a tylko Barcelona ma taki terminarz ? Jest jakiś klucz z czołówki lig europejskich gdzie tak się dzieje?

rk

0

Kiedy wszyscy pojmą że przyszłość Barcelony to już nie Messi ? On już zrobił tyle dla tego klubu że przez najblisze x lat może się nikt taki nie pojawić ale nic nie trwa wiecznie i trzeba też myśleć o nowej Barcelonie już bez Leo. Chętnie bym go zobaczył w innej lidze.

rk

0

@dariooo to jest Barcelona a nie jakiś zespół średniej klasy bo takim komentarzem tak to przedstawiasz.

rk

0

@Bisz ja bym tak nie wybielał piłkarzy. Trener i zarząd winni wiadomo ale jak ludzie zarabiający grube miliony mają wywalone i chodzą sobie po boisku to sorry i nie zamierzam się jeszcze spuszczać nad takimi. Krytyka jest potrzebna. Jak dla mnie jednak szkoda że Messi został bo takie 200mln za niego w tym okresie to skarb. A tak może odejść po sezonie, gdzie niektórzy chcą na nim budować przyszłość tego klubu. Wszyscy są winni obecnego stanu rzeczy i teraz trzeba czasu żeby Barcelona wróciła na właściwe tory.

rk

0

To wszystko pokazuje że Barcelona może jest nieznacznie lepsza niż Real ale jedni i drudzy są w dupie i od dawna bardzo daleko od tego co prezentowali za najlepszych czasów..

rk

1

Wszystko spoko ale to że wróci Langlet to nawet Szkoda pisać ;)

rk

3

@Peciak trzeba być dziwakiem żeby krytykować ? Po prostu są słabi co tu ukrywać ? Potem dopiero można dodać Twój komentarz.

rk

0

@mekston co to zmieni ? Z takim zaangażowaniem jak teraz niech może spróbuje swoich sił w innej lidze. Dla mnie fajnie by było go zobaczyć jak sobie radzi gdzie indziej a przyszłość Barcy to na pewno nie Leo i lepiej szybciej sobie z tego zdać sprawę. Największy niewypał transferowy to że tutaj został bo te pieniądze w obecnej sytuacji przydałyby się jak nigdy.

rk

0

@KibicBarcy84 tak samo Messi jest taki dobry jak Barca ostatnimi czasy. Messi bez Xaviego, Iniesty, Alvesa niekoniecznie musiałby osiągnąć tyle ile osiągnął. Więc post z dupy.

rk

0

Z Pique czy bez obrona i tak jest słaba niestety.

rk

28

Co kogo obchodzi Real ? Niech się zajmie swoim klubem bo z tym ma chyba większy problem.

rk

2

Messi to człowiek legenda i wątpię że przez najbliższe 100 lat ktoś się taki trafi. Jednak jak zobaczyłem tylko tytuł to się tylko roześmiałem. Mam nadzieję że spróbuje jeszcze sił w innej lidze bo z tą Barcelony już nic nie osiągnie

rk

2

Przyszłość Barcelony to już powoli nie Messi, który zawsze będzie legendą. Już od jakiegoś czasu widać to ewidentnie co zobaczył i sam Messi chcąc odejść przed sezonem. Szkoda tylko że debile z poprzedniego zarządu tego nie zrozumieli i teraz nadal odczuwamy skutki.

rk

1

@Volley zgadza się ale trzeba sobie zdać sprawę że już powoli czas na Barcę bez Leo.

rk

0

Messi mimo że coś strzela to też cień zawodnika, nawet nie udaje że gra jak za karę. Jego brak zaangażowania w defensywę szczególnie teraz irytuje. Taki zawodnik nie powinien być kapitanem bo ładny przykład daje. Griezzman to już totalna pomyłka i to tylko pokazuje że lepiej trzeba było Suareza zostawić a nie Francuza. Busquets tragedia, Langlet to samo. Ter Stegen też różnie. Tak źle jak teraz nie było już od lat a to jest kulminacja tego co zwiastował już przegrany dwumecz z Romą. Szkoda że wtedy ten kretyński zarząd tego nie zauważył. Szkoda też że Messi został bo kasa by się bardzo przydała a przyszłość Barcy nie powinna już być na nim opierana bo młodszy nie będzie. Najlepsze że co kandydat na nowego prezesa tego nie widzi.

rk

0

@Pawlak1992 nie, oni zeszli poziom niżej. Trochę szacunku

rk

0

Nie wiem mi się zdaje że część zawodników chyba nie jest gotowa psychicznie na grę w takim zespole jak Barcelona.

rk

4

Tak naprawdę Barca jest teraz bardzo nieprzewidywalna i kto to wie co będzie w lutym. Jeśli do lutego obraz gry się nie zmieni to nie nastawiałbym się na nic. Tu musi wrócić mentalność zwycięzców inaczej nie mamy o czym gadać.

rk

0

@Nivenz0 jak na takie Levante to zagrali słabo, już pal licho skuteczność.

rk

0

@Bagsik88 i chcesz na Messim opierać przyszłość tego klubu ? Większości chodzi o to że serio jego czas się kończy

rk

2

Serio nie wiem co się dzieje z tym klubem :/

rk

1

Oj przyjdzie nam poczekać na lepsze czasy ale kiedyś musiała nastąpić wymiana pokoleniowa.

rk

0

@Joopiter sorry faktycznie masz rację. To wychodzi że pozostawienie jego teraz może być największą klapą transferową sezonu 20/21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?