robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co ty dajesz za przykład z Messim, kiedy był wytrącony z równowagi, a do bramki był z 1,5m pod kątem? Malcom miał tam tyle czasu, by obalić pączusia i wejść do bramki z piłką.
1
Hmm wizja odrabiania strat z samym Messim z przodu nie brzmi zbyt optymistycznie. Atak poza Messim kuleje, a obrona to samo. Szkoda tego Dembele ;/
Kibice Barcy już się nacieszyli PK wystarczająco, więc tragedii nie będzie jak odpadną. Trzymać tylko kciuki, by Dembele wrócił do swojej formy z meczu z Leganes i nie łapał więcej kontuzji. Z takim kocurem w ataku Barca może wygrać LM. Jeszcze dodać Arthura, który nie traci piłek i podaje do przodu = ciągły wiatr na skrzydle.
Arthur dzisiaj bardzo dobry mecz z Vidalem. Pierwszy wymieniony zagrał jak weteran i jakbym oglądał pierwszy raz mecz Barcy, to bym stawiał na Pique, Suareza i Cou, że to są młodziki ze szkółki. Nie było dzisiaj nikogo z przodu, to co miał chłopak zrobić? Sam przejść całe boisko i strzelić gola? To nie Messi za najlepszych lat.
13
Ja myślę, że nie ma co się rozwodzić nad tą porażką. Siłą rzeczy musisz przegrać mecz skoro piłkarz za 40mln € nie trafia na pustaka, a drugi piłkarz za 150mln € strzela w trybuny z czystej pozycji z 15m i traci głupio piłkę. Jeszcze do tego dodać "obrońcę", który boi się piłki i patrzy tylko na sędziego to już w ogolę...
Niech Dembele szybciej wraca, bo z samym Messim nic nie ugramy. Dembele po Messim to jedyny piłkarz, który potrafi coś samemu zrobić. I dla siebie i dla drużyny. Nie ma Messiego i Dembele ten atak kuleje. 0 skrzydeł. Prawdopodobnie kontuzja Ousmane'a kosztowała nas awans, bo kto ma tu różnice zrobić?
Dembele na tak słabo grającej Sevilli dokonałby gwałtu.
8
Roberto to parodysta. Najgorszy obrońca jaki widziałem. Tyle zarabiać, a bać się zablokować ciałem piłkę XD Rozwaliła mnie te blokowanie piłki totalnie.
9
Nie no, piłkarz za 150mln € z 15 metrów nie trafia w ogóle w bramkę.
2
Zmienić Malcoma. Denis, który 6 miesięcy na trybunach siedzi więcej pokazuje. A Pique i Roberto w obronie to parodia. Ten drugi to parodysta, który do obrony nie powinien mieć wstępu. Pressing w drugiej połowie w ogóle nie istnieje. To jest autobus. Kto za to w ogóle odpowiada?!
1
Książę mówi, że faul to faul. Nie ma co się kłócić.
0
Będąc w pełnym biegu jak Messi po minięciu kilku zawodników naprawdę ciężko taką piłkę wsadzić do pustaka. Malcom miał do bramki dobre kilka metrów. Mógł zrobić wszystko, zatrzymać się i do niej podbiec, ale go wzięła panika i strzelał z lewej nogi.
2
Naprawdę szkoda, że Dembele teraz nie gra i nawet w rewanżu nie zagra. Tak grającą Seville, to on by zgwałcił. Tyle miejsca, że szkoda mówić, a nikt z naszych nie potrafi tego wykorzystać. Tzn. było dobre podanie od Arthura, ale Malcom to zepsuł.
0
Widać, że Ben Yedder grał w futsal kiedyś XD
0
Tam jest tyle miejsca, że Dembele by ich dojechał na spokojnie... Szkoda, że nie gra.
2
Reddit :)
14
Twitter Barcelony w formie :D :D :D
0
Myślałem, że mi internet wywaliło, bo 0 reakcji było od przeglądarki jak wchodziłem :D
0
To dzisiaj oficjalne ogłoszenie transferu De Jonga i już można go pompować medialnie. Nadchodzi LM, ma szansę się wykazać i pokazać światu jako przyszły piłkarz Barcelony.
0
Nie ma co narzekać na pensję (tak myślę). Myślę, że warto przebić ofertę PSG, by potem nie pluć sobie w brodę jak Real z Mbappe, że Perez poskąpił pieniedzy (o ile to była prawda). W lato odejdzie kilku zawodników - a taki Denis też mało nie zarabia i się "zwolnią" pieniądze na jednego bardzo dobrego zawodnika z potencjałem. De Jong już pokazał co potrafi na bardzo wysokim poziomie. Jeśli ktoś oglądał mecze z Bayernem czy Francją wie o czym piszę.
0
Miałem pisać, że Bartek zaraz puści Barce z torbami takie zakupy robi, a tu takie info :D :D To nieźle. Muszą mieć w sumie jakiś plan jak mu dali taką pensje.
0
Jak masz następne 100 melonów to jest bardzo możliwy. Jak nie to nie :)
1
Ja tam w sumie go ciągle szanowałem. Gość ma niezły beret do pieniędzy.
0
Ale gangus z niego.
0
Oj to będzie wyjątkowo nudny mecz z Sevilla. Niech Dembele wraca jak najszybciej. Ciężkie czasy...
0
Co ty piszesz. :D
0
Nikt nie jest już nam potrzebny. Jak ktoś to już z wielkim potencjałem. Alena wczoraj udowodnił, że można na niego stawiać bez obaw.
0
Ty chyba nie widziałeś wojsk Izraela. Iran nie ma szans.
0
Pomoc Barca już będzie miała obstawioną genialnie (ofensywnie). Arthur - Alena.
0
https://x.com/MiguelSerranoTV/status/1087142868261789696
Nie wiem czy głęboko.
0
Ale w internecie jest płacz - Ludzie piszą - Varcelona, mafia itd. :D :D :D
50
Bramkarz jest nietykalny, ale tylko w sytuacji kiedy jest pierwszy przy piłce, a w tej akcji nie dość, że poszedł do piłki jak amator, to jeszcze nie wiedział za co ma się złapać.
0
Dziwne korki ma Dembele. W każdym meczu widzę, że praktycznie tylko on jeździ po tej murawie jak po lodowisku.
1
No się nie dziwię. Gdyby grał w Realu, to pewnie super występ, ale tutaj dla porównania był Dembele, który w ok. 70 minut zrobił 11 dryblingów. Kot niesamowity.