robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie ogarniam czemu Dembele gra na lewej stronie, a nie na prawej skoro najlepszy mecz zagrał na prawej stronie.
Pomoc jaka kreatywna. Taktyka podaj do Messiego/Dembele i czarujcie. XD
0
Kto schrzanił? Jego wina, ze Messi bez formy i jest wolny na dłuższy dystans?
0
Dembele jeden z lepszych na boisku. Co bierzesz?
1
"In 35 minutes its just only Ousmane Dembele, invididual flashes" - Ray Hudson
Kolejny raz podsumował Barce :) Co jak co, ale to jest wymagający komentator.
10
"only individual flashes of FC Barcelona." - Ray Hudson.
Podsumował ładnie po rajdzie Dembele.
0
To kogo proponujesz na lewe skrzydło? Bo wtedy też będzie 3 piłkarzy na jedno miejsce - Dembele - Coutinho i ten nowy skrzydłowy. Tu i tu jest sytuacja patowa, bo nikt za Messiego nie będzie często wchodził, a samego Messiego trener nie chce wcześniej ściągać czy dawać minuty z ławki.
Natomiast jak Messi nie gra, to pierwszym wyborem na prawe skrzydło z lewego jest Dembele i na lewej Coutinho w pierwszym składzie. No chyba, że 4-2-3-1, ale wtedy też Coutinho można byłoby więcej poświęcać. Nie wiadomo, bardzo dziwna sytuacja.
1
W sumie jakby nie patrzeć na poziom lig to ma rację. Lyon ma ostatnio lepszą formę patrząc na ostatnie mecze i ilość zdobytych punktów w tych ostatnich meczach. Można na to spojrzeć od innej strony :).
6
Należy się tak cieszyć. Krok po kroku, stąpać po ziemi i nie wybiegać w przód. :) Ja bym nie uważał Barcy za lepszy klub w LM od PSG w ostatnich latach. Odpadniecie w 1/8 czy 1/4 wielkiej różnicy nie robi, bo liczy się tylko zwycięzca i może się trochę porozmawia o przegranym finaliście.
0
Nie było tak pięknie, ale potrafił i tak coś zrobić mocnego. Teraz dostanie od Waldka pewno wolną rękę. To on będzie liderem na boisku teraz.
10
Nie wiem czy to dobry pomysł :). Tak samo jak Busquets i Suarez popełnia coraz więcej błędów, ma duże wahania formy. Widać, że ci zawodnicy są bliżej końca w klubie, bo w tak wielkim klubie jakim jest Barcelona nie możesz grać dobrze tylko przez 2 miesiące. Dlatego jest to czas młodych. Ktoś wspominał, że nie mają siły w pressingu biegać. Piłka nożna to sport dla młodych ludzi z dobrą kondycją, a nie starych świętych krów. Trzeba mieć jaja, by taką gwiazdę posadzić na ławie przez kilka spotkań jak nie ma się dobrych wyników.
0
Idź na stronę swoich kolegów, a nie tu siedzisz.
0
Ja Ci mogę wygrać wszystkie mecze. Powaga.
0
No Sport pisał, że Barca już się nie bawi w kotka i myszkę i powiedziała - Pociąg odjechał i już nie wróci.
16
To co? Jutro Dembele bije rekord dryblingów w tym sezonie znowu? Szkoda, że wtedy doznał kontuzji. Ciekawe ile by wykręcił :D
0
No tak... Bo to wina Malcoma, że nie ma rytmu meczowego od początku sezonu. Kiedy ma zagrać jak nie teraz z takim przeciwnikiem i przed Ligą Mistrzów?
0
Coutinho za Vidala w pomocy i atak - Dembele-Boateng-Malcom. Bardzo groźny skład. Tymczasem jak się ten sprawdzi, to znowu Malcom bez minut, których potrzebuje, bo co to dla niego 10-30 minut, jak pod koniec i tak Barca nie ciśnie?
