robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale nudą zawiało jak Dembele zszedł z boiska. Już sobie wyobrażałem jak niszczy LM w tym sezonie i gra piękny mecz z Realem, a tu znowu kontuzja, dochodzenie do siebie i łapanie formy... Chyba nigdy nie ustabilizuje się. Już koniec stycznia, a nie wygląda to na lekką kontuzje. ;/
0
Ten bramkarz poszedł do piłki jak amator. W koszyk chciał łapać jak Suarez jest metr od niego xD No litości.
0
Nie ma mowy o żadnym faulu. Pierwsza była piłka, a że bramkarz ucierpiał to już życie.
0
Gdy już Dembele przebija Mbappe znowu kontuzja... Ja nie moge!
0
Haha. Ja przed sezonem pisałem, że on przebije Mbappe i już to zaczyna robić. Wiele osób pisało bym się puknął w głowę, ale to było widać jak na dłoni. Chłop ma technikę z Andromedy.
2
Jest i techniczna pomoc, jest i magia. Masakryczny ten środek pola Barcelony. Leganes nie istnieje. Coś niewiarygodnego. Każdy na siebie grę bierze, chce piłkę, nie boi się odwrócić do przodu z piłką.
0
Nikt się do Ciebie nie przywala. Wchodzisz w sklep play, wpisujesz, to co chcesz wyszukać i czytasz komentarze. Proste jak stwierdzenie, że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie.
Edit: 30 sekund, dosłownie i już byś miał różne opinie, a tak czekasz 15 min. Nie rozumiem tego.
0
Przejechać się po nich.
3
Bartek w biznesach przez ostatnie lata nakrywa czapką Pereza. Nawet tych prywatnych XD
0
Genialny serial.
0
Niby PK jest nieważne, ale jak już w oczy zajrzała możliwość odpadnięcia w 1/8 PK, to teraz niektórzy docenili ten puchar, a u kibiców Realu, to już w ogóle huk był wielki, słyszalny w całej Polsce.
7
Nie, akurat ten przepis źle interpretujesz. Po prostu, nie mogli by grać w pierwszym zespole do meczu, w którym usiądą na trybunach i odbędą kare. Tak po prostu. Nic trudnego.
0
O taki:
@jeonek zmieniły się ponoć i tak na korzyść Barcy.
2
Skoro Marca nawet przypomina, że w 2016 roku była podobna sytuacja z wychowankiem Realu, też był zawieszony w niższej klasie rozrywkowej i zagrał w PK, to Barcelonie nic nie grozi :) Spokojnie. Nasi trafiają na Real i ich niszczą.
0
*ekhm artykuł. Jako kibic Barcy wypadałoby przeczytać co ma do powiedzenia pracownik klubu.
0
To czemu po Valverde nie jedziesz skoro on też podał przykład Postigo?
5
Jak jutro wywalą Barce kiedy nawet profesjonalny trener mógł źle odczytać przepisy, to będzie cyrk.
2
Przecież Barca pytała się nawet federacji. To ich wina, że przeoczyli sprawę i niech teraz zwalniają gościa odpowiedzialnego za ten cyrk tam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bartek jakiś przygnębiony. Jakby wiedział, że jutro wyrzucą Barce z PK. :(
0
Trener Levante w tej chwili - Spokojnie chłopaki. I tak przechodzimy dalej. Trybunał się tym zajmie. Co z tego, że Chumi pomógł nam wpakować 2 bramki.
4
Dembele jak Cristiano :) Dobrze, potrzebujemy zawodnika z takim szczęściem. Gdzie się nie odbije to wpadnie :D
2
Spokojnie, nie wyrzucą nas. Bartek to jest zawodowy krętacz i dokładnie przestudiował ten śmieszny regulamin.
1
W ogóle nie rozumiem sytuacji. Po co jest ten przepis o 48h skoro tydzień później można go olać i pójść złożyć skargę gdzieś wyżej?
0
Wszystko jest jasne. Levante chce zachować pozory honoru, bo są w lepszej sytuacji niż Barca. Jeśli Levante dostanie manite, to pójdzie do Trybunału z tym.
0
Wszystko spoko, najpierw musieliby być powołani na ten mecz ziomek, a z czego mi wiadomo to Lenglet siedział na ławce, a nie trybunach. :)))
0
Skarga od Levante, bo grał Chumi zamiast Lenglet czy Pique? Czy oni są mądrzy?
1
Też się o to nie martwiłem. Raczej w tak wielkim klubie są ludzie, którzy mają pojęcie o tym...
2
Nie dziwię się, że De Jong i de Ligt nie chcą przejść do Barcy. Jest tyle zawodników w pomocy, a minuty jeszcze chce Alena i w następnym sezonie Puig, bo już będzie za dobry na 3 ligę.
0
Denis ciągle wykorzystuje szanse jak wchodzi z ławki i co? Jest wystawiany tylko w PK zamiast spróbować go na środku pomocy w meczu ligowym o "coś" z najlepszymi zawodnikami.