0

Ale co ty dajesz za przykład z Messim, kiedy był wytrącony z równowagi, a do bramki był z 1,5m pod kątem? Malcom miał tam tyle czasu, by obalić pączusia i wejść do bramki z piłką.

1

Hmm wizja odrabiania strat z samym Messim z przodu nie brzmi zbyt optymistycznie. Atak poza Messim kuleje, a obrona to samo. Szkoda tego Dembele ;/

Kibice Barcy już się nacieszyli PK wystarczająco, więc tragedii nie będzie jak odpadną. Trzymać tylko kciuki, by Dembele wrócił do swojej formy z meczu z Leganes i nie łapał więcej kontuzji. Z takim kocurem w ataku Barca może wygrać LM. Jeszcze dodać Arthura, który nie traci piłek i podaje do przodu = ciągły wiatr na skrzydle.

Arthur dzisiaj bardzo dobry mecz z Vidalem. Pierwszy wymieniony zagrał jak weteran i jakbym oglądał pierwszy raz mecz Barcy, to bym stawiał na Pique, Suareza i Cou, że to są młodziki ze szkółki. Nie było dzisiaj nikogo z przodu, to co miał chłopak zrobić? Sam przejść całe boisko i strzelić gola? To nie Messi za najlepszych lat.

13

Ja myślę, że nie ma co się rozwodzić nad tą porażką. Siłą rzeczy musisz przegrać mecz skoro piłkarz za 40mln € nie trafia na pustaka, a drugi piłkarz za 150mln € strzela w trybuny z czystej pozycji z 15m i traci głupio piłkę. Jeszcze do tego dodać "obrońcę", który boi się piłki i patrzy tylko na sędziego to już w ogolę...

Niech Dembele szybciej wraca, bo z samym Messim nic nie ugramy. Dembele po Messim to jedyny piłkarz, który potrafi coś samemu zrobić. I dla siebie i dla drużyny. Nie ma Messiego i Dembele ten atak kuleje. 0 skrzydeł. Prawdopodobnie kontuzja Ousmane'a kosztowała nas awans, bo kto ma tu różnice zrobić?

Dembele na tak słabo grającej Sevilli dokonałby gwałtu.

8

Roberto to parodysta. Najgorszy obrońca jaki widziałem. Tyle zarabiać, a bać się zablokować ciałem piłkę XD Rozwaliła mnie te blokowanie piłki totalnie.

9

Nie no, piłkarz za 150mln € z 15 metrów nie trafia w ogóle w bramkę.

2

Zmienić Malcoma. Denis, który 6 miesięcy na trybunach siedzi więcej pokazuje. A Pique i Roberto w obronie to parodia. Ten drugi to parodysta, który do obrony nie powinien mieć wstępu. Pressing w drugiej połowie w ogóle nie istnieje. To jest autobus. Kto za to w ogóle odpowiada?!

1

Książę mówi, że faul to faul. Nie ma co się kłócić.

0

Będąc w pełnym biegu jak Messi po minięciu kilku zawodników naprawdę ciężko taką piłkę wsadzić do pustaka. Malcom miał do bramki dobre kilka metrów. Mógł zrobić wszystko, zatrzymać się i do niej podbiec, ale go wzięła panika i strzelał z lewej nogi.

2

Naprawdę szkoda, że Dembele teraz nie gra i nawet w rewanżu nie zagra. Tak grającą Seville, to on by zgwałcił. Tyle miejsca, że szkoda mówić, a nikt z naszych nie potrafi tego wykorzystać. Tzn. było dobre podanie od Arthura, ale Malcom to zepsuł.

0

Widać, że Ben Yedder grał w futsal kiedyś XD

0

Tam jest tyle miejsca, że Dembele by ich dojechał na spokojnie... Szkoda, że nie gra.

2

Reddit :)

14

Twitter Barcelony w formie :D :D :D

0

Myślałem, że mi internet wywaliło, bo 0 reakcji było od przeglądarki jak wchodziłem :D

0

To dzisiaj oficjalne ogłoszenie transferu De Jonga i już można go pompować medialnie. Nadchodzi LM, ma szansę się wykazać i pokazać światu jako przyszły piłkarz Barcelony.

0

Nie ma co narzekać na pensję (tak myślę). Myślę, że warto przebić ofertę PSG, by potem nie pluć sobie w brodę jak Real z Mbappe, że Perez poskąpił pieniedzy (o ile to była prawda). W lato odejdzie kilku zawodników - a taki Denis też mało nie zarabia i się "zwolnią" pieniądze na jednego bardzo dobrego zawodnika z potencjałem. De Jong już pokazał co potrafi na bardzo wysokim poziomie. Jeśli ktoś oglądał mecze z Bayernem czy Francją wie o czym piszę.

0

Miałem pisać, że Bartek zaraz puści Barce z torbami takie zakupy robi, a tu takie info :D :D To nieźle. Muszą mieć w sumie jakiś plan jak mu dali taką pensje.

0

Jak masz następne 100 melonów to jest bardzo możliwy. Jak nie to nie :)

1

Ja tam w sumie go ciągle szanowałem. Gość ma niezły beret do pieniędzy.

0

Ale gangus z niego.

0

Oj to będzie wyjątkowo nudny mecz z Sevilla. Niech Dembele wraca jak najszybciej. Ciężkie czasy...

0

Co ty piszesz. :D

0

Nikt nie jest już nam potrzebny. Jak ktoś to już z wielkim potencjałem. Alena wczoraj udowodnił, że można na niego stawiać bez obaw.

0

Ty chyba nie widziałeś wojsk Izraela. Iran nie ma szans.

0

Pomoc Barca już będzie miała obstawioną genialnie (ofensywnie). Arthur - Alena.

0

0

Ale w internecie jest płacz - Ludzie piszą - Varcelona, mafia itd. :D :D :D

50

Bramkarz jest nietykalny, ale tylko w sytuacji kiedy jest pierwszy przy piłce, a w tej akcji nie dość, że poszedł do piłki jak amator, to jeszcze nie wiedział za co ma się złapać.

0

Dziwne korki ma Dembele. W każdym meczu widzę, że praktycznie tylko on jeździ po tej murawie jak po lodowisku.

1

No się nie dziwię. Gdyby grał w Realu, to pewnie super występ, ale tutaj dla porównania był Dembele, który w ok. 70 minut zrobił 11 dryblingów. Kot niesamowity.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?