2

Całe szczęście, że zagrał Dembele i coś kreatywnego porobił, bo inaczej bym żałował, że nie oglądałem PSG-Liverpool.

14

Niech ten człowiek już odejdzie z tego stanowiska. Barca, która nie może wyjść z własnej połowy przez 10 minut... Ciśnięta przez wielkie PSV XDDDD Toż to w fazie pucharowej zjedzą Barcelone jeszcze lepsze zespoły.

Doskonałe zmiany Valverde naprawdę. Do zdjęcia był Rakitic, który tylko pozorwał swoją grę, a nie w dobrej formie Dembele, który się rozkręca. Brawo.

2

Barca zdobędzie LM #NaPiwno XDD

22

Co z tego, że Rakieta do zmiany. Schodzi Dembele i tyle XDD

0

I cyk Dembele asysta

1

To samo czytałem w sobotę. Tak, druga połowa była po to, by Atletico wpakowało bramkę Barcelonie.

1

Spokojnie, przyjdzie Roberto, to będzie jeszcze gorzej :D Tak chociaż mogliśmy ujrzeć kilka ładnych akcji z prawej strony.

2

Oglądam wszystkie mecze i kolejny raz widzę, gdzie przez Rakitica i Busquetsa Barca może stracić kilka goli.

2

No krótko - środek pomocy Barcy powala :) Dlatego Rakitic w następnym sezonie ławka i ktoś młodszy w jego miejsce, albo odejście z klubu, bo opieranie linii pomocy na chimerycznych 30 latkach może zakończyć się totalną klapą, masakrą, straconym sezonem czy przegraniem bardzo ważnego meczu.

PS. PSV gra w piłkę. To nie pierwszy raz kiedy ktoś podchodzi wysokim pressingiem i Barca nie może spod niego wyjść.

3

Gdzie jest czerwona?!

0

Dembele ! XD

0

To zależy od zawodnika. Od Dembele już się wymaga, by czarował, bo wielkie wydane pieniądze, a gdzie byli De Bruyne, Hazard i Coutinho w wieku Francuza? Na pewno nie w miejscu Dembele, który strzelał bramki AM czy Chelsea.

0

Po Valverde już nie będzie Ivana. Po prostu już nie jest młody i większego poziomu już nie osiągnie. Może tylko tracić.

0

Dziwne, by było z tym Rakiticem. Chłop ledwo co wraca i już miałby grać?

0

Ja tam czekam na piękny mecz Dembele. Jest tyle kontuzji, że chłopak musi pokazać pazur. To samo Semedo. Oj, ale będzie rozwałka. Semedo + Dembele na stronie coś pięknego.

0

Fellaini jaki napadzior. Mourinho znowu pajacuje.

0

Czemu nie? Już 2:2

0

Ja tam się Realem nie przejmuję. Będzie mecz z Barcą i dostaną znowu 5 bramek :)

0

Co Lyon psuje to poezja. Największym pesymistą takie coś się nie śniło.

2

Pamiętam jak sezon temu było tłumaczenie Valverde i innych, że to nie czas na eksperymenty i trzeba wystawić najlepszą możliwą "11". Każdy raczej wie jak się to skończyło.

1

Ale Ci ludzie muszą zrozumieć, że powrót Neymara jest niemożliwy. Nie chcielibyście widzieć typa u siebie w domu, który napluł na waszą dziewczynę. Tak, Neymar opluł Barce i kibiców. Barca ma Dembele z ogromnym potencjałem i widać, że się ogarnął, patrząc na mecz z Atletico. Jeszcze jakby do tej wymiany doszło Dembele + dopłata, to można byłoby wynosić na taczkach ten zarząd. Barca straciłaby na tym kilka razy.

0

To nie żadna karuzela nienawiści tylko fakty. Proste. Karuzela nienawiści, to nazywanie go od "żelusiów" czy "płaczków".

0

Nie. Nie jestem hipokrytą. Naucz się tego słowa. To są suche fakty. Messi nie gra na pozycji typowego napastnika, a i tak nie odstaje golami od CR7. :))

1

To teraz spójrz na asysty, kluczowe podania, dryblingi i na pozycję na boisku. Messi robi o wiele więcej.

4

Ale chłopaki... Zawiodłem się waszymi komentarzami. To jest okłamane, bo w to się nie wliczają dodatki :)).

A każdy wie, że City i PSG dobrze oszukują FFP na dodatkach. 100k stałej pensji, a dodatki 300k. I tak się to kręci.

3

Taki rewelacyjny efekt, że LM wygrali na farcie, bo "sędziowie", a do Barcy nie mają podjazdu od dekady.

0

I James nie pomoże Realowi, bo również z nim dostawał oklep od Barcy.

0

No i Roberto na prawą obronę może nie wracać. Będę szczęśliwy. Oczywiście kontuzji nikomu nie życzę, ale on już osiągnął swój pułap i lepszy nie będzie. Na pomoc i na PO jest po prostu za słaby w Barcelonie, bo zawsze będą LEPSI, bo to BARCA, grają sami najlepsi na świecie i by wygrywać LM, trzeba mieć najlepszych w składzie, a nie tylko solidnych. Trzeba spojrzeć w szarą rzeczywistość. Każdy go lubi, bo to wychowanek i miał wiele dobrych momentów, ale on może tylko skład uzupełniać i wchodzić w trakcie meczu.

0

To chyba właśnie Neymar... Bo Neymar chce, ale nie wróci.

1

To, że Messi PL wciągnąłby nosem. Tam jest tyle miejsca, że co mecz byłby gwałt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?