2

Jakby był 12 zawodnikiem, to pewno nie miałby problemu, by zostać w Barcelonie. Taki dobry skrzydłowy na ławce i do pierwszego składu jest dobry, a na rynku w tej chwili nie ma lepszych.

Taki Isco ile grzeje ławkę w Realu... A Malcom nie mógłby, gdyby regularnie wchodził?

8



Jego najlepsza i najśmieszniejsza symulka.

0

Jednak zawodnik Barcelony nie może spędzać wolnego czasu w ten sposób. Jeszcze ktoś mu robi zdjęcia, no XD! Jestem ciekaw, co sobie myślał gościu robiący zdjęcie.

0

Nie wiem jakie inne zadania może mieć pomocnik Barcelony niż gra do przodu XD. Sama gra defensywna XD? Po prostu wtedy mu coś wychodzi. Wielokrotnie Messi do niego miał pretensje, że przetrzymał za długo piłkę zamiast mu odegrać. Nikt nie narzeka na Albę? No już widziałem taką jedną osobę, to został zjechany, że ocenia po jednym meczu. Co do Rakitica, to tyra w obronie za 2, ale Barcelona, to nie tylko obrona, a atak.

2

Kto chce sprzedać Arthura XD? Jeszcze takiego komentarza nie widziałem. Nawet jak nie ma, to nie będzie takich komentarzy. To jego pierwszy sezon, bardzo dobry sezon prosto z Brazylii..

0

Już sędzia chciał przekręcać Valencie. Za co ten karny chciał podyktować XD? Przez te popchnięcie, to Mariano miał 100% sytuację.

3

Kibice Barcy o komentatorach: "Co za dzbany komentują ten mecz Realu. Stronniczy na maxa, co by Valencia nie zrobiła to są be"

Kibice Realu: "Co za dzbany komentują ten mecz Barcy. Stronniczy na maxa, co by Valencia nie zrobiła to są be"

0

To jest tylko wariant jak większość czasu się bije głową w mur na nic.

0

Teraz Valencia, to przykład jak Barca powinna grać z kontry, gdy z przodu nie idzie na autobus. Bardzo dobre kontry.

0

Sól morska na propsie.

0

Coutinho to niech przepracuje okres przygotowawczy i tyle. Wiele zawodników po mundialu jest pod formą - Varane, Modric, Coutinho, Griezmann jakiś nieświeży i wielu innych. Może to jest przyczyna.

1

To obejrzyj Deadpoola. Zmienisz zdanie. 4 ściana jest burzona cały czas, nieprzewidywalność. To jest niezły anty bohater :)

2

I uzbierał ponad 600 min z czego ponad 300 minut w PK. Zrozum, że to było z rezerwami. Nie miał rytmu moczowego. CR7 z rezerwami nawet źle idzie, a co dopiero Malcomowi bez rytmu meczowego. Zachowujecie się jakbyście wiedzieli wszystko. Niby jeden ze słabszych, a na sofascore jedna z lepszych ocen. Bez rytmu meczowego powtarzam i robi statystyki. To ja się zastanawiam co on, by robił, gdyby miał minut tyle co Coutinho, a jakby grał Coutinho mając tyle minut co Malcom.

Dembele z 3 ligowcem też dobrze nie grał. To nie wyznacznik. Nieźle, ale nie do końca to gra Suarez. Ładna bramka, ładna asysty, 20 prostych strat, ale robi statystyki.

2

Jakby Barca nie miała dziur w obronie, to Villareal nic by nie ugrał. Gdyby nie słaby mecz AM Cristiano nie strzelilby hat-tricka. Gdyby Hajto nie potrącił starej babki, to ona by żyła. Można tak gdybać.

2

Do teraz miał 500 minut. 300 minut to PK z rezerwami. Czego oczekujesz? Nie rozumiem. Piszesz jakbyś pozjadał rozum.

26

Messi w tym roku powinien wygrać ZP, ale że LM o wszystkim decyduje... To jeszcze nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że koledzy Messiego nie zawalą znowu w LM i tym samym historycznej Złotej Piłki na 6:5.

0

Alena ma 640 minut w 3 lidze.

0

Czy ktoś narzeka? Smutne życie, to mają ludzie, którzy myślą, że od razu ktoś się czepia.

0

I teraz co jest lepsze? Strzelić 2 bramki i odpuścić, by potem wprowadzać armaty i biegać 2x więcej, by odrobić straty, czy wykorzystać słabość przeciwnika i cisnąć cały czas ile wlezie jak ManCity, by zrobić sobie korzystny wynik? Odpuszczanie meczów, to już nie pierwszy raz za Valverde. Z Realem też było podobnie i z wieloma innymi zespołami. Modrić miał tam słupek, ale już nie warto gdybać.

0

Wiesz... Pisałem już o tym dawno temu, co myślę o tym partactwie Suareza i co może się wydarzyć przez to. Jakby wcześniej nie zmarnował sytuacji 100% na 1:3, to nie musiałby strzelać na 4:4 :). Wystarczy przeciwnik, który wykorzysta te straty, niewykorzystane sytuacje Barcy do bólu i tyle.

1

Komentatorzy BeIN Sports - That's a red card challenge. Proste. Najlepsi komentatorzy na świecie.

0

A ja nie będę się cieszył. Im mniej drużyn, którzy potrafią zagrozić Barcelonie, tym lepiej.

0

Na ten mecz nie da się patrzeć.

2

Śmieszne, że przez partactwo Suareza Barca straciła gola. Wcześniej miał 100% sytuację, ale wolał do środka ścinać nawet nie wiem po co.

0

No to fajny Messi na fałszywej 9. Suarez jeszcze pierwszy skład z AM i 0 odpoczynku, bo potem MU XD.

1

Oglądałem teraz połowę na BeIN Sport 12. 12 kanałów sportowych? Czemu nie? Oni mają wszystko, na 12 kanałach. Totalna masakra.

0

Malcom asysta i gol, nie tak źle patrząc na to, że do tej pory miał 565 minut z czego 375 minut to Puchar Króla. Dembele i Malcom są strasznie konkretni. Gdy grają, to robią te statystyki, a to przecież one są najważniejsze, dla Valverde również, więc dziwne, że Brazylijczyk tak mało gra.

0

Albo 3 obrońców.

0

Alba wielki minus.

0

Malcomito Big Love

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?