0

Braki defensywne kolego to ma cała Barcelona. Głównie po to jest wysoki pressing.

2

Może dlatego, że Barca w rozgrywkach europejskich, to kompromitacja jak na potencjał takiej kadry? Nie widać pomysłu na grę. Na dodatek ostatnie mecze były bardzo słabe. Podać do Messiego/Dembele i przechodźcie sobie 2/3 graczy. W Ajaxie było widać pomysł. Agresywne wejścia pomocników do przodu, a nasza pomoc stoi w miejscu i się patrzy. Wielka ruchliwość, wymienność pozycji, no piękna gra. Tak się powinno grać.

4

Valverde wtedy musi polecieć jak Barca odpadnie z LM. Kompromitacja z Romą do takiego obrazu bardzo się przyczyniła. Mieć taką kadrę, a i tak zajeżdżać pierwszy skład i grać tak brzydko.

5

I co te zdjęcie pokazuje? Nieporadność Kurtuła? Jest spalony, ale tylko w teorii. Takim tokiem myślenia prawie każdy gol powinien być anulowany, bo w większości sytuacji przy główce po rzucie rożnym jakiś zawodnik drużyny przeciwnej stoi na spalonym.

Po drugie... Gdyby ta piłka w niego leciała, a on nawet nie miał żadnych szans do niej dojść!

7

Moim zdaniem nie było spalonego tam :) Kurtuła do tej piłki by nie doszedł. Kolejny raz pokazał co potrafi robić w bramce. Niezrozumiała decyzja, która może zaważyć na kolejnej wygranej w LM. Kradzież.

4

No szkoda. Wróżką nie jestem, ale jestem pewien, że z panami - Busquets-Rakitic-Roberto-Suarez Barca nie wygra LM.

1

No to po co grają jak nie potrafią kondycyjnie 90 min wytrzymać? Poza tym od tego jest ławka w takim klubie jak Barcelona... Ta pomoc Ajaxu, to by zabiegała pomoc Barcy.

Pep chociaż wie jak się to robi ;)

PS. "Grają ekonomicznie". No uśmiałem się. Tak ekonomicznie, że już nie mają siły biegać. Sam Rakitic o tym wspominał. Są głosy, że zabrakło zaangażowania w meczu z Romą. No... To jest zaangażowanie XD. Inaczej LM nie wygra się.

1

Asensio przy bramce ręką odpycha van de Beeka, ale faulu nie ma. Wszystko ok XD.

Cofnijmy się teraz rok temu do meczu z PSG i karnym na Kroosie. Ktoś tam kładzie mu rękę na ramie i karny nagle. Gdzie jest konsekwentność się pytam?

6

I tak powinna zagrać Barcelona w Pucharze Króla z Realem. Tak jak dziś Ajax. Piękny przykład jak można grać piękną piłkę, ale Barca nawet w "najlepszym" meczu sezonu dopuściła do tego, by Sevilla miała karnego, słupek i kilka groźnych akcji.

51

Mnie to śmieszy, że Barcelonie się wypomina mecze sprzed 10 lat w LM, a Realowi drukują rok w rok i nic, cisza XD

6

Brawo brawo za kolejną kradzież. Kiedy ta drukarnia się skończy na oczach milionów ludzi?

2

AHA HAHAHAHAH Ten faul na De Jongu puścili, a spalonego na Kurtuła odgwizdali. Co za kradzież. Bez sensu oglądać kolejną kradzież stulecia!

0

I tyle XD Tam był faul w polu.

0

Teraz będzie faul :))

1

Benzema - 4 gole w 7 meczach. Suarez tylko może sobie pomarzyć o takich liczbach w LM. Dodajmy jeszcze do tego kto dogrywa Benzemie, a kto Suarezowi...

9

Szkoda, że znowu sędziowie okradają przeciwników Realu. :) 3 zdobyte LM nie fair. :)

7

No gdyby zamiast Ziyecha grał Messi, to tam by już było z 3 do jaja.

1

Taki nie za dobry ten De Ligt.

0

No widzisz kogo mają w ataku, a kogo ma Barca.

1

Czemu Barca nie może grać tak pięknie?! Ajax jednak pokazuje, że się da mając gorszych piłkarzy.

3

Dużo kontrowersji też, których VAR NIE widzi na korzyść Realu. Pchnięcie Mazraouiego na skraju pola karnego. Przeszkadzanie Tadicowi ręką przed/w polu karnym.

Widzę mafia działa. Już o tym wczoraj pisałem.

0

Nie no był tam spalony jednak :) Minimalny, ale był. Szkoda, że teraz jak na złość VAR ratuje bardzo słaby Real.

Interpretacja teraz. Czy zawodnik Ajaxu był zainteresowany piłką podczas bramki. Myślę, że nie. On tam szedł.

2

Piękna połowa Ajaxu! Jeszcze nie widziałem takiego meczu Barcelony Valverde. Jeszcze nie widziałem. Czemu Barcelona tak grać nie potrafi? 2x lepsi zawodnicy. Przecież pomoc Ajaxu by w takiej formie zmiotła z powierzchni Ziemi pomoc Barcy xDD

0

Przecież na słupku stał gracz Realu :) Dobra jednak na słupku nie było zawodnika Realu :)

0

Tam została noga Kurtuła przecież XD On nie był na spalonym. Chyba, że nowe zasady są jakieś XDDDDDDDD

0

Nie był XDDDDD Tam została noga Kurtuła

3

Gdzie on spalonego widział ja się pytam XD?

2

Cooo XD? Jaki spalony xD?

17

Nie lubię Viniciusa. Symulant.

0

Inteligentny człowiek w studio polsatu. Mówi, że Ajax od zawsze miał problemy z defensywą, ale strzelali więcej niż przeciwnik, na tym polega ta filozofia, mecze mają być atrakcyjne i bawić ludzi. Jak się traci piłkę, to muszą piłkę jak najszybciej odebrać. U nas tego nie widzę. Takich ludzi na Ziemi powinno być więcej! Szacunek!

Barca w defensywie nigdy nie będzie dobra. Dlatego jest wysoki pressing i wtedy można wychodzić lekko ofensywniej na spotkanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?