robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Braki defensywne kolego to ma cała Barcelona. Głównie po to jest wysoki pressing.
2
Może dlatego, że Barca w rozgrywkach europejskich, to kompromitacja jak na potencjał takiej kadry? Nie widać pomysłu na grę. Na dodatek ostatnie mecze były bardzo słabe. Podać do Messiego/Dembele i przechodźcie sobie 2/3 graczy. W Ajaxie było widać pomysł. Agresywne wejścia pomocników do przodu, a nasza pomoc stoi w miejscu i się patrzy. Wielka ruchliwość, wymienność pozycji, no piękna gra. Tak się powinno grać.
4
Valverde wtedy musi polecieć jak Barca odpadnie z LM. Kompromitacja z Romą do takiego obrazu bardzo się przyczyniła. Mieć taką kadrę, a i tak zajeżdżać pierwszy skład i grać tak brzydko.
5
I co te zdjęcie pokazuje? Nieporadność Kurtuła? Jest spalony, ale tylko w teorii. Takim tokiem myślenia prawie każdy gol powinien być anulowany, bo w większości sytuacji przy główce po rzucie rożnym jakiś zawodnik drużyny przeciwnej stoi na spalonym.
Po drugie... Gdyby ta piłka w niego leciała, a on nawet nie miał żadnych szans do niej dojść!
7
Moim zdaniem nie było spalonego tam :) Kurtuła do tej piłki by nie doszedł. Kolejny raz pokazał co potrafi robić w bramce. Niezrozumiała decyzja, która może zaważyć na kolejnej wygranej w LM. Kradzież.
4
No szkoda. Wróżką nie jestem, ale jestem pewien, że z panami - Busquets-Rakitic-Roberto-Suarez Barca nie wygra LM.
1
No to po co grają jak nie potrafią kondycyjnie 90 min wytrzymać? Poza tym od tego jest ławka w takim klubie jak Barcelona... Ta pomoc Ajaxu, to by zabiegała pomoc Barcy.
Pep chociaż wie jak się to robi ;)
PS. "Grają ekonomicznie". No uśmiałem się. Tak ekonomicznie, że już nie mają siły biegać. Sam Rakitic o tym wspominał. Są głosy, że zabrakło zaangażowania w meczu z Romą. No... To jest zaangażowanie XD. Inaczej LM nie wygra się.
1
Asensio przy bramce ręką odpycha van de Beeka, ale faulu nie ma. Wszystko ok XD.
Cofnijmy się teraz rok temu do meczu z PSG i karnym na Kroosie. Ktoś tam kładzie mu rękę na ramie i karny nagle. Gdzie jest konsekwentność się pytam?
6
I tak powinna zagrać Barcelona w Pucharze Króla z Realem. Tak jak dziś Ajax. Piękny przykład jak można grać piękną piłkę, ale Barca nawet w "najlepszym" meczu sezonu dopuściła do tego, by Sevilla miała karnego, słupek i kilka groźnych akcji.
51
Mnie to śmieszy, że Barcelonie się wypomina mecze sprzed 10 lat w LM, a Realowi drukują rok w rok i nic, cisza XD
6
Brawo brawo za kolejną kradzież. Kiedy ta drukarnia się skończy na oczach milionów ludzi?
2
AHA HAHAHAHAH Ten faul na De Jongu puścili, a spalonego na Kurtuła odgwizdali. Co za kradzież. Bez sensu oglądać kolejną kradzież stulecia!
0
I tyle XD Tam był faul w polu.
0
Teraz będzie faul :))
1
Benzema - 4 gole w 7 meczach. Suarez tylko może sobie pomarzyć o takich liczbach w LM. Dodajmy jeszcze do tego kto dogrywa Benzemie, a kto Suarezowi...
9
Szkoda, że znowu sędziowie okradają przeciwników Realu. :) 3 zdobyte LM nie fair. :)
7
No gdyby zamiast Ziyecha grał Messi, to tam by już było z 3 do jaja.
1
Taki nie za dobry ten De Ligt.
0
No widzisz kogo mają w ataku, a kogo ma Barca.
1
Czemu Barca nie może grać tak pięknie?! Ajax jednak pokazuje, że się da mając gorszych piłkarzy.
3
Dużo kontrowersji też, których VAR NIE widzi na korzyść Realu. Pchnięcie Mazraouiego na skraju pola karnego. Przeszkadzanie Tadicowi ręką przed/w polu karnym.
Widzę mafia działa. Już o tym wczoraj pisałem.
0
Nie no był tam spalony jednak :) Minimalny, ale był. Szkoda, że teraz jak na złość VAR ratuje bardzo słaby Real.
Interpretacja teraz. Czy zawodnik Ajaxu był zainteresowany piłką podczas bramki. Myślę, że nie. On tam szedł.
2
Piękna połowa Ajaxu! Jeszcze nie widziałem takiego meczu Barcelony Valverde. Jeszcze nie widziałem. Czemu Barcelona tak grać nie potrafi? 2x lepsi zawodnicy. Przecież pomoc Ajaxu by w takiej formie zmiotła z powierzchni Ziemi pomoc Barcy xDD
0
Przecież na słupku stał gracz Realu :) Dobra jednak na słupku nie było zawodnika Realu :)
0
Tam została noga Kurtuła przecież XD On nie był na spalonym. Chyba, że nowe zasady są jakieś XDDDDDDDD
0
Nie był XDDDDD Tam została noga Kurtuła
3
Gdzie on spalonego widział ja się pytam XD?
2
Cooo XD? Jaki spalony xD?
17
Nie lubię Viniciusa. Symulant.
0
Inteligentny człowiek w studio polsatu. Mówi, że Ajax od zawsze miał problemy z defensywą, ale strzelali więcej niż przeciwnik, na tym polega ta filozofia, mecze mają być atrakcyjne i bawić ludzi. Jak się traci piłkę, to muszą piłkę jak najszybciej odebrać. U nas tego nie widzę. Takich ludzi na Ziemi powinno być więcej! Szacunek!
Barca w defensywie nigdy nie będzie dobra. Dlatego jest wysoki pressing i wtedy można wychodzić lekko ofensywniej na spotkanie.