robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ja wiem czy tak się budzi? Zostawiają bardzo dużo miejsca do ataków. Lepsza drużyna musi to wykorzystać. Musi.
0
Nie ma raczej na to wielkich szans. Optymistyczne nastawienie to gotowość na następny ligowy mecz.
7
Wygląda na to, że Arthur i Dembele stali się kluczowymi piłkarzami Barcy. Mam nadzieję, że jednak do następnego meczu ligowego Dembele już wyzdrowieje.
7
A może po prostu Real zaczął dobrze grać? Weź przestań. Według kibiców Realu AM i Sevilla ciągle rozstawiają nogi przed Barcą, a według kibiców Barcy Espanyol itd. przed Realem. Śmieszne już się to robi.
3
Nie narzekaj. Słychać szczeki, a karawana jedzie dalej. 8 wygranych z rzędu? A i tak ludzie krytykują. Ponad 50 goli strzelonych, gdzie drugi zespół ma ponad 30? EE defensywny futbol, zwolnić Valverde.
0
Narzekam? Weź napisz mi kiedy narzekam i to typowo narzekam. Człowieku. Nie umiesz polskiego, to nic nawet nie pisz ok? I jak Cię coś denerwuje, to tutaj nie wchodź, sprawa załatwiona. Jesteś jak taki typowy hejter, któremu nic nie pasuje i się przyczepia, że na forum ludzie coś napiszą.
1
Spoko. Jako kucharz restauracji podsunę Ci pod nos kupę. Też nie będziesz krytykował czy narzekał? Z takimi komentarzami, to nawet nie wchodź na stronę jak masz jakiś problem. Nic nie można napisać? Hejt to rozumiem, ale nie krytykę. Hehe poziom ostatnio spadł, nic tylko jakieś docinki.
0
Ale nudy. Ten atak nie ma w ogóle pary. Szkoda, że Denis nie wszedł, a jak już się tak pisze to naprawdę jest źle :D
3
Dokładnie. Nie rozumiem czemu tak statyczni piłkarze grają w 3 w środku pola Barcelony bez dobrej równowagi i dryblingu, by wyjść spod pressingu.
0
Nie nie jest kibicem Barcy i sam to potwierdził nawet w wywiadzie z Footrollem.
2
Krótko pisząc, nie ma Dembele :)
2
Proszę Dembele przychodź, bez Ciebie na to się patrzeć nie da chłopie :(((
0
Tutaj nic zrozumiałego nie ma. Co daje siła jak kontroli nie ma?
1
Dembuś by się z nimi dzisiaj zabawił tyle miejsca. No Dembele, no Party :)) Pomoc dzisiaj tragiczna i tak jest zawsze od 3 lat kiedy przychodzi LM. Dlatego Rakitic i Busquets w odstawkę powoli idą.
0
Te posiadanie piłki to wstyd XD
0
Jeszcze baty od Realu i będzie gadane, że Barca przepłaciła, a kibice Realu wyskoczą z jaskini i będą się podniecać, że Perez drugiego Neya zgarnął XD
1
Dokładnie. Można grać dobre mecze w PK zmiennikami, ale oni wcześniej muszą też mieć jakieś minuty.
1
http://prntscr.com/mctsgr
Nie musisz. Statystyki to statystyki.
3
Bez Dembele raczej dużo fajerwerków nie będzie ;p
0
A widziałeś ich pełna ofertę? Jak taka wybierzesz to nie musisz chodzić do kina.
12
Nie ma Dembele, dużo go nie ominie... :D
2
Awansował Legią do fazy grupowej LM w fmie i myśli, że jest dobry.
Kiedy zrozumiesz, że taka analiza nie ma sensu? @Rewolucja123? Na takie decyzje i inne jednego zawodnika wpływa 20 innych czynników takie jak podanie kolegi z zespołu czy ustawienie kolegów z zespołu.
1
Wyobrażacie sobie tyle ludzi co teraz jest na meczu AFC Wimbledonu z West Hamem w 3 lidze polskiej?? Przecież na ekstraklape tyle nie chodzi co tam.
0
I Piątek ma mieć problemy z jakimś Cutrone? haHA!
31
Messi bardziej zmartwiony o przyszłość klubu niż trener i zarząd :D
5
I wozi 3 ligowych byków jak chce. To samo było w pucharze króla i na przedsezonowych spotkaniach. Puig już pokazał, że może grać na profesjonalnych piłkarzy. Oczywiście teraz nie ma presji, by dawać mu szansę, bo nawet nie ma rozegranego sezonu w Barcie B, ale już po tym sezonie jak najbardziej ;)
0
No gówno prawda. Nie wiem jakim cudem można wpaść na pomysł, że w Barcelonie, jednej z najlepszych szkółek świata nie ma żadnych talentów XDDD
1
Puig będzie miał 20 lat w tym roku...
0
Barca musi tak samo wypożyczyć graczy.
3
Trener tu nie ma nic do gadania. A jak chce mieć władzę absolutną to do widzenia. Każdy pamięta zaciąg Luczo... Nikt nie chce chyba, żeby historia się zatoczyła.