robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wykorzystywał, a i tak siedział na ławie, to nie było tak gadane.
0
A czemu nie? Dembele jest bardzo młody i ma duży potencjał. Musi grać jak najwięcej, a ostatnio nie zawodzi. Jakoś sezon temu nic nie miałeś do gadania jak EV wystawiał ciągle ten sam skład w kółko.
1
Heh, Dembele na ławie xD Można w sumie było przewidzieć, że Valverde się zlituje nad Cou, ale nie kosztem Dembele. Co to ma być?
3
Z waszymi komentarzami na temat Coutinho, że nie ma formy i nie gra, bym się zgodził, ale jest jedno ale. Fatalny Busquets. Przez którego praktycznie cały czas Barca traci bramki, dalej ma miejsce w składzie. Muszę to napisać, ale Rakitic w tej chwili go "zjada" na tej pozycji. Nie mówiąc, że równocześnie tym miejscem w pomocy zabiera jedno miejsce Vidalowi lub Arthurowi, którzy też są bardzo dobrzy jak na taką ilość minut w Barcelonie.
0
Zrozum, że już zawodnicy specjalnie tak robią. Wykorzystują te naturalność za dużo.
3
Gole i punkty ok u Valverde. Zastanawia mnie jedno. Nie uważacie, że mało zawodników u Valverde zrobiło postęp i są w formie na miarę top 3-5 na świecie? Do głowy przychodzi mi tylko Alba i Ter Stegen, bo Messi i Suarez to wiadomo. Zawsze tak grali. Najczęściej zawodnicy tracą formę jak Cou.
3
Denis spotkaniem z Levante zasłużył na powołanie. Macie szczęście, że nie kosztem Coutinho :) Swoją drogą. Denis zostanie, być może przyjdzie trener, który będzie miał pomysł na tego zawodnika i nie trzeba będzie szukać kolejnego pomocnika czy skrzydłowego. Denis miejscami pokazuje bardzo dobry drybling tylko, że nie może liczyć na podstawowy skład teraz. Ciężko. Rozumiem, że mierzymy potencjał i bardziej opłaca się wystawiać Alenie kosztem Denisa, ale to na razie Denis jest lepszy niż Alena i się broni sportowo kiedy trzeba.
0
Zwolniło się miejsce w zespole, które nie było wykorzystywane jak należy...
0
To nie ty decydujesz co zrobi Barca. No i bardzo dobrze.
1
Piłkarze też mają uczucia i może Paco nie chciał grzać ławy?
2
To ma sens.
0
Na początku zeszłego sezonu coś tam Denis grywał sobie, ale nie za długo, bo Valverde na trybuny go posłał :D
1
Dobry filmik zmontowali już o Denisie - Welcome to Arsenal :D
0
Messi nie raz schodzi na lewe skrzydło i na prawej nikogo nie ma. A tam autostrada na prawej. Jak w poprzednim sezonie graliśmy 4-2-3-1 to dobrze szło i po takim Villarealu Barca się przejeżdżała, a Dembele błyszczał.
2
Ja wiem, że to nie jego wina, bo wiem doskonale, że gra kupe i sam mnie irytował lekko wczoraj, ale rozumiem, że rozmawiamy o teoretycznym wstawieniu Dembele i Cou razem w składzie, a tak raczej się da. (By odzyskał formę czy pograł w jakimś ligowym meczu z Dembele ze spadkowiczem)
5
Nie masz co robić? Ja odlatuje? Napisałem tylko co myśli większość osób. Nie tylko tutaj na La Rambli. Trzeba mieć trochę szersze spojrzenie na świat. Nie tak jak ty. Barca w 4-2-3-1 wyglądała bardzo dobrze pod koniec zeszłego sezonu, ale co ja będę Ci tłumaczył. Przychodzisz, przyczepiasz się i tylko prowokujesz. Skumaj, oni tam też mają z Ciebie beczkę :)
0
Akurat na zagranicznych jak i polskich stronach każdy pisze, że to wina EV, a nie Cou.
9
Ty przysypiasz co mecz Busi
3
Ogólnie Miranda, to nie obrońca do Barcelony. Nie ta filozofia gry. Barca w 90% spotkań gra na małej przestrzeni i ma za słaby balans ciała. On zanim przyjmie piłkę, to podbiegną do niego i mu zabierają tę piłkę. Ani razu go nie z hejtowałem, ale od początku jak go zobaczyłem mam takie zdanie.
1
Messi i Suarez zagrają na pewno. Do tego jeszcze Rakitic, trzeba wygrać :))
0
Chociaż Denis na pożegnanie uratował nam awans prawdopodobnie...
0
Dawać tutaj Puiga za Busquetsa, bo Busi nic nie gra. Masakra totalna. Albo mu się nie chce, albo już nie daje rady.
1
Valverde źle dobiera taktykę na takie spotkania. Rezerwowa obrona, to tam powinien być cały czas wysoki pressing, a tu Barca pozwala wchodzić sobie na własną połowę i pozwala dopuszczać do pojedynków Boateng vs Miranda. Naprawdę, tak się nie robi. Wysoki pressing od początku i tyle. Podstawowa obrona popełnia błędy, a ta ma nie popełniać?
0
Zmiany- Puig za Busquetsa. Już gorzej być nie może, może być tylko lepiej. Busquets nie dość, że zawalił bramę to totalnie niewidoczny.
11
Nie wiem co wy widzicie specjalnego w Mirandzie. Gościu jest beznadziejny pod każdym względem. Mocne słowa, ale prawdziwe. Jego balans ciała już przekreśla go w Barcelonie.
0
Co tu pisać. Pomoc Levante > pomoc Barcelony. Proste. Trzeba być obiektywnym. Po co taki atak jak pomoc zawodzi. O obronie nie wspominam.
0
Pomoc straszna. Tego nie da się oglądać.
0
Odpowiedz jest prosta. Oni znajdą transmisje, ale zawsze mają świadomość, że ktoś może mieć jeszcze lepsza i "sprawdzoną". Mnie też to denerwuje ale co zrobić. Choć powinni już mieć linki dawno zapisane.
2
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/777714/spowiedz-bylego-chuligana-w-gabinetach-dzialaczy-kibole-walili-koks-z-biurka
Proszę bardzo. Nawet w Neapolu chyba tak nie ma, a raczej wiadomo co tam się dzieje :)
0
To już zależy od nauczyciela. Mój nauczyciel od zawodowych tak dobrze uczył i się poświęcał, że mógłbym mu dać każdy pieniądz. Z kolei typiara od polskiego... wiesz jak wyglądała lekcja? Macie podręczniki i 15min. Sami przeczytajcie, potem będziecie mówić, jak nie, jedyneczka. A płakała o wynagrodzenie codziennie. Ja w domu więcej się uczyłem niż w szkole i taka jest prawda. W domu się uczysz, a nie w szkole.