0

Robben :D

18

Skoro kochasz ten klub i chcesz zakończyć tu karierę to przedłuż kontrakt i tyle. Po co te bajki i śpiewy skoro wiadomo, że chodzi o pieniądze?

4

Też mam takie wrażenie... To nie ten typ zawodnika, by 7 nosił. Na "14" pisałby miłą i fajną historię jako ten ofensywny pomocnik :D

1

Tak dla niego ważniejsza, że zawalił szansę sezon temu na historyczny wyczyn zajeżdżając cały skład, a w przedostatniej kolejce wystawił rezerwy... To już mógł ich do końca zajechać, nigdy nie zrozumiem tej decyzji, a przez najbliższe lata szansy na to raczej nie będzie.

4

Po dołączeniu Abidala i Planesa nagle te transfery ogarnęły się i poszli w klubie po rozum do głowy. Akurat taki zbieg okoliczności, to co się temu dziwisz?

0



Tak

0

A mają inne sekcje sportowe? Kiedy większość zrozumie, że Barca to nie tylko piłka nożna? Jeszcze Barca płaci prawie 100 melonów na pensje jednego gracza. Tylko jednego, tak!

0

Ty myślisz, że Szejk jest głupi? Ja myślę, że nie i to szejkowie również są znani z tego, że stawiają na rozwój i na młodych, bardzo dobrych graczy. Jak już odda to Neymara, a nie Mbappe - temat zamknięty. Tutaj Mbappe nie powinnien być nawet wspominany. Niech Neymar odchodzi do Realu. My mamy Dembele i na tym Barca zakupów nie zakończy. Bartek swoją prezydenturę chce zakończyć z hukiem.

0

Bo Bartek ma głowę do interesów :) Po co dawać klauzule 1mld jak nikt tyle nie da? CR7 tyle miał i odszedł za 100 melonów. Bartek to wielki biznesmen i daje zaporowe, ale realne klauzule - po takich, że jak ktoś wykupi z Barcy zawodnika to nikt płakać nie będzie, bo za tyle pieniędzy wskoczy 2 bardzo dobrych zawodników.

Dembele się rozkręca i już nikt nie chce wymiany za Neymara, bo Dembele będzie tylko lepszy. Chłopak nie ma sufitu. Gdzie dla Asensio jest sufit u Dembele zaczyna się podłoga.

0

Robić takie kółka blisko własnej bramki to też sztuka. Wielu panikuje. Poza tym. Spójrz kogo Xavi miał do pomocy, by gnieść przeciwnika, a ostatnio tylko Arthur dobrze grał w pomocy. Jak wróci barcelońska pomoc to wtedy zobaczymy. Następny sezon będzie ultra ciekawy z De Jongiem, Arthurem i ultra mocnym Dembele (oby dopisało mu zdrowie).

3

W ostatnim meczu po wrzutce Sevilli Arthur sobie gasi piłeczkę w polu karnym, wokół przeciwnicy, a Ray Hudson - Ahh, ohh What a great player.

Faktycznie, robi wrażenie, na nim pewnie też, że kilkanaście miesięcy temu klepał sobie piłkę w Brazylii, a teraz gra na takie mocne drużyny :)

1

Oj chyba nie wiemy co oznacza termin charyzma :)

1

Bartomeu robi poradnik jak zostać bogatym i puścić cały majątek z torbami w 2 lata :D

Od zera do bohatera i tak od nowa ciągle będzie robić :)

14

Twoja wizja jest cienka! Mata przestarzały zawodnik. Puig będzie chciał grać, De Jong, Arthur i Alena. Nie dla transferów do pomocy. Dawno nie widziałem takiego talentu jak on ze szkółki. Szkoda, by się zmarnował.

0

Bardzo słabo... Siadaj, pięć.

0

Hehe (przewiduje możliwą przyszłość) Ale tu będzie piekło na stronie jak najgorszy Real od lat wygra PK, a mocna i szeroka kadra Barcy od lat wygra "tylko" LL :D

0

Jest duża szansa, że się wyprują jak Barca co rok :) W lidze też muszą gonić. PK teraz nie odpuszczą jak Barca odpadnie (Tak, nie jestem jasnowidzem, ale jest duże prawdopodobieństwo) i jeszcze LM do tego dochodzi, a kadry dobrej i szerokiej nie mają w ogóle :)

0

Akurat tu też Vinicius dodał od siebie, bo jednak sam podwinął te nogi. :)
Idąc tym tokiem myślenia Messi powinien mieć karne co mecz, bo go kopią.

0

Ostatnio Suareza też dotknął bramkarz, wywrócił się i karnego nie było. Interpretacja piłki nożnej mnie nie raz denerwuje.

0

To nie jest karny xddd

0

Jak myślicie? Girona to dowiezie? Moim zdaniem nie. Nie wyglądają na mocarnych. Niektóre zespoły jak grają na Real czy Barce, to wydaje się, że mogliby tak biegać drugie 90 minut bez odpoczynku. Bardzo dużo miejsca zostawiają.

0

Jesteś taki pewny... poprawiasz humor, ale wydaje mi się, że jesteś niepoprawnym optymistą. No nic, napiszę do Ciebie za tydzień :D

0

Roberto to w przyszłości może się pożegnać z grą w pierwszym składzie. Brakuje klasowego prawego obrońcy i każdy to wie. Po sezonie będzie nakaz od klubu, by próbować Wague'a do pierwszej drużyny, a jak nie to kogoś kupią. Roberto do pomocy na pierwszy skład jest za słaby, też nie ma żadnych perspektyw, lepszy już nie będzie. Solidny zmiennik.

0

Na dole w komentarzach ktoś napisał - Anounce De Jong again. Zrobili to. Nieźle jajcarze wzięli się za twitterowe konto Barca.

0

Piszesz o Semedo, a Rakitic też truchtem wracał. To samo Roberto. Jak wymieniasz kogoś to wymień wszystkich.

3

Jakoś Dembele rozegrał wspaniały mecz z Leganes. Arthur też ostatnio gra bardzo dobrze. Arturo Vidal też. Inna sprawa, że nie było żadnego ofensywnego gracza, który zrobi różnicę, a taki jest Dembele. Mam nadzieję, że dojdzie do siebie, będzie w dobrej formie i już kontuzje go będą omijać, bo to masakra jest bez niego. No i też wieje nudą bez tej magii ;D

2

Ty lepiej Luczo nie wspominaj. Do dzisiaj zarząd "sprząta" jego zachcianki i klub na tym traci.

8

Raz się wygrywa, raz się przegrywa. Szkoda tylko, że z tak słabo grającą Sevillą. Bo słabo zagrali. Tam było tyle miejsca, głowa mała. Tragedii nie będzie jak Barca nie awansuje.

Liczę tylko na powrót Dembele, bo on będzie kluczowym zawodnikiem, już jest kluczowym zawodnikiem i bez takiego piłkarza jak on, po prostu LM nie wygrasz.

5

Po prostu trzeba liczyć, że Dembele będzie zdrowy, a Messi będzie w formie. Gdyby dzisiaj grał Dembele, no właśnie - gdyby. Jak widziałem ile piłkarze Sevilli zostawiają wolnego miejsca w pierwszej połowie, to się za głowę łapałem. Jak tam Boatenga krył tylko jeden obrońca, a w środku była potężna dziura. Tam Ousmane rozprułby defensywę Sevilli.

5

Ja w ogóle nie wiem czemu Denisa większość tutaj nie szanuje. Gdy chłopak wchodził z ławki wykonywał często świetną robotę, siedząc nawet 6 miesięcy na trybunach. Takich graczy powinno się szanować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?