1

Mam nadzieję, że jutro Barca przejdzie Levante i trafimy na Real :) Coś czuję, że kolejna manita by wpadła.

0

Niech ogarniają szybciej tego napastnika, bo zaraz będą bardzo ważne mecze.

0

I dobrze. Trzeba wygrać, trafić na Real i ich roznieść :))

0

Chociaż LM będzie ciekawsza :) Już nie tylko Real czy Barcelona. Jest wiele bardzo dobrych klubów i im więcej rozpoznawalnych nazwisk w różnych klubach, tym lepiej.

1

Szkoda, ale niech żadnego zawodnika nie sprowadzają. Jak mają sprowadzać to tylko ścisły top, a Rabiot jest zbędny. Jest Alena, a będzie dobijał się jeszcze Puig i pewno jeszcze inni.

3

patrz to:

0

Dokładnie. Za miesiąc inny napastnik, jakiś nowy talent może się wybić.

0

Bardzo dobry click baitowy tytuł. Niektórzy już mylą pojęcia i uchodźca mają na myśli jakiegoś Araba, Muzułmanina z wiadomo jakich rejonów.

61

Ale bym Zlatana zobaczył w Barcelonie. To by było miłe spotkanie po latach :)

0

Jego wersy, to zawsze nowy klasyk będzie :)

0

Chyba kazdy zna historię Belottiego. Prezydent klubu chciał 100 melonow za niego. Koniec końców nie dostał tak wysokiej kwoty, a sam zawodnik dostosowal się poziomem do kolegów.

12

Komentarz usunięty

0

Zaznaczam, że się nie znam, ale jeszcze nie słyszałem o przypadku, gdzie gościowi przebijają Aorte i żyje dalej.

0

Taki błąd popełnić to masakra. Gościu powinien dostać trybuny na miesiąc i się może nauczy. Ekstraklasowy bramkarz takiego błędu, by nie zrobił.

4

Przegrać na tak słaby Real to trzeba mieć talent XD

0

Ludzie mówią, że na takie coś nie ma miejsca (oczywiście), bestialstwo, XXI wiek i tak dalej, ale tak było przez całą ludzkość. Cały czas były zamachy na polityków, na tych mniej ważnych, ważniejszych, za bardzo ambitnych itd. Nie można oczekiwać, że nagle coś się zmieni w tej kwestii, bo się nie zmieni nigdy.

0

Jak tam Real postawił autobus. Betis nie ma szans. Solari liczył na cudowny przebłysk któregoś zawodnika i mu to się udało, niestety.

2

Nie mam pojęcia jak Barca znajdzie podobnego napastnika. Szybki, waleczny, dobre warunki fizyczne i technicznie bajka.

1

Obaj dobrze grali pod koniec zeszłego sezonu w 4-2-3-1? Po prostu Dembele jest szybki, było 3:0 i chciał dzisiaj pobiegać sobie. Nawet nie miał dużo razy piłki. Pod koniec był pomijany, bo bez sensu podawali do Messiego w atak zamiast przez środek do Dembele, np, a Suarez pod koniec to w ogóle, autostrade miał Dembele, a ten do Cou, gdzie nawet Messi pewno precyzyjnie by nie podał w takiej sytuacji.

0

4-2-3-1 to najlepsza formacja w tej chwili! Dwa wiatraki po stronach, Messi i Suarez. Szkoda tylko Busquetsa, ale poświęcić kogoś trzeba niestety. Takiego Coutinho chce się oglądać.

1

Dobra. Koniec tego dobrego. Następny mecz w internecie :)

1

Jest tyle miejsca, że proszę o Dembele na boisku. On ich dojedzie.

4

Semedo jakby został zjedzony po takim spotkaniu haha

0

Nie mogę dzisiaj z Roberto. Jest tragiczny w ofensywie.

3

Wedle przepisów 2 takie same sytuacje. Faul to faul. Nie ma pole karne czy środek pola.

23

Coutinho popychany - brak faulu. Suarez używa w ten sam sposób ręki - faul. No i zrozum tych sędziów XDDDD

0

Roberto znowu objeżdżany XD

1

Roberto irytuje w ofensywie gorzej niż Semedo na razie. Te podania na spalone są piękne, ale spalone xd

3

No to klepnęli XD

0

Jakby Rakiecie to wyszło to czapki z głów. To było mocne XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?