0

Dalej się zastanawiam kiedy on pomoże? Przecież jak Dembele dalej będzie w formie, to nie widzę dla niego miejsca w składzie, a wchodząc na ostatnie 5min formy nie złapie. Jeszcze gdyby Dembele miał 30 lat, ale to jest młody zawodnik, który może grać praktycznie w każdym meczu w sezonie. Mu nie trzeba rotacji.

0

Albo co podanie Rakiety do tylu.

3

A to kogo wina, że pieniędzy nie mają? Jak się nie ma to się za nic nie bierze. Proste. Inne telewizję nie płaczą o pieniądze tylko polskie. Zagraniczne eleven nie musiało się dzielić niczym.

1

Nie muszę nawet pisać, wiadomo kto by byl w tej 3/4 ludności :)

0

Wiesz, że to było Leganes. To było wiadome, że Real dziś wygra. Ajax to półka wyżej od Leganes

0

Nawet nazwiska dziennikarzy przekrecacie.

0

To przestań płakać o grę Barcy i zacznij ja porównywać do AM czy jakiegoś Leganes
Ciesz się, że w ogóle Barca strzeliła 50 goli w lidze, bo mogło być gorzej. Taki Real ma o połowę mniej czy AM.

0

Suarez tez schodzi na skrzydła i pojedynkuje się z obrońcami

28

A Valverde coś osiągnął (przed Barca)? Najpierw się doucz, potem komentuj.

1

Ciekawe czy dałoby radę grać z Neyem i Dembele na prawej w 4 2 3 1

4

Beknac to powinni strażacy z całego kraju. Teraz nagle zaczęli sprawdzać te escape roomy po fakcie, a powinni chyba wcześniej nie? Bo to nawet nie jest poważne, że ktoś mógł sobie postawić takie coś bez żadnych zasad bezpieczeństwa. Typa nie bronię, bo jak się coś robi, to powinno się to robić perfekcyjnie, ale tutaj są 2 strony medalu.

2

Z tym bieganiem za piłka to poleciales. Halo, Ziemia. Biegali to za Xavim, a pomocnicy Romy nakryli go czapka. To samo teraz Getafe, Betisu czy Valenci.

1

Hazard ciągle to powtarza i co?

1

Musiałem to skopiować. Komentarz pod filmikiem tym co wysłałeś.

"Almost Every dangerous run he made this game was from the right wing but valverde always plays him on the left. Just play him in his real position on the right wing because messi isnt even playing in the right wing lol. Seeing all that free open space on the right but dembele playing left is just stupid to see. Still great perfomance. Valverde out."

I to tyle :) Ludzie w końcu doszli do wniosku, że 4-2-3-1 jest najlepsze z Cou na lewej i Dembele na prawej. Pod koniec sezonu to wychodziło. I Dembele strzelał i Coutinho.

0

Jakiś kot zapewne :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Pique jak zawsze w punkt. Niesamowity gościu

3

Już tak nie wyszczególniajmy, bo jak wejdziesz na zagraniczne stronki o Barcy i instagrama piłkarzy, to jest mnóstwo komentarzy (wiadomo jakich), jeszcze gorszych.

2

Nawet jak Barca zapewni sobie mistrzostwo, to i tak nie pogra w lidze. Sezon temu żaden młodzik nie grał, a było pewne, że Barca zdobędzie mistrzostwo. Nie było to zapewnione mistrzostwo, ale wtedy cud musiałby się stać, by Barca je przegrała, a Valverde zajeżdżał pierwszy skład i jednak jak już była bardzo realna szansa na ligę bez porażki i zapisanie się do wiecznej historii, to EV na 2 mecz przed końcem sezonu wystawił rezerwowy skład :D, ogólnie porażka.

2

Topornie się ogląda takie mecze. Jak można ściągnąć tak technicznego, młodego, dobrego i pełnego potencjału zawodnika? Jeszcze w końcówce? Tutaj Suarez powinien być ściągany i tyle. Strasznie irytuje ten trener. Jeszcze raz powtórzę. By wygrać LM muszą grać najlepsi z najlepszych, którzy jednak coś robią. Tym bardziej, że Barca nie siedziała w polu karnym Getafe i Suarez na połowie boiska był bezużyteczny. Jeszcze tracił piłki.

8

Śmiech na sali. Ściągnął Dembele. On powinien grać jak najwięcej i Cou powinien grać jak najwięcej. To minuty Suareza powinny być ograniczane, bo znowu go zajedzie i znowu Suarez będzie żałował, że grał w jakimś meczu. Jeszcze niech dojdzie strata bramki, to nikogo nie będzie na boisku kto może pociągnąć akcję.

0

Jak Valverde zmieni Dembele, to będzie śmiech na sali. Mecz jaki jest i on jako jedyny z Messim ma gaz, by przeprowadzić taką akcje.

4

Nie chciało mi się o tym pisać już. Też to zauważyłem. Myślałem, że bramkarz w 5 jest jak święta krowa.

0

Nawet kibice Realu mają dość Marcelo już. Co z tego, że gra dobrze w ofensywie jak po jego stronie padają ciągle bramki czy idą dośrodkowania.

0

Traci piłki, ale już nie pamiętam kiedy z nim w składzie Barca straciła gola czy panicznie się broniła.

9

Wrócił Roberto i wróciły głupio stracone bramki. Choć nie wiem jaki udział miał przy tym golu straconym, to w tym stwierdzeniu jednak coś jest i obrona z nim nie jest taka pewna jak z Semedo. W ofensywie również nic nie pokazał szczególnego.

1

Dembele co daje kluczowe piłki, to się w głowie nie mieści.

0

Jak za mało? Zatrzymanie zawodnika, by nie doszedł do piłki i strzelił to za mało?

0

Powiem wam, to był karny na Dembele.

2

Szacunek dla Viniciusa. 19 lat, brak doświadczenia na najwyższym poziomie i sam próbuje coś ogarnąć w tym ataku Realu. Masakracja. Jeszcze mają kupić młodego Diaza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?