0

Kibice Realu jaki pewni, że Real rozjedzie Ajax XD

Napiszę tyle. Real zostawia bardzo dużo miejsca między formacjami i w obronie. Jak Ajax wytrzyma kondycyjnie, to powinni dać radę. Oni uwielbiają taki futbol, a pozyskiwanie miejsca na boisku jest dla nich jak zabawa.

0

Tylko pewne zwycięstwo. To też zależy jak Real poradzi sobie z Ajaxem. Barca na każdym kroku musi pokazywać, że jest lepsza i musi pokazać, że zasługuje na zdobycie LM.

0

To teraz trzeba coś kupić XD?

11

Valverde to potrafi wyczuć talent tylko u obrońców XD. Czekam aż w następnym sezonie wykryje talent u Puiga, którego ma nadmiar i da mu szanse :)

0

Barca daje tak wysokie pensje, a ma chociaż jakiś procent praw do wizerunku któregoś z zawodników? Real chyba tak robi. Nie chcę wywoływać burzy, ale taki Vinicius ma dobre kilka grubych milionów mniej od Coutinho, a go zjada. Ze Suareza też powoli się robi święta krówka, która na boisku coraz mniej pokazuje, a też bierze dużo do łapy. Suarez ma problemy nawet by coś ustrzelić w LM.

Nie moje pieniądze, ale trochę niepokojące to jest, że Real i tak jest konkurencyjny nie wydając przy tym setki milionów na jednego zawodnika.

2

Niech Gennaro zamorduje młodych. Należy im się.

0

Nie bronię osób co sprzedają Coutinho, ale teraz porównaj ile minut mógł zagrać Coutinho od lipca i ile przez ten czas można przegrać meczy i trofeów. Każdy wymaga od zawodnika za 160mln €, by był totalnym crackiem, a nie niewypałem transferowym.

Wpływa na to wiele aspektów, być może mentalność Waldka go dopadła (Na początku nie dopadała i błyszczał, teraz się przyzwyczaił i klops). Może jak przyjdzie nowy trener, to od nowego sezonu zobaczymy piłkarza na złotą piłkę :)

0

No bo Guardiola ma dobrych zmiennikow i dlatego rotuje, a Valverde nie. Co za głupota, weź już nic więcej nie pisz. No właśnie, Guardiola inteligentnie rotuje, a u nas? Malcom? 200 min przez 2 miesiące, bo podobno jest słaby xddd

20

Pensja Coutinho nie jest normalna. Za 160mln € oczekuje się Cracka, który potrafi być tak decydujący jak Messi przez całe 90 minut, a nie 60. Tymczasem Coutinho jest pod formą i nie ma siły w walce fizycznej, nie ma kondycji, by biegać całe 90 minut. To jest akurat przesada.

No i mam nadzieję, że klub nie popłynie do końca kariery Messiego. Jak on bierze 100mln € sam. To mocno odciąży budżet. Też trzeba będzie zmienić filozofię. Zamiast gwiazdy sprowadzać trzeba kupować młodych i za tanio.

Mam nadzieję, że Bartek jest inteligentnym biznesmenem i nie leci w kule i wie co robi. Co do kredytów, to im ufam skoro to taka okazja, ale teraz chodzi mi o pensję. 3 zawodników Barcy w top 10 najlepiej zarabiających świata, a to się nie przekłada na grę w LM, która jak wiemy daje dużo rozgłosu potrzebnego dla tak wielkiej marki jak Barcelona.

1

Na początku myślałem, że wygra United, ale nie grał Cavani, nie grał Neymar, było wiadome, że wyjdą większością obrońców i z inną motywacją. Każdy prócz Mbappe bronił i ta gra zespołowa im wyszła. Liczyli właśnie na jakiś gol ze stałego fragmentu gry czy bardzo szybkiego Mbappe i im to wyszło. MU nie jest jakiś monolitem w obronie i nie mieli w sumie żadnego planu na ten mecz. PSG miało dużo jakości, by strzelić przez kontrę lub kontrolę meczu.

Poza tym... Ten balonik na MU. PSG dostanie, obrońcy w pomocy. Futbol jest przewrotny i coś tak myślałem, że ta zasada tutaj zapanuje. Równie dobrze Barca może tak z Lyonem przegrać jak nie będzie zdecydowania pod bramką przeciwnika i nie będzie tego naporu na bramkę. PSG wiedziało po co wychodzi i swoje grali. Grali zdecydowanie. Manchester wyszedł bez tej iskry.

