0

Ustawienie 4-2-3-1 - środek Busquets z Rakiticem, a przód Dembele-Messi-Malcom i Suarez. Najlepsze ustawienie to będzie i będzie można wykorzystać potencjał tej kadry. Nie ma ofensywnego pomocnika klasy światowej, to trzeba dać więcej armat w linii ataku.

0

Po to masz pressing. No, teraz masz szansę pomyśleć i napisać - Czemu Barca stosuje wysoki pressing?

0

Oczywiście, że się mylisz. Modric cham powinien wylecieć z boiska za takie kopanie. Najlepszy piłkarz świata nie daje rady, to musi wylewać frustracje swoje. Czerwo i do widzenia.

0

No to nieźle. Nie widzę gry bez kreatywnego pomocnika. Teraz to podstawa, a pomocą Vidal-Busquets-Rakitic Barca nie zawojuje Ligi Mistrzów. Pewno będą problemy w 1/8, bo ci pomocnicy mają problem utrzymać piłkę i wyjść spod pressingu, a Lyon nie cofa się, tylko ciągle naciska.

No dobra, jak Dembele z Messim będą w formie, to może indywidualnością uda się wygrać mecz.

Real pokazał co się dzieje z Barceloną jak jest naciskana.

0

Już twoja teoria jest zaburzona, bo drużyny właśnie będą więcej atakować, by nie grać dogrywki. Proste.

1

Bo Vinicius zagrał słabo z Barceloną i to jest fakt. Grał w pierwszym składzie, to się go ocenia jako gracza pierwszego składu, pełnoprawnego. Pewnie, że patrzy też się na przyszłość i taki mecz zaprocentuje u niego, ale fakt jest taki, że Semedo go czyścił i Vinicius zagrał słaby mecz. Mniej hajpowany Malcom go zjadł.

0

Od dawna chciałem mniej grup w LM. Ciekawiej będzie, na pewno, a nikogo nie fascynuje teraz faza grupowa LM. Chyba, że przez przypadek wylosuje się PSG i Liverpool w jednej grupie, ale to i tak słabo.

4

Powiem Ci, że ciężko poprawić taki aspekt gry jak grasz co 3 mecze. Na treningu coś tam poćwiczysz, ale boisko treningowe jest znacznie inne od tego meczowego przecież.

26

Czemu jest taki hype na Viniciusa? Zagrał słaby mecz. Semedo mu pokazał na jakim poziomie stoi. Schował go do kieszeni i ogrywał jak chciał.

1

No właśnie, wychodził spod pressingu dryblingiem. Jak Semedo zagrał słabo, to ja nie wiem jak określisz Suareza, Busquetsa czy Rakitica.

0

Malcom dzisiaj zaczął słabo, nie nadążał pomagać w obronie i przez to Vinicius miał dużo miejsca, ale im dalej w mecz tym lepiej. Wchodzi Malcom bez minut i gra lepiej niż Coutinho.

Na rewanż zapatruję się optymistycznie. Jest jeszcze sporo meczy, by Dembele załapał rytm. Mieli problem z Malcomem bez minut, a co dopiero z Ousmanem. Marcelo by się z ziemi nie wykręcił przecież. Jeszcze Messi się doleczy i jazda.

1

Nie chcę wiedzieć co by Vinicius robił z Roberto. 18 lat, ale ma te depnięcie. Vmaxa może ma nie tak dobrego jak najlepsi skrzydłowi na świecie, ale początkowe metry nadrabia. Prawdopodobnie ten mecz, by się gorzej skończył z Roberto na stronie. Wspaniały Semedo go czyścił pięknie i pokazał, gdzie jego poziom, ale też miał problemy.

2

Jak na grę bez 2 najlepszych zawodników w zespole to dobry wynik. Każdy remis powyżej 1:1 daje awans. Real słabiutko dzisiaj, naprawdę. Dembele jak załapie formę, to nie będzie co z nich zbierać. Dembele i Semedo po stronie i Real nie istnieje.

Semedo dzisiaj pokazał Viniciusowi jak się gra :)

3

Alena bardzo słabo. Nie wiedział co się dzieje. Źle się ustawiał.

0

Modric powinien już dawno czerwo wyłapać.

0

Dembele wraca i ma grać w podstawie Semedo z Dembele. Semedo najlepszy na boisku z Malcomem, a i tak pewno ten pierwszy będzie grzał ławę. W tym meczu Busquets, Rakitic i Suarez powinni się zastanawiać czy w następnym meczu będą grać w pierwszym składzie.

Gdyby grał Roberto to w ogóle Barca nie istniała by w ataku. Roberto by tak potrafił ograć Viniciusa przy linii? Wątpię w to.

0

Myślę, że Malcom jakby dostawał minuty byłby jeszcze lepszy niż Vinicius. Dla mnie od razu w następnym ligowym meczu Dembele do pierwszego składu, a Cou zawsze pierwszy do zmiany musi być, bo Malcom zjada Coutinho teraz.

2

Malcom ich wozi na skrzydle, a co dopiero Dembele z Messim. Myślę, że nie było by co z nich zbierać. Semedo profesorka. Skoro oni mają problemy z Malcomem, to ja nie chcę wiedzieć co by z Marcelo Dembele robił.

5

Ale ten Real jest słaby. Dembele by ich pocisnął, że szkoda mówić.

FollowUp to @GenerałXavi zapomniałem dopisać.

0

Barca pełne gacie ma. Przy pierwszym golu Suarez się potyka o piłkę. Arthur. Alba na raz.

3

Suarez co piłka to strata. XDDD

0

Malcom zejdź ze Suarezem razem!

0

A jeszcze u nich na ławce Isco, Bale i Asensio, źle to wygląda.

0

Na razie Benzema >>>> Suarez

0

Brawo Suarez, Brawo Arthur, Brawo Alba! Rewanż spisany na straty. Trzeba 2 bramki teraz wbić.

1

Ponoć te koszulki z chińskim napisem są zakazane, a oni z nimi wychodzą. Jeszcze Barca walkowera dostanie.

0

Oby wszystko było dobrze. Z reguły optymistą nie jestem w takich momentach. Dzisiaj Barca musi wygrać, albo jak najmniejszy remis. Jak remis to najlepiej 0;0. Do końca lutego Dembele musi złapać formę i można grać rewanż.

0

Ale nasza ławka jest biedna. Nie ma takiego typowego game changera, który z miejsca poszarpie i przejdzie 1-2 zawodników. Taki był Denis, ale go już nie ma.

Oczywiście nie liczę Messiego :)

11

#EVufamTobie

Było pisane, że Valverde nie ma jaj. Teraz pokazuje, że jednak ma i jest zdolny do wszystkiego, nawet wystawić nieogranego gracza. XD

0

Ta, obrona Barcy go tak załatwi, że będzie miał zjechaną psychikę po tym meczu, jak się wyleje fala krytyki na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?