Valladolid i mecz u siebie. Idealnie.
1
+1 na podstawie Realu można zaobserwować, że skrzydłowy w formie wykonuje wielką prace i nakłada dużą presję na obrońców, bo jest szybki i nieprzewidywalny. I wtedy inaczej gra wygląda. U nas to tylko Dembele i Malcom.
Ludzie są źli, bo np. Malcom w meczu z Realem był jednym z lepszych na boisku, a nie dostał szansy w następnym meczu kosztem Cou bez formy.
17
Masz jakieś kompleksy, że się leczysz konstruktywną krytyką przeciwników Valverde?
4
Faktycznie, przejrzałem La Ramble i po prostu żałosne są osoby, które się cieszą z przedłużenia kontraktu tylko dlatego, bo ludzie będą płakać z tego powodu. Nie, nie będą, to Wy pokazaliscie jako pierwsi, że macie kompleksy.
Zamiast napisać, że się cieszycie, bo to świetny trener, to pierwsze co, to wspominacie o "płakaniu" na stronie z tego powodu.
2
Widać, że to większy projekt, który byc może dotyczy wprowadzania wychowanków i odmładzania kadry. Pewno zostanie do końca prezydentury Bartka. Wtedy Messi z Alba nie będą młodzi i być może to będą jedyni zawodnicy tej starszej, genialnej generacji, którzy będą w klubie. Jak tak to ma wyglądać, to jestem za. Stabilizacja i wprowadzenie mlodzieży najważniejsze, a z nowym trenerem może się to nie udać, bo nie zna zawodników.
1
Weź nie wyjeżdżaj z tym złomem 15 letnim od US za miliardy, bo to tragedia.
4
Suarez też dosyć często jest na spalonym przy strzałach kolegów, po których padają bramki. Może też by się je anulowało, bo bramkarz się na niego patrzył i przez to strzału nie obronił? Zresztą, to też nie moja opinia, ale i wielu ekspertów :)
6
No to, że piłka w bramkarza nie leciała i nawet bez spalonego, by jej nie sięgnął XD?
5
Sam masz codziennie problemy do kogoś, a jak już ktoś Ci zwraca uwagę to źle. Ale wieje hipokryzją, istne tornado.
1
A mi się wydaje, że Coutinho czeka ławeczka i Dembele na lewe skrzydło, a Malcom na prawe i wtedy hula wszystko jak należy. Na takiego przeciwnika są potrzebni tacy skrzydłowi.
0
haHA! Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć. Zawodnik przez tydzień nie odpocznie XDD
0
Jak będzie ułożony plan na mecz, będzie duża ruchliwość, pomocnicy nie będą statyczni, to oczywiście, że Barca może strzelić 3 bramki.
4
We wczorajszym meczu Ajax-Real najlepsze było to jak zawodnicy Realu po strzelonej i nieuznanej bramce Ajaxu byli totalnie obsrani, wiedzieli, że zawalili, nie protestowali, a Kurtuła kolejny raz był świadom, że zawalił kolejną bramkę na oczach milionów ludzi XD.
0
Wystarczyło inaczej ustawić zawodników. Powiedzieć im, że mają nacierać, a nie się bronić, bo bronienie w Barcelonie nie wychodzi. No i powinien zagrać Dembele. Gdyby grał Dembele, to Barca by wygrała ten mecz.
Tak, w 10000% to wina trenera była. Paulinho na skrzydle rozwalił system.
5
Przede wszystkim rozumienie futbolu jest inne niż w Ameryce Południowej. Tam się gra bez żadnej presji, bawisz się piłką i uczysz. Nikt do Ciebie nie ma pretensji tam jak wejdziesz w drybling i zgubisz piłkę, bo to jest nauka i jeszcze przed takim piłkarzem jest wiele straconych piłek. A u nas w Polsce? Trener krzyczy do dzieciaków, by nie tracili głupio piłek, przez co się ogranicza fantazje i nic z tego nie wychodzi itd.