0

Tak działa PR moi drodzy. Mbappe strzeli bramkę, zrobi cieszynkę typu " Like a Boss" i już jest najlepszy na świecie. To samo De Gea, modna broda, włosy, obroni, napręży muskuły i też robi tym dobry wizerunek. Dembele musi tak samo zrobić w LM, bo jest niedoceniany. Ter Stegen też.

4

To jest żółta kartka i do widzenia. Niezły VAR XDDD

4

Ale Veratti jest słaby. To jest niesamowite jak 22 latek, który grał kilkanaście miesięcy temu w Brazylii nakrywa go czapką.

0

Po niczyjej :) Nie kibicuję im, ale się potwierdza, że dalej sprawiedliwości nie będzie.

1

Matic z łokietem - nic. Draxler lekki faul - żółta kartka. Mafia w LM dalej działa jednak.

0

Taa na pół gwizdka - Busquets co mecz 10km w nogach, Rakitic to samo. Suarez to samo, Alba to samo, Roberto/Semedo to samo. Jak na pół gwizdka XD? Sam Rakitic przyznał, że potrzebują odpoczynku.

0

Grał dobrze, ale Malcom w formie grałby jeszcze lepiej (?)

3

Przejrzyjcie na oczy. Normalnie biegł. Dopiero w polu karnym go zaczepił nogami. Amatorski faul. W 4 lidze takich nie popełniają.

9

Niepotrzebnie go faulował. On by tego nawet nie trafił do bramki.

6

Oj jak przykro, kibice Realu płaczą o VAR, oj :( Ale smutno. Płaczą kiedy chcą. Jak przekręcili Barce z Valencia, to nie wspomnieli ani razu o tym kibice Realu.

0

Należy pamiętać, że ma tyle miejsca, że Dembele by z tego bramkę strzelił, a on ledwo co obrońcę wyprzedził.

0

Niech przewaga wzrasta :) Najlepszy byłby remis, ale wygraną Realu nie pogardzę.

Poza tym. Gdzie ten najlepszy bramkarz na świecie Oblak? Bez tej genialnej obrony, nie byłby nawet w top5 na świecie. Dembele pokazał gdzie jego miejsce zakładając siatkę jak jakiemuś amatorowi.

9

No i witamy Ousmane'a w pierwszym składzie. Najbardziej kluczowy gracz zaraz po Messim w ataku. Skoro jest w 100% gotowy to nie widzę niczego innego jak pierwszy skład na niedzielny mecz.

0

I myślisz, że 32 lata, tysiące minut wybieganych w karierze, następne kilkadziesiąt meczów na wysokiej intensywności i będzie miał taką samą kondycję? Że przez ten czas nic się nie odezwie?

0

Niech zostaje do 2021 roku. Do końca prezydentury Bartka. Jak ma pomysł na młodych, to będzie git. To jeden z ostatnich tak intensywnych sezonów Suareza (Jego kolano się sypie, a z wiekiem i następnymi dziesiątkami meczy będzie tylko gorzej o kondycję) i powoli powinien wchodzić młody, utalentowany napastnik. To samo w pomocy za Busquetsa i Rakitica.

1

Nie zrozumiałeś. Środek pola z Gironą - Vidal-Busquets-Rakitic. To była tragedia.

4

Przypomnij sobie mecz z Gironą. Takim ustawieniem grała Barca. Girona sobie robiła co chciała w środku pola. 0 spokoju w ogóle było. Arthur musiał wchodzić i ratować sytuację, bo Barca miała problem trzymać piłkę z grą w przewadze.

2

Ostatnio to Messi ciągle stał na środku i ma wylane na prawą stronę. Messi często gra na stronie Alby. To może w ogóle wystawmy 6 typowych pomocników, bo skrzydłowi przeszkadzają Messiemu?

0

W takim ustawieniu nie tracisz bramek, BA! Przypomnieć Ci mecz z Villarrealem? 5-1, tak w takim ustawieniu grała wtedy Barca.

@mat32 Szybcy skrzydłowi szybko wrócą do obrony. Przy odpowiednim pressingu będzie dobrze.

1

Wiem, że są inne, ale Valverde ich nie widzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?