0

Hhahaha dobrzy komentatorzy. To pojechali po Suarezie.

0

Ciągle straty XDDDDD ahahah stary, on ciągle ciasteczka daje do przodu.

0

Ale mnie denerwują komentatorzy, bo ciągle mówią, że Barca słaba, 0 wychodzenia na pozycji itd. Przykro się tego słucha.

1

Dawać Dembele albo Malcoma na 9. W środku jest tyle miejsca, że hoho. Więcej niż na skrzydle.

0

Dembele z Messim takie ciasteczka Suarezowi dają do nóżki idealnie, a on to wszystko traci.

W następnym ligowym meczu nie widzę niczego innego jak Messi wymienna 9 z Malcomem i Dembele, albo atak z Coutinho-Messi-Dembele. Jedyne wyjście by zacząć wygrywać mecze bardziej przekonująco i wygrać ten upragniony puchar LM.

0

Hehe ale kaszanka. Komentatorzy wyręczyli chyba La Ramble. Nie da się patrzeć na tę grę niestety. Lyon pod bramką lepiej sklepał niż Barcelona przez 3 ostatnie mecze.

0

HOHO Ale Dembele podał do Suareza. Oczywiście Suarez popsuł.

2

Suarez jaki ociężały haha

0

Dembele nie martw się. Nigdy tylu nie popsujesz co Suarez i Benzema XD

0

To są właśnie te detale. Suarez za mocno do czystego Messiego.

1

Alba kolejny raz podaje do krytego Messiego przez 3 zawodników zamiast do Dembele na czystą pozycje.

0

Suarez jakiś zestresowany. :D

2

Dzisiaj Messi hattrick, a Dembele bije rekord dryblingów LM w tym sezonie.

8

Dzięki za cenną informację o twoim jakże niskim IQ!

0

Być może jest to pomysł na brak prawego skrzydła w Barcelonie.

0

Sam mówiłeś o debiucie w roli ewentualnego zmiennika jak się mecz nieszczęśliwie potoczy Semedo, albo będzie bardzo dobry wynik. Liczyłem na to samo. Sam Messi wcześnie grał, ale też w roli zmiennika przez kilka minut, a nie od pierwszego składu.

0

Ja myślałem, że te stawianie na młodych graczy przy podpisaniu nowego kontraktu zacznie się od tego meczu. Lekko się zawiodłem niestety.

1

Ale kozak skład. I to jest prawdziwy balans, naprawdę. Nie z Vidalem, ale z Roberto w pomocy i Semedo na obronie. Semedo gość szybki, może namieszać w polu karnym, ale też jest dobry w defensywie i Roberto, który ma zapędy pod bramkę przeciwnika i potrafi wykorzystać dziurę między liniami. Do tego jeszcze Dembele na boku.

No to musi być miód na moje oczy!

0

Mam nadzieję, że dzisiaj nie ujrzę obrazka takiego samego jak w ligowym meczu. Schodzi Dembele i Barca nagle gra na kontrataki. To było takie sobie XD.

0

Jestem ciekaw czy sztab prowadzi takie statystyki.

2

Szkoda tylko, że chrześcijanie nie są wyzywani i zamykani w więzieniach. Co robił kościół? Czy on czasem nie chciał wybić wszystkich "niewiernych"? No wytłumacz mi to. Tylko, że oburzenia o to nie ma, bo "nie swoich" mordowano. To samo tyczy się drugiej, też dziwnej wiary.

2

Mowa nienawiści nie istnieje.

3

Pierwszy przykład z brzegu - Messi. Gdyby w klubie takie samo podejście mieli, to byś prawdopodobnie nie kibicował Barcelonie.

0

Taka linia pomocy to miód na moje oczy. Inna sprawa, że oni nie chcą się mylić i stawiają na ten bardzo prawdopodobny skład. Jeśli zastosować taktykę Valverde, która była przed każdym meczem, to Vidal nie zagra od pierwszej minuty.

3

Nie chcecie Coutinho w pomocy, a chcecie Alene. Nie dość, że Cou jest bardziej doświadczony, to i lepszy w ofensywie. A w defensywie różnicy nie ma. Athletic z Alena w pomocy mógł normalnie kończyć mecz 3 do jaja.

0

To jest mocarny Lyon tylko, a wy oczekujcie tylko remisu? Widać co się stało z Barca, że przed wielkim Lyonem trzeba drżeć. To oni wielkiej Barcelony mają się bać.

0

Ramos ma niezły PR widzę.

15

Co jak co, ale Real to mistrzowie wywierania presji na sędziów. Coś im się nie spodoba, to od razu jakiś bunt robią, pisma jakieś wytaczają, ciągle mówią o tym w mediach, a potem nic dziwnego, że sędzia boi się normalnie sędziować i, np. dawać zasłużone kartki zawodnikom Realu. Ciekawe czemu nie narzekają na sędziów, którzy im pomogli w Lidze Mistrzów. Ja myślę, że też powinni być oburzeni.

0

On gubi tę piłkę często, gdy jego koledzy z pomocy i obronie są w rotacji. Gubi piłkę w prostych sytuacjach. Myślisz, że zespół spodziewał się, że w meczu z Realem potknie się o piłkę, a nie poda do Malcoma sam na sam? Potem jest wielka jedna dziura i tyle, pozamiatane. Rakitic czy Busquets wiedzą kiedy on może stracić piłkę, a kiedy nie i się przygotowują. Na prostej do bramki się tego nie spodziewali. Takie są moje przemyślenia.

"Nie ma wielkiej pomocy ze strony drugiej linii. Nikt nie zabiera mu obrońców wchodząc z drugiej linii w pole karne. Często naprawde jest tam sam a obok 3 piłkarzy przeciwnika."

Z tym się zgodzę. Pomoc powinna być bardziej ofensywna i kreatywna, a nie statyczna.

0

No to zobaczycie mecz z Vidalem w środku pola.

PS. Już kilka takich było. To nie były najlepsze mecze, nie były pod kontrolą. Nawet wchodził Arthur, by ratować sytuację :) No i nie piszcie, że Vidal lepiej przetrzymuje piłkę, jak on w większości sytuacji nie obraca się z piłką, tylko prosto przyjmuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?