12

Brawo Marca, niezła propaganda. Szkoda tylko, że wcześniej został zahaczony. Już nie pamiętają swoich karnych na Lucasie i Kroosie? Karny na Kroosie to już w ogóle czysta poezja, a zasłaniali się tym, że położenie ręki na barku rywala to już faul. Szkoda, że tak w drugą stronę to nie działało. Niech te gazetki madryckie już się nie ośmieszają.

23

No... A co z Alena czy Puigiem, który ma kosmiczny talent, nawet większy od Eriksena?

30

Ale by Dembele dzisiaj sobie z nimi poszalał. Tyle miejsca tam było, kosmos jakiś. To samo było w pierwszym meczu.

3

A myślałem, że nawet największy hejter Valverde nie będzie miał nic do powiedzenia...

3

Nie od dziś już to powtarzam. Barce lepiej się ogląda jak musi odrabiać straty.

7

O jezusku... Ten Roberto znowu się odwraca od piłki...

0

Te 2 dodatkowe mecze, to jeszcze nic pewnego, bo Sevilla strzeli i po ptakach. Barca musi wpakować 2-3 gole i to szybko.

6

Panowie, jeszcze 2 bramki, bo z taką obroną Sevilla może strzelić. Pique znowu przestawia napastnik nie najwyższej klasy jak z Romą...

0

Gdy pisałem, że na początku sezonu wskoczy od razu do składu, to niszczyli mnie. Pisali, że może w następnym sezonie po transferze dopiero się zobaczy... Nieźli znawcy xd

1

Boskie!

0

Gdyby zamiast Busquetsa grał Alena o remontade bym się nie martwił... A tak jedno złe podanie Busquetsa i biada, bo chłopak już nie nadąży. To samo Roberto. Niepewny gracz, a po błędzie już nic nie zrobi, bo jest za wolny...

Mam nadzieję, że to ten mecz, w którym Busquets złapie magicznie formę.

0

No, Modric, Isco, Asensio to też kibice Barcy.

0

Ale ponoć tak się kończy książka...

0

Nie wyłoży hajsu. Chyba, że mają 1 miliard, bo teraz płaci się za potencjał. Messi jest bezcenny, Mbappe też powoli się taki robi, chyba, że mu się kontrakt skończy i jeszcze Dembele robi się bezcenny dla Barcy, bo lepszego na rynku nie ma skrzydłowego.

Jeśli Mbappe zmieni klub, to dopiero pod koniec kontraktu i będzie to Barcelona. Jestem pewien. Po co ma iść do Realu, gdzie jego bliski przyjaciel gra w Barcelonie?

0

Dobrze jasnowidzu. Jestem spokojniejszy dzięki Tobie.

0

Co to ma znaczyć :D?

2

Ty lepiej wracaj do siebie pod ziemię. Według Ciebie Dembele nie pasuje do Barcelony XD

0

Rakieta za Busquetsa i można robić comeback takim składem.

12

za 4 lata, to budżet się odciąży na około 100mln €. Dużo nie? Blisko tyle Barca wydaje na jednego piłkarza. Z kondycją klubu wszystko będzie dobrze.

4

I ten Szpakowski - "Ajajaj Milik nie trafił!"

4

Logika La Rambli:

Gdy De Jong wybierał PSG - Nie ma ambicji! Woli pójść na gotowe zamiast powalczyć o skład.

Denis chciał powalczyć o skład - EE wywalić go, sprzedać go nawet za milion euro, on się do niczego nie nadaje, co za pasożyt.

0

To jeszcze jeden tydzień będzie trzeba przecierpieć...

1

Taki z Ciebie znawca, a nawet nie wiesz, że to nie była Tiki Taka. Po drugie... Ten futbol co prezentowała Barca za Pepa i "Xaviego" jak to napisałeś istniał już wcześniej, ale to Pep wyniósł ten styl na wyżyny.

4

Myślę, że większość ma wrażenie, że Valverde nie potrafi wykrzesać z zawodników tego co Klopp czy Pep, ale to się trochę nie potwierdza, bowiem Arthur gra bardzo dobrze i w formę wchodził Dembele, za którym każdy kibic Barcy tęskni.

0

Gdy słucham polskiego rapu, a potem przerzucam się na Eminema czy innych dobrych amerykańskich raperów, to czuje się tak samo jakbym oglądał ekstraklasę i po kilku minutach oglądania włączył La Lige.

1

Trening przed Ligą Mistrzów. Zobaczymy jak Barcelonie idzie odrabianie strat i to poważnych.

0

Niby czemu tylko przez Real?

0

Też mnie denerwuje takie pisanie. Jakby tylko Barcelona była na świecie.

13

O wyszedł naczelny hejter Dembele ;D
Wracaj do jaskini.

1

Dobry przyklad podales. Czemu Puiga nie wymieniłeś? Bo mu wyszedł mecz w PK i nie pasuje Ci do manipulowania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?