0

Lepszy Semedo niż Roberto, który kolejny raz przegrywa mecz. Jak nie czerwone z Celta, to z Realem. Jeszcze się głupio zachowuje i jest nieodpowiedzialny w obronie. Trafi się lepszy przeciwnik z bardzo dobrymi skrzydlowymi w LM i koniec.

5

Będzie dzisiaj oglądany meczyk City - Arsenal. Jeszcze niech Denisa do pierwszego wystawi.

6

Ten Pintus w Realu serio robi taką robotę od przygotowania fizycznego?

9

I tak Messi okienko zapakował. Zapewne, gdyby nie trafił do bramki, to i karnego by nie odgwizdał.

9

Isco kiedyś mówił, że nie chce trafić do Realu. Modric kibic Barcy, Asensio kibic Barcy. Coś jeszcze?

36

No nie mają się najlepiej. Jakby się mieli dobrze, to by nie puszczali reklamy podczas meczu.

0

I co z tego? Miał nienaturalnie ułożoną rękę i to jest karny na 1000%. Po chu trzyma ją w górze? Zaraz będzie mówione, że to naturalne ułożenie ręki przy wślizgu XD

1

Powrót Dembele zapewni świeżość w ataku Barcelony i powinno być znacznie lepiej.

0

Spoko, tylko znowu wróci na ławkę po powrocie Dembele i znowu straci formę.

0

No i jak Dembele nie wróci na środę, to będzie lipa, jak tylko Alba potrafi szybko biegać. Semedo nie liczę, bo on nawet nie zagra.

0

Lipa będzie, ale Dembele da radę.

0

Całe szczęście, że wraca Dembele. Valencia prawdopodobnie odkryła najlepszą taktykę na Barce bez skrzydłowego. Odpuszczanie skrzydeł i gra blisko siebie. Z Dembele takie coś nie pyknie nie nie. Niech szybko wraca, bo jeszcze Solari wyjdzie 5 obrońcami i pograne.

0

Najgorsza nie jest forma Suareza. Najgorsze jest to, że Barca cisnęła, wyrównanie na 2:2 i magicznie nagle przestali cisnąć Valencie. Czyżby remis Valverde wystarczał? Czy może bał się już tak cisnąć przeciwnika? Wiem jedno, z taką mentalnością nie ma co szukać miejsca w LM, bo Barca jak nie robi pressingu, to traci bramki. Po to jest ten pressing. Wystawia się ofensywny skład, to się robi pressing, bo niweluje się braki w defensywie.

0

Żałosny hype, ale chłopak potrafi wypuścić sobie dobrze piłkę i szybko biec. Wiele nie trzeba, by Roberto przejść :d

0

Jak zabrakło pary Barcelonie? W lutym? Bo jak brakuje pary, to lipa. Real biega całe 90 min teraz.

0

Bilbao bez Alby i Rakitica. Przewaga może się roztopić w 2 mecze. Oby tak samo z Realem nie zagrali, bo Vinicius się nie bawi w jakieś blokowanie piłki przy aucie tylko leci do przodu i Roberto zostanie w tyle.

1

Valverde się nie popisał. Strzelili 2 bramkę. Nie po co napierać, lepiej odpuścić na 15 minut. Prawa strona totalnie nie istniała. Roberto nie wiedział co miał z piłką robić. 0 dryblingu, 0 zrobienia przewagi. Pressing 0 w tym meczu. Tylko do wyrównania na 2:2.

Valencia też pomyślała. Odpuścili totalnie skrzydła, bo wiedzieli, że Barca nic nie zrobi ze skrzydeł skoro nie ma dobrego skrzydłowego ani obrońcy.

Gorzej już nie będzie. Wróci Dembele, to wrócą punkty i wiatr na skrzydle.

1

Barca okradziona

1

Pressing bardzo słaby. Zamiast dalej naciskać, to Barca stoi jakby remis jej wystarczył. Dlaczego? Dlaczego?

0

Znowu odpuścili... A jak Barca przegrywała tak ładnie to chodziło.

0

To jest karny. No ludzie. Ręka na Coutinho.

4

Semedo oszczędzany na El Clasico. Z Dembele zrobią wiatr (w końcu).

0

Już wolę Lahoza. Lahoz ostatnio spoko gościu.

0

Tę piłkę koncertowo popsuł Messi. Kto wspomina takie akcje, gdy drużyna przegrywa? Trzeba być masochistą.

4

Warto wziąć pod uwagę, że też sędzia dołożył swoje 50zł. Gra w 10 przez chwilę, gdzie potem jest karny, a jeszcze wcześniej klarowny faul na Messim.

Jak tak ma wyglądać VAR, to ja dziękuje za takie coś. Myślałem, że jest kontra, ale do takich rzeczy się wraca... Na MŚ chyba tak zrobili raz.

1

O to chodzi, że nie ma kontroli meczu jak gra Vidal razem z Rakiticem. Niby defensywni zawodnicy, a robili z Barca w pierwszej połowie co chcieli.

2

Arthur za Vidala i można grać. Vidal to dobry zawodnik, ale nie do Barcelony na pełne mecze. Tylko, by pomóc dograć 10-20 minut. I nie ma tej agresji. Odebranie piłki dzisiaj kuleje.

1

XDDDD Co z tego, że do piłki by nie doszedł, a głową gra gorzej od Messiego. Musiał go faulować XD

0

Jak Dembele nie wróci to będzie biada. Mecz z Sevillą to jednorazowy wyskok biorąc pod uwagę ich formę na wyjazdach. Tyle miejsca jest w tym meczu, a oni nie potrafią tego wykorzystać.

0

Ośmieszenie naszej obrony totalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?