robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Brawo Marca, niezła propaganda. Szkoda tylko, że wcześniej został zahaczony. Już nie pamiętają swoich karnych na Lucasie i Kroosie? Karny na Kroosie to już w ogóle czysta poezja, a zasłaniali się tym, że położenie ręki na barku rywala to już faul. Szkoda, że tak w drugą stronę to nie działało. Niech te gazetki madryckie już się nie ośmieszają.
23
No... A co z Alena czy Puigiem, który ma kosmiczny talent, nawet większy od Eriksena?
30
Ale by Dembele dzisiaj sobie z nimi poszalał. Tyle miejsca tam było, kosmos jakiś. To samo było w pierwszym meczu.
3
A myślałem, że nawet największy hejter Valverde nie będzie miał nic do powiedzenia...
3
Nie od dziś już to powtarzam. Barce lepiej się ogląda jak musi odrabiać straty.
7
O jezusku... Ten Roberto znowu się odwraca od piłki...
0
Te 2 dodatkowe mecze, to jeszcze nic pewnego, bo Sevilla strzeli i po ptakach. Barca musi wpakować 2-3 gole i to szybko.
6
Panowie, jeszcze 2 bramki, bo z taką obroną Sevilla może strzelić. Pique znowu przestawia napastnik nie najwyższej klasy jak z Romą...
0
Gdy pisałem, że na początku sezonu wskoczy od razu do składu, to niszczyli mnie. Pisali, że może w następnym sezonie po transferze dopiero się zobaczy... Nieźli znawcy xd
1
Boskie!
0
Gdyby zamiast Busquetsa grał Alena o remontade bym się nie martwił... A tak jedno złe podanie Busquetsa i biada, bo chłopak już nie nadąży. To samo Roberto. Niepewny gracz, a po błędzie już nic nie zrobi, bo jest za wolny...
Mam nadzieję, że to ten mecz, w którym Busquets złapie magicznie formę.
0
No, Modric, Isco, Asensio to też kibice Barcy.
0
Ale ponoć tak się kończy książka...
0
Nie wyłoży hajsu. Chyba, że mają 1 miliard, bo teraz płaci się za potencjał. Messi jest bezcenny, Mbappe też powoli się taki robi, chyba, że mu się kontrakt skończy i jeszcze Dembele robi się bezcenny dla Barcy, bo lepszego na rynku nie ma skrzydłowego.
Jeśli Mbappe zmieni klub, to dopiero pod koniec kontraktu i będzie to Barcelona. Jestem pewien. Po co ma iść do Realu, gdzie jego bliski przyjaciel gra w Barcelonie?
0
Dobrze jasnowidzu. Jestem spokojniejszy dzięki Tobie.
0
Co to ma znaczyć :D?
2
Ty lepiej wracaj do siebie pod ziemię. Według Ciebie Dembele nie pasuje do Barcelony XD
0
Rakieta za Busquetsa i można robić comeback takim składem.
12
za 4 lata, to budżet się odciąży na około 100mln €. Dużo nie? Blisko tyle Barca wydaje na jednego piłkarza. Z kondycją klubu wszystko będzie dobrze.
4
I ten Szpakowski - "Ajajaj Milik nie trafił!"
4
Logika La Rambli:
Gdy De Jong wybierał PSG - Nie ma ambicji! Woli pójść na gotowe zamiast powalczyć o skład.
Denis chciał powalczyć o skład - EE wywalić go, sprzedać go nawet za milion euro, on się do niczego nie nadaje, co za pasożyt.
0
To jeszcze jeden tydzień będzie trzeba przecierpieć...
1
Taki z Ciebie znawca, a nawet nie wiesz, że to nie była Tiki Taka. Po drugie... Ten futbol co prezentowała Barca za Pepa i "Xaviego" jak to napisałeś istniał już wcześniej, ale to Pep wyniósł ten styl na wyżyny.
4
Myślę, że większość ma wrażenie, że Valverde nie potrafi wykrzesać z zawodników tego co Klopp czy Pep, ale to się trochę nie potwierdza, bowiem Arthur gra bardzo dobrze i w formę wchodził Dembele, za którym każdy kibic Barcy tęskni.
0
Gdy słucham polskiego rapu, a potem przerzucam się na Eminema czy innych dobrych amerykańskich raperów, to czuje się tak samo jakbym oglądał ekstraklasę i po kilku minutach oglądania włączył La Lige.
1
Trening przed Ligą Mistrzów. Zobaczymy jak Barcelonie idzie odrabianie strat i to poważnych.
0
Niby czemu tylko przez Real?
0
Też mnie denerwuje takie pisanie. Jakby tylko Barcelona była na świecie.
13
O wyszedł naczelny hejter Dembele ;D
Wracaj do jaskini.
1
Dobry przyklad podales. Czemu Puiga nie wymieniłeś? Bo mu wyszedł mecz w PK i nie pasuje Ci do manipulowania?