robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A niech robi co on chce. Wtopi jakieś ważne punkty, albo odpadnie z LM to będzie miał. Proste.
0
Nie zdziwię się jak awans Wague będzie oznaczał odejście Roberto, bo i na pomoc jest za słaby, a Barca potrzebuje najlepszych na świecie, a nie "tylko" solidnych.
5
Statystyki są proste. W przegranych spotkaniach Semedo nie brał udziału. Wiadomo kto grał wtedy na prawej obronie. Traci piłki, ale wciąż gra lepiej w obronie. Nie wyobrażam sobie teraz, by Roberto wrócił na PO i znowu był objeżdżany.
0
Nie będzie jak miał odpalić, bo Dembele na skrzydle jest znacznie lepszy i wydaje się, że tylko lepiej Dembele będzie grał, a nie gorzej.
Bardzo szkoda Filipka. On przychodził do nas jako zastępca Iniesty.
2
Semedo słabo gra, ale wciąż jest lepszy w obronie niż Roberto w swojej topowej formie :)
1
Trzymanie piłki, to nie zasuwanie. Ale Xavi, by Cię zlinczował za takie słowa. Poza tym, pisanie o trybie ekonomicznym. To się nie sprawdza. Takie coś nie istnieje moim zdaniem przy posiadaniu prawie 50:50 kiedy to Rakitic musi zasuwać z Pique i Lengletem, Alba, Semedo w obronie. To niezły odpoczynek. Czy Semedo jak wybijał piłkę prawie z linii po rożnym odpoczywał? Wątpię, dużo sił zaangażował, by przepchać przeciwnika.
2
Też mnie mecz nagle zaczął nudzić jak ściągnął Dembele. To jest jedyny zawodnik po Messim, który daje radość.
0
Nie uda się wygrać LM i jestem tego pewny. Jeśli dalej będzie trzymał święte krowy, a ściągał zawodników z formą, to tak LM nie wygrasz. Chciałbym się miło zdziwić, ale nie jestem optymistycznie nastawiony na wygranie Ligi Mistrzów.
3
Czekaj, sprawdzam statystyki. Rakitic z Busquetsem, Pique, Lengletem, Alba, Suarezem praktycznie tyle co zawsze. To ja nie wiem jaki to odpoczynek. Tym bardziej, że piłkarze ciągle musieli biegać za piłkarzami Celty i bronić dostępu do bramki, a najlepszym odpoczynkiem i obroną, to trzymanie piłki.
1
Jedynie co w tym meczu można pochwalić to czyste konto i gwizdy kibiców na ta nudną grę.
10
Mniej podań niż Celta... Suarez do ściągnięcia, a on ściąga Dembele, no cóż... Trochę słabe to jest. Tym bardziej, że Barca chce w tym sezonie wygrać LM, a do tego trzeba mieć większość piłkarzy w formie. Bo co to za robota jak ściąga Dembele i zostawia piłkarzy, którzy nie mogą nic zrobić. Suarez w tym spotkaniu psuł wszystko. Od złych decyzji podań do zepsucia takiej setki.
I nie, nie narzekam, ale te zmiany są bardzo słabe.
0
Mam nadzieję, że nie ściągnie Dembele dzisiaj. Ten chłopak potrzebuje minut, jeszcze ostatni mecz w roku. Niech ściągnie Rakitica czy Busquetsa, którzy się nagrali bardzo dużo (Chyba XDD).
0
A widziałeś jak Rakitic truchtał do obrony?
0
Jedynie mi szkoda zmiennika za 150mln €. Tak wszystko git. Ale co się dziwić, wiedziałem, że się tak skończy. Dembele jest znacznie lepszym skrzydłowym niż Cou.
0
Dlatego napisałem, że Mickiewicz to wysoki poziom, ale wy czytacie to co chcecie przeczytać :)) Czy ja napisałem czy zjada Mickiewicza? Wy chyba nie macie pojęcia jakie rymy skleja Eminem.
0
Taki Eminem zjada Wyspiańskich, Słowackich i innych. Można się zastanowić czy nie zjada Mickiewicza, ale Mickiewicz to już bardzo wysoki poziom jeśli chodzi o rymowanie.
2
Bo dla takiego piłkarza jak Coutinho jest tylko wolna jedna pozycja w drużynie. Zajmuje ją Messi. Piłkarze jak Coutinho, Isco, Dybala, Griezmann. Nie wiadomo tak naprawdę, gdzie grają. No na całym boisku, są tam gdzie są potrzebni, takie "gwiazdy" jednej drużyny. Dla tego nie chciałem transferu Griezmann'a. Też nie było by miejsca, gdzie go zmieścić.
Jest miejsce Coutinho, ale w formacji 4-2-3-1, bo na typowym skrzydle lepiej prezentuje się Dembele.
1
Co wy tak pompujecie tego Sancho. Wszyscy piszą, że idealnie pasuje do Barcy, a potem przyjdzie i się zacznie pisanie, że jest za słaby. Lepszy niż Dembele? Dembele go wciąga nosem na obu stronach. Sancho potrzebuje ze 2 razy więcej miejsca do dryblingu niż Dembele. Właśnie widziałem, 2 do niego podbiega, a ten w kozi róg leci, bo nie wie co ma zrobić i nabija na rożny, albo na aut. Za takiego skrzydłowego, to ja dziękuje. Już mamy Roberto od takich akcji. Poza tym... On ma 18 lat. Nawet Messi w jego wieku nie grał bardzo dużo. On się zajedzie. Pierwszy sezon w profesjonalnej piłce, 1 skład i ma się nie zajechać? Bo już w to uwierzę, że ma tak przygotowany organizm. Jeszcze brak doświadczenia.
Niech go Real bierze, będę szczęśliwy, samym młodym talentem meczu nie wygrasz. W sumie, na pewno pokażą się następne talenty, tak jest zawsze. Teraz mówi się o Sancho, a za pół roku Barca będzie sprowadzać jakiegoś młodego Neymara z Brazylii.
0
No ładnie to zrobił, co nie zmienia faktu, że bramkarz bardzo słabo się zachował. Komentator dziwił się, że Sommera nie chce większy klub. Dostał właśnie odpowiedź :)) De Gea (W formie), Ter Stegen, Oblak takie piłki nogą wyciągają. Nawet nie musisz się rzucać.
0
Możliwe, że Roberto na Barce stanie się za słaby :)
0
Styl Kloppa można bardzo łatwo zmodyfikować, ale trzeba mieć odpowiednich piłkarzy. Na początku - Ostry pressing, gra do przodu aż do zdobycia przewagi, a potem średni pressing, trzymanie piłki i wyciągnięcie rywala, by ten zrobił pressing i kolejny i kolejny cios.
1
To nie jest żaden talent no name tylko Jordan Kilganon. Najlepszy dunker na świecie?
0
Eminem podsumował ładnie dzieci lecące na trap beacie na Kamikaze :))
8
Dembele na zdjęcie spóźniony, coś go nie widać :D
0
Jeśli teraz miałbym zarabiać jak Niemiec - tak, z przyjemnością bym chciał, by Polska zawarła taki układ.
6
I tak Barca go nie kupi, bo De Ligt przyjdzie latem na 100%.
1
No, mógłbym wam z trollować grę :)
0
Bo się odnoszę do twoich słów. Jak odejdą, to kibice na pewno będą z uśmiechem wspominać ich akcje, które dały LM, choć jeden to połamaniec, a drugi to sabotażysta.
4
Myślę, że to będą takie mini legendy. Nie są najlepsi, i nie będą największymi legendami, ale zapisali się w historii z miłymi chwilami, które chętnie się wspomina. Bo kto nie chce strzelić gola w finale czy pół finale LM?
2
Ktoś podawał takie info?
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary/liga-mistrzow/losowanie-18-finalu-ligi-mistrzow-ustawione-dziennikarz-ujawnia-skandal-z-realem/zz3ll06?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=ta_fb_organic_sport
W skrócie - Albo z niego taki śmieszek prorok jak ten co podawał z kilka tygodni wcześniej, że finał Copa libertadores odbędzie się na Santiago Bernabeu, albo losowanie LM jest ustawione :D