0

W końcu inteligentne rotacje po 2-3 zawodników zamiast wymienienia 8. Tego brakowało.

0

Ale jest lekka przepaść w minutach między Rakiticem, Busquetsem, a Vidalem, Alena i Arthurem.

-Busquets - 3,424 minuty

-Rakitic - 3,372 minuty

-Arthur - 1,938 (Miał kontuzje przez 5 meczów w sezonie, stracił łącznie 9 meczów, ale licząc te 9 meczów po 90 minut wychodzi 810 dodatkowych minut, gdzie wiadomo, że tych wszystkich spotkań po 90 minut, by nie zagrał.

-Vidal - 1,837 (Nie grał w 4 spotkaniach, 4x90 = 360 minut, ale wiadome jest to, że w tych straconych spotkaniach nie zagrałby wszystkich po 90 minut.

Alena - 1,364 (8 meczów rozegrał w 3 lidze)

0

Ale też na logikę - na rynku na tę chwilę nie ma lepszych skrzydłowych. Kluby mają pieniądze i nie palą się do sprzedaży młodych i dobrych, a w słabszych klubach nikogo lepszego nie ma.

0

No dobra, a co powiesz o Memphis? Moim zdaniem, to oni mieli najlepsze flow.

0

Zawsze można wczytać poprzedni zapis gry. Mnie zawsze w grach denerwowało to, że jak nie zrobisz jakiegoś punktu misji, to misja nieudana. W Cyberpunku tak nie będzie. Mi się podoba. Gorzej jak zginie jakaś postać, którą lubimy :D

0

To będziesz musiała wyczuć ten zapis gry perfekcyjnie, bo gra nie będzie miała ekranów wczytywania. Chyba, że przed interakcją z osobą, do której idziemy. :) I nie przepadnie Ci zadanie. Na jedną misję, jest kilka takich punktów, jak któregoś nie zrealizujesz, to trudno :D. Będzie punkt odnajdź jakiś klucz czy co, a tego nie zrobisz, to potem będziesz się bawiła w hakowanie lub zabijanie, by gdzieś wejść.

0

No to jedna z przyczyn może być. Nie można tego lekceważyć. Inna sprawa, to wrażliwe zęby.

0

No i co z tego, że oni przyznają? Po prostu liga chciała pomocy, by ktoś to zorganizował z zewnątrz itd. ale gole liczą się normalnie, tak jak sędzia zapisze. Często się powierza organizację jakiejś imprezy/gali innej firmie.

0

Puig nie przejdzie, chciałby zostać. Poza tym jaki jest sens? To wszystko zależy i tak od trenera. Przykład - Malcom z Francji z mocniejszej ligi przyszedł ograny, a gra ogony. Do lewego skrzydła mógłby się przyzwyczaić. Ma tam tylko jednego rywala, a i tak nie gra. Coutinho nie liczę, bo na skrzydle większość zawodników go zjada. To jestem ciekaw ile, by taki zawodnik nagrał się w Barcelonie po wypożyczeniu mając 5 rywali do linii pomocy.

3

Ale taki doświadczony zawodnik za tanio, to będzie wartością ujemną i zabierał minuty młodszym i lepszym, bo czym taki pomocnik różni się od Aleni, Puiga, Oriola czy kogo tam. Bez sensu.

0

Ale poziom żartów jest tutaj wysoki. Tylko 1 na 30 komuś wyszedł. Dobrze, że nie piszecie oficjalnie, bo dzien oczyszczenia byłby niezły. :#

0

Oficjalnie :P? Dla Ciebie lepiej nie XD.

0

W lepszym bolidzie byłby top kierowców, ale nikt mu nie zaoferuje lepszego bolidu, bo ci lepsi ściągają młodych. Ja na jego miejscu pojeździłbym w innych wyścigach, gdzie szanse są prawie równe, a potem jakiś ciepły fotel kierowcy testowego czy kierowca taxi na torze, jak na nurburgring :D

3

Mocarny Real, Ceballos biegł w narożnik, by grać na czas buhahahha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale w Realu na pewno są niskie morale, a jak Perez nie ściągnie gwiazdy na tu i teraz, to będzie jeszcze gorzej, bo na pewno takiego Ramosa czy Modrica to irytuje, że muszą klepać z jakimiś młodzikami bez wyników.

31

Nie rozumiem. Perez w Realu się tak nie pali do podwyżek. Zawodnik chce grać w Barcelonie, to po co na razie podwyżka? Na Lenglecie nie stracimy. Będzie chciał odejść to wpadnie gdzieś z 200 mln € do kasy.

2

Patrzę tabelę ligową, patrzę tabelę najlepszych strzelców i uśmiechy Benzemy, Ramosa, Ceballosa, Vazqueza nic nie zmieniają, mogą sobie teraz strzelać. :)

4

Ale wolne te samochody Williamsa, jakby w spowolnionym tempie wchodzili w zakręt. XD

1

HAHAHAHAH toż to nawet nie jest żart ze strony The Sun! Takie doniesienia można skomentować tylko dwoma literami - XD!

0

Piękny serial. Już chyba lepszego o mafii nie zrobią.

0

Ktoś wie kiedy Gomorra będzie dostępna w Polsce? 4 sezon oczywiście.

6

Takie są przepisy, to jak nieprawidłowo?

8

I pomyśleć, że w topie obrońców wymieniają Ramosa, Skriniara, Koulibalyego czy van Dijka. Lenglet to obecnie top 5 razem z Pique

1

Najbardziej w tym biznesie może niepokoić cena. Coutinho przez swoją cenę gra bardzo dużo, a gdyby kosztował 100 mln mniej, to grałby tyle samo co Denis. Malcom, który kosztował 40 mln nie gra, bo pierwszeństwo w grze ma droższy, ale wcale nie lepszy na pozycji skrzydłowego gracz. Sane w City też gra na lewym skrzydle.

0

Ale wtedy nie zbiera drugich piłek przed polem karnym, bo wtedy sam stoi w polu karnym i klepie z Alba, a wczoraj to Malcom był w tym polu karnym pod koniec meczu.

0

Nie ma co tego usprawiedliwiać. Coutinho w środku pola ma szanse zbierać piłki przed polem karnym, gdzie jest więcej miejsca i od razu jest grozniejszy. Gdyby został na skrzydle, to poprawy by nie było. Przydałby się taki De Bruyne ofensywny w Barcelonie.

0

Ten Ferrari to mógł sobie to odpalić. Od razu, by mu lepiej poszło XD.

11

Miałem pisać, że Linkiewicz po minucie wygra. To było takie oczywiste. Przecież Linkiewicz to jest patusiara. Ona na imprezach po klubach pewno się biła z innymi laskami.

"After party, wóda i koks" XDDD

0

Teraz co ktoś, by nie zrobił będzie podważane to. Coutinho ile razy wchodził z ławki, a nic nie robił XD. Od początku meczu Cou też często nic nie robił, Coutinho nie miałby takiego rajdu jak Malcom, gdyby wszedł za Malcoma w 60 minucie, bo nie jest tak szybki.

Mbappe już dawali ZP, bo przebiegł pół boiska z Argentyną, gdzie były hektary wolnego miejsca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?