1

Na ile? 60m? Chłopak zobaczy co to być odstawionym na 5 metrach. Będzie w szoku.

0

Co Wy z tym Dembele wyjeżdżacie XD

0

Mam nadzieję, że dzisiaj będziemy mogli podnosić dłoń do góry razem z Pique :)

0

Jest kotem na pewno, ale po tak długiej przerwie mieć łatwo nie będzie.

0

:((

1

Johnny Sins ma nawet konto na jutubie i nagrywa vlogi.

2

Ale nie każdy ma internet stabilny 24/7 500mb/s jak ty.

1

Oby już z Athletic zagrał większość meczu.

3

Weź niech ktoś mnie oświeci. Kibice Realu to stan umysłu czy co, że piszą, że zawodnicy Realu są w lepszej formie fizycznej od zawodników Barcy :D?

1

Pique, 55 minuta. Zobaczymy :D

0

+ jeszcze Barca nie wygrywa LM i można sobie wyobrazić te nagłówki i hype gazet na Real. Np. PK wygrany z Barca w najgorszym sezonie Realu od lat i jednym z lepszych sezonów Barcy z najlepszą kadrą od lat.

3

Ja takim optymistą nie jestem, ale podtrzymujesz na duchu.

3



Aż się słabo robi jak się widzi taki kozacki drybling. Się powtarzam (hehe), ale dawno takiego zawodnika nie widziałem jak Dembele.

1

Kolego. W PL jest więcej miejsca niż w La Liga. Messi by tamtą ligę zmasakrował.

2

Oby z Dembele było tak samo jak z Rakiticem, że od razu po kontuzji wskakuje do pierwszego składu.

0

Tak.

0

No, czego nie rozumiesz? Zawsze od losu mogą coś dostać, nawet jak są w słabej formie.

0

W środę się zobaczy czy życie lubi Real i skończą z pucharem, czy jednak nie lubi.
Oby Barca nas nie zawiodła. Jest tak duża szansa, by skończyli z niczym.

39

I zobacz na jakim miejscu jest Barca, a na jakim Real XD

3

Jutro badania. Była informacja też, że nie było go na trybunach podczas meczu z Valencia, bo grypa go złapała. Kontuzja kostki miała trwać 15 dni :D, to o ile już go grypa nie trzyma powinien być gotowy na środę. Mam nadzieję.

7

Dembele go zje haha. Już się nie mogę tego doczekać. Podniecają się tym Viniciusem, a Dembele wyjdzie i pokaże co to być crackiem.

0

Jaki styl? Na Real są potrzebni kreatywni zawodnicy. To co? Kreatorzy już nie potrafią biegać? Poza tym... haha chyba po to stosuje się pressing w takim klubie jak Barcelona? By tę stratne umiejętności obronne zniwelować co?

0

Jutro będą te badania Dembele czy go grypa dalej męczy i będzie miał wolne? Chłopak nas poniesie po Ligę Mistrzów. Samym Messim nie wygra się LM.

1

Nie wiem czy zauważyłeś, ale Barca już tę wymianę przechodzi. Dembele przyszedł - wzmocnił kadrę. Przyszedł Arthur - wzmocnił kadrę. Przyszedł Lenglet - wzmocnił kadrę. Jest Alena - wzmocnił kadrę. Jeszcze Barca będzie kogoś kupowała, a ty już wróżysz z fusów co będzie.

0

Następny. Jaka to dobra polityka? Samymi młodymi nie ugrają, a młodzi w wielu sytuacjach się podpalają. Lipowa polityka transferowa. Jak dołączy Hazard, to Vinicius nie będzie grał. Jeszcze Rodrygo przychodzi. To jakie to porządnie obsadzone skrzydła? Jedno skrzydło na 3 graczy, a prawe dalej u nich kuleje.

0

Z mieszanym na ostro.

3

Oni dostaną od nas. Widać to. Młodzi nie dadzą rady u nich, a Dembele to ich obronę zje.

22

Co wy z tym nowym Neymarem? Jak Vinicius to nowy Neymar, to ja nie chcę wiedzieć kim w przyszłości będzie Dembele. Messim?

0

Wydaje mi się, że Barca ogra Real i to spokojnie. Nie grają wybitnie, a zostawiają dużo miejsca. Teraz modlić się, by Dembele wyzdrowiał, to on pokaże Viniciusowi na jakim poziomie stoi.

0

Typowi Anglicy, a nie... (Można się domyślić, nie napiszę, bo wyjdę na rasistę)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?