0

Czy ja wiem czy tak się budzi? Zostawiają bardzo dużo miejsca do ataków. Lepsza drużyna musi to wykorzystać. Musi.

0

Nie ma raczej na to wielkich szans. Optymistyczne nastawienie to gotowość na następny ligowy mecz.

7

Wygląda na to, że Arthur i Dembele stali się kluczowymi piłkarzami Barcy. Mam nadzieję, że jednak do następnego meczu ligowego Dembele już wyzdrowieje.

7

A może po prostu Real zaczął dobrze grać? Weź przestań. Według kibiców Realu AM i Sevilla ciągle rozstawiają nogi przed Barcą, a według kibiców Barcy Espanyol itd. przed Realem. Śmieszne już się to robi.

3

Nie narzekaj. Słychać szczeki, a karawana jedzie dalej. 8 wygranych z rzędu? A i tak ludzie krytykują. Ponad 50 goli strzelonych, gdzie drugi zespół ma ponad 30? EE defensywny futbol, zwolnić Valverde.

0

Narzekam? Weź napisz mi kiedy narzekam i to typowo narzekam. Człowieku. Nie umiesz polskiego, to nic nawet nie pisz ok? I jak Cię coś denerwuje, to tutaj nie wchodź, sprawa załatwiona. Jesteś jak taki typowy hejter, któremu nic nie pasuje i się przyczepia, że na forum ludzie coś napiszą.

1

Spoko. Jako kucharz restauracji podsunę Ci pod nos kupę. Też nie będziesz krytykował czy narzekał? Z takimi komentarzami, to nawet nie wchodź na stronę jak masz jakiś problem. Nic nie można napisać? Hejt to rozumiem, ale nie krytykę. Hehe poziom ostatnio spadł, nic tylko jakieś docinki.

0

Ale nudy. Ten atak nie ma w ogóle pary. Szkoda, że Denis nie wszedł, a jak już się tak pisze to naprawdę jest źle :D

3

Dokładnie. Nie rozumiem czemu tak statyczni piłkarze grają w 3 w środku pola Barcelony bez dobrej równowagi i dryblingu, by wyjść spod pressingu.

0

Nie nie jest kibicem Barcy i sam to potwierdził nawet w wywiadzie z Footrollem.

2

Krótko pisząc, nie ma Dembele :)

2

Proszę Dembele przychodź, bez Ciebie na to się patrzeć nie da chłopie :(((

0

Tutaj nic zrozumiałego nie ma. Co daje siła jak kontroli nie ma?

1

Dembuś by się z nimi dzisiaj zabawił tyle miejsca. No Dembele, no Party :)) Pomoc dzisiaj tragiczna i tak jest zawsze od 3 lat kiedy przychodzi LM. Dlatego Rakitic i Busquets w odstawkę powoli idą.

0

Te posiadanie piłki to wstyd XD

0

Jeszcze baty od Realu i będzie gadane, że Barca przepłaciła, a kibice Realu wyskoczą z jaskini i będą się podniecać, że Perez drugiego Neya zgarnął XD

1

Dokładnie. Można grać dobre mecze w PK zmiennikami, ale oni wcześniej muszą też mieć jakieś minuty.

1

http://prntscr.com/mctsgr

Nie musisz. Statystyki to statystyki.

3

Bez Dembele raczej dużo fajerwerków nie będzie ;p

0

A widziałeś ich pełna ofertę? Jak taka wybierzesz to nie musisz chodzić do kina.

12

Nie ma Dembele, dużo go nie ominie... :D

2

Awansował Legią do fazy grupowej LM w fmie i myśli, że jest dobry.

Kiedy zrozumiesz, że taka analiza nie ma sensu? @Rewolucja123? Na takie decyzje i inne jednego zawodnika wpływa 20 innych czynników takie jak podanie kolegi z zespołu czy ustawienie kolegów z zespołu.

1

Wyobrażacie sobie tyle ludzi co teraz jest na meczu AFC Wimbledonu z West Hamem w 3 lidze polskiej?? Przecież na ekstraklape tyle nie chodzi co tam.

0

I Piątek ma mieć problemy z jakimś Cutrone? haHA!

31

Messi bardziej zmartwiony o przyszłość klubu niż trener i zarząd :D

5

I wozi 3 ligowych byków jak chce. To samo było w pucharze króla i na przedsezonowych spotkaniach. Puig już pokazał, że może grać na profesjonalnych piłkarzy. Oczywiście teraz nie ma presji, by dawać mu szansę, bo nawet nie ma rozegranego sezonu w Barcie B, ale już po tym sezonie jak najbardziej ;)

0

No gówno prawda. Nie wiem jakim cudem można wpaść na pomysł, że w Barcelonie, jednej z najlepszych szkółek świata nie ma żadnych talentów XDDD

1

Puig będzie miał 20 lat w tym roku...

0

Barca musi tak samo wypożyczyć graczy.

3

Trener tu nie ma nic do gadania. A jak chce mieć władzę absolutną to do widzenia. Każdy pamięta zaciąg Luczo... Nikt nie chce chyba, żeby historia się zatoczyła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?