robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Całe szczęście, że zagrał Dembele i coś kreatywnego porobił, bo inaczej bym żałował, że nie oglądałem PSG-Liverpool.
14
Niech ten człowiek już odejdzie z tego stanowiska. Barca, która nie może wyjść z własnej połowy przez 10 minut... Ciśnięta przez wielkie PSV XDDDD Toż to w fazie pucharowej zjedzą Barcelone jeszcze lepsze zespoły.
Doskonałe zmiany Valverde naprawdę. Do zdjęcia był Rakitic, który tylko pozorwał swoją grę, a nie w dobrej formie Dembele, który się rozkręca. Brawo.
2
Barca zdobędzie LM #NaPiwno XDD
22
Co z tego, że Rakieta do zmiany. Schodzi Dembele i tyle XDD
0
I cyk Dembele asysta
1
To samo czytałem w sobotę. Tak, druga połowa była po to, by Atletico wpakowało bramkę Barcelonie.
1
Spokojnie, przyjdzie Roberto, to będzie jeszcze gorzej :D Tak chociaż mogliśmy ujrzeć kilka ładnych akcji z prawej strony.
2
Oglądam wszystkie mecze i kolejny raz widzę, gdzie przez Rakitica i Busquetsa Barca może stracić kilka goli.
2
No krótko - środek pomocy Barcy powala :) Dlatego Rakitic w następnym sezonie ławka i ktoś młodszy w jego miejsce, albo odejście z klubu, bo opieranie linii pomocy na chimerycznych 30 latkach może zakończyć się totalną klapą, masakrą, straconym sezonem czy przegraniem bardzo ważnego meczu.
PS. PSV gra w piłkę. To nie pierwszy raz kiedy ktoś podchodzi wysokim pressingiem i Barca nie może spod niego wyjść.
3
Gdzie jest czerwona?!
0
Dembele ! XD
0
To zależy od zawodnika. Od Dembele już się wymaga, by czarował, bo wielkie wydane pieniądze, a gdzie byli De Bruyne, Hazard i Coutinho w wieku Francuza? Na pewno nie w miejscu Dembele, który strzelał bramki AM czy Chelsea.
0
Po Valverde już nie będzie Ivana. Po prostu już nie jest młody i większego poziomu już nie osiągnie. Może tylko tracić.
0
Dziwne, by było z tym Rakiticem. Chłop ledwo co wraca i już miałby grać?
0
Ja tam czekam na piękny mecz Dembele. Jest tyle kontuzji, że chłopak musi pokazać pazur. To samo Semedo. Oj, ale będzie rozwałka. Semedo + Dembele na stronie coś pięknego.
0
Fellaini jaki napadzior. Mourinho znowu pajacuje.
0
Czemu nie? Już 2:2
0
Ja tam się Realem nie przejmuję. Będzie mecz z Barcą i dostaną znowu 5 bramek :)
0
Co Lyon psuje to poezja. Największym pesymistą takie coś się nie śniło.
2
Pamiętam jak sezon temu było tłumaczenie Valverde i innych, że to nie czas na eksperymenty i trzeba wystawić najlepszą możliwą "11". Każdy raczej wie jak się to skończyło.
1
Ale Ci ludzie muszą zrozumieć, że powrót Neymara jest niemożliwy. Nie chcielibyście widzieć typa u siebie w domu, który napluł na waszą dziewczynę. Tak, Neymar opluł Barce i kibiców. Barca ma Dembele z ogromnym potencjałem i widać, że się ogarnął, patrząc na mecz z Atletico. Jeszcze jakby do tej wymiany doszło Dembele + dopłata, to można byłoby wynosić na taczkach ten zarząd. Barca straciłaby na tym kilka razy.
0
To nie żadna karuzela nienawiści tylko fakty. Proste. Karuzela nienawiści, to nazywanie go od "żelusiów" czy "płaczków".
0
Nie. Nie jestem hipokrytą. Naucz się tego słowa. To są suche fakty. Messi nie gra na pozycji typowego napastnika, a i tak nie odstaje golami od CR7. :))
1
To teraz spójrz na asysty, kluczowe podania, dryblingi i na pozycję na boisku. Messi robi o wiele więcej.
4
Ale chłopaki... Zawiodłem się waszymi komentarzami. To jest okłamane, bo w to się nie wliczają dodatki :)).
A każdy wie, że City i PSG dobrze oszukują FFP na dodatkach. 100k stałej pensji, a dodatki 300k. I tak się to kręci.
3
Taki rewelacyjny efekt, że LM wygrali na farcie, bo "sędziowie", a do Barcy nie mają podjazdu od dekady.
0
I James nie pomoże Realowi, bo również z nim dostawał oklep od Barcy.
0
No i Roberto na prawą obronę może nie wracać. Będę szczęśliwy. Oczywiście kontuzji nikomu nie życzę, ale on już osiągnął swój pułap i lepszy nie będzie. Na pomoc i na PO jest po prostu za słaby w Barcelonie, bo zawsze będą LEPSI, bo to BARCA, grają sami najlepsi na świecie i by wygrywać LM, trzeba mieć najlepszych w składzie, a nie tylko solidnych. Trzeba spojrzeć w szarą rzeczywistość. Każdy go lubi, bo to wychowanek i miał wiele dobrych momentów, ale on może tylko skład uzupełniać i wchodzić w trakcie meczu.
0
To chyba właśnie Neymar... Bo Neymar chce, ale nie wróci.
1
To, że Messi PL wciągnąłby nosem. Tam jest tyle miejsca, że co mecz byłby gwałt.