robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bardzo słaby sędzia. On nawet jej w boisku nie utrzymał, więc nie mam pojęcia za co żółta.
0
Ogólnie Dembele ma szansę skończyć ligę na podium top strzelców. Musi tylko grać regularnie. Mało mu brakuje tych bramek.
2
Dembele jest niesamowity
1
Za mało gry piłką.
1
Po yerba mate takie pobudzenie, że nie wiadomo co ze sobą zrobić xd
0
Wolę w 1/4 by Barca leciała do Anglii niż do Włoch. Jakoś tak lepiej mi się kojarzą mecze z angielskimi drużynami.
2
Bardzo dobry skład. A jaki ofensywny środek. Valverde xd Oby taki środek się sprawdził, to w końcu może drewna nie będzie w późniejszej fazie sezonu ;D
0
Jak będzie Dembele w składzie, to oglądam. Jak nie, to nie :)
8
Albo Dembele spóźnił się przez przypadek. Ja w to wierzę. Na filmikach wygląda, że jest szczęśliwy, na boisku też. Skomentował nawet post De Jonga i dał 2 