0

Valverde miał być takim trenerem. Przed przyjściem były newsy, że lubi grę ofensywną, Cruyff'ista, stawia na młodych graczy itd.

0

Był zawsze, ale moim zdaniem teraz przechodzi samego siebie ;p

0



- oficjalny klip

3 tygodnie temu dodane, a ja dopiero to słyszę. Eminem zabójcze flow, a od 3 minuty rozwala system. Eminem teraz = kozak. Zmienia ciągle flow, masakra.

2

Komu ma dupa pęknąć? Myślisz, że krytycy Valverde chcą przegranej Barcelony?

0

Jordan Kilganon w konkursie wsadów brał udział?

0

Jeszcze nie widziałem żadnych drwin ze Suareza. Zdania komentatorów i innych użytkowników, że się nawet potknął przy wyjściu z autobusu, to tylko żarty. Może odnosisz się do symulek, ale jak symuluje, to czego ty oczekujesz? Każdy kibic na świecie wtedy z niego drwi.

3

No, Pepe na 9, Dembele na skrzydle. Jeszcze przyjdzie nowy trener, który to poustawia i nie będzie tylko mozolnego klepania. Przykład - Barca wali głową w mur, to oddaje piłkę przeciwnikowi i pressing robi od połowy. Szybkie kontry > gole i można wrócić do swojej filozofii.

7

James? Ten chłopczyk co go każdy przepchnie? Nam potrzeba walki i charakteru. Po co kreacja? Przeciwnik może nas zdominować i potrzebna jest siła fizyczna. (Co z tego, że jak masz piłkę, to przeciwnik musi jej użyć XDD)

6

Jak Messi pokazuje mu, że ma podać, to raczej będzie to w 100% dobre podanie, bo Messi wie kiedy może takie podanie otrzymać.

Zmarnowana szansa wyjścia Messiego i Dembele 2vs2. Rakitic w ogóle nie patrzy przed przyjęciem piłki, gdzie on jest. De Jong od razu po przyjściu wygryzie go ze składu, a wtedy będzie mógł zmieniać klub. To jest podstawa rozejrzeć się. Alena, Puig to mają, ale nie, bo za małe doświadczenie XD. To samo Arthur, przychodzi i on to ma, rozgląda się. Już stoi na wyższym poziomie niż Rakitic po kilku miesiącach w Europie.

Sam Messi ma już dość tego asekuranctwa. Jestem pewien, że wolałby grać z Puigiem bez doświadczenia i Alena. To jest wciąż dla mnie zagadką, że Barca nie kupiła do tej pory lepszego zawodnika na miejsce Rakitica. Trzeba to szczerze powiedzieć. Nie wiem, który już raz widzę Messiego, który się irytuje takim zachowaniem Rakitica.

15

Szanujmy się? Tylko tutaj ludzie bronią Rakitica. Na anglojęzycznych forach, twitterach kibice co mecz wklejają takie coś. Naprawdę, co mecz ma szansę podać do przodu, ale się boi.

Poza tym... Arthur to przykład na jak niskim poziomie stoi pomoc Barcelony. Jasne, nie odbieram mu umiejętności, ale przychodzi sobie gościu z Brazylii i dyryguje środkiem pola Barcelony, bo Rakitic tego nie potrafi. Potem jak Arthur odnosi kontuzję, to środek pola Barcy leży i nawet nie kwiczy.

0

Zmarnuje 5 sytuacji, by jedną zdobyć z niczego i decydującą. Hmmm. No właśnie, to jest problem, bo można od razu strzelić te 5 i pozamiatane, a tak zmarnuje 5, przeciwnik strzeli kilka i co? Barca trafi na mocniejszy zespół w LM, to znów pograne będzie, zobaczysz.

Roma już pokazała, co może zrobić, gdy przeciwnik jest nieskuteczny - Odrobić 3 bramki. Haha, a jeszcze mocniejsi w LM grają. Będzie ciekawie.

Poza tym, już Messi ma go dość na boisku.

4

Komentarz usunięty

0

Sam teraz przyznajesz z innymi użytkownikami, że pomoc Barcy nie istnieje i skrzydłowy zamiast kończyć akcji pod bramka, to musi rozgrywać za pomocników. Parodia.

0

Piszesz o wieszczeniu, że be, a sam wieszczysz awans Barcelony. Gdzie tu logika!?

7

Czyli - Suarez będzie grał zawsze, nie ważne, że marnuje sytuacje. Dobrze, że ma je w ogóle. No tak... Malcom mógłby mieć też tyle sytuacji i połowę trafić.

4

Widzę, że znowu ludzie chcą wypracowania podparte argumentami na 500 słów, by móc coś złego napisać. Ale co tu pisać? Tego już się nie da podeprzeć normalnymi argumentami. To jest niewytłumaczalne. Nikt tego nie wie jak on to robi. Żaden napastnik w najgorszej swojej formie nie tracił tak piłek i nie potykał się o własne nogi. Suarez tracił piłkę w sytuacjach, w których nie powinien tracić piłki.

Po prostu trzeba było go zmienić, a Valverde zmienia Dembele. Wcale się nie zdziwię jak w końcu trybuny na Camp Nou przestaną być wyrozumiałe i zaczną się gwizdy na te decyzje Valverde. Już na początku sezonu były gwizdy jak zmieniał Arthura.

0

Wypisujesz głupoty, bo Denis zagrał tragiczne 15-20 minut w presezonie i został zmieniony, bo kontuzja go dopadła.

3

Ty do Pepa lepiej nikogo nie porównuj, bo na razie Valverde nie potrafi wygrać LM i do dobrego stylu dużo brakuje. Najlepsze pokolenie? A kto je wykreował? Przez kogo tak te pokolenie zaczęło grać? O czymś zapomniałeś.

No i te przypominanie historii. Pep ze swoim dream teamem nie wygrał na tym terenie, to EV ma tym bardziej prawo do tego. Piszecie, by nie żyć historią, a sami to robicie.

1

Po meczu Ajax-Real było gadane, że co to za Real, nie jest jakiś mocny, Ajax ich ciśnie, a skończyło się tak, że wygrali 1:2 i to oni mają awans. W rewanżu wystarczy jeden farfocel, ale to jeden. Nie wiem, Pique się nagle zagapi, czy coś po rzucie rożnym wpadnie i bye bye.

0

Puig to już miał w presezonie się odbijać od zawodników Tottenhamu i Milanu, a skończyło się tak, że to oni go musieli ciągle faulować, bo robił ich jak jakieś dzieci.

6

Weźcie mnie uświadomcie. Taki Malcom gorzej by zagrał od Suareza? Chociaż Malcom potrafi coś do przodu pociągnąć i jest szybki. Atak Coutinho-Messi-Dembele/ Dembele-Messi-Malcom gorzej by wyglądał niż ten ze Suarezem? Wątpię. Coś kuleje w tym zespole, ale Valverde boi się zmian i myśli, że Suarez nagle przestanie potykać się o własne nogi i piłkę. Aż się prosi o zmianę w ataku i zrobienia coś z tą powolną i mozolną pomocą...

Puig byłby wartością dodatnią pewnie. Pomocnicy Lyonu bez kompleksów sobie grali na luzie, a ten Ndombele to w ogóle.

Komentatorzy dzisiaj - "Suarez to się pewnie potknął wychodząc z autobusu."

2

Griezmann to by zapomniał jak się kopie piłkę. Myślisz, że łatwo wejść po 6 miesiącach z ławki i dobrze grać?

8

Czemu on po prostu nie ściągnie Suareza? Valverde nie ma jaj. Została ostatnia zmiana, a Malcom siedzi i nie ogarnia co się dzieje. Barca przechodzi cudem Lyon, trafia na City i można się żegnać z rozgrywkami, bo Pep pokaże na jakim poziomie stoi trenerka Valverde.

Nie ogarniam tematu totalnie. Malcom się marnuje totalnie czy Cou na ławce. Obecnie Suarez nie zasługuje nawet, by dostać 5 minut z ławki. Wychowanek gorzej, by nie zagrał od niego.

6

Hehe nawet komentatorzy mieli polewkę ze Suareza, że mu koledzy nie chcą podawać i czekają na jego zmianę. Była zmiana, ale zszedł 5x lepszy Dembele.

Komentatorzy byli totalnie zdziwieni tą zmianą. Oczekiwali raczej, że zejdzie Suarez. Poza tym. Była wolna zmiana. Czemu nie wpuścił Malcoma? Valverde kolejny raz pokazuje, że nie ma jaj.

1

Ale Valverde wie o tym, że jest na stratnej pozycji? Przecież tutaj nawet nie było różnicy poziomów. Oni Suareza nie kryli, bo wiedzieli, że i tak nie trafi. Messi nawet mu na głowę chciał nabić patelnie i co? I nie trafił w piłkę, która leciała prosto w niego.

Trener też siebie warty. Zamiast ściągnąć Suareza i wpuścić Coutinho czy bardzo groźnego Malcoma, to ściąga Dembele. O mój boże, ja już mam dość.

Wystarczy farfocel i po LM.

11

Wypad z klubu Valverde jak najszybciej! Trener Lyonu jakby miał takich zawodników jak Barca, by rozjechał ten dzisiejszy Lyon gładko.

2

Brawo Suarez brawo. Setka, wolna pozycja i nic. Traci piłkę.

0

Suarez patelnia na łbie i nic.

104

Valverde nie ma planu B i C. Nie ważne jak gra Suarez czy kto tam. Zawsze jedna i ta sama zmiana. Coutinho za Dembele. Mam dość tego trenera.

5

Valverde, idź nie kompromituj się już!

Co za masakryczna zmiana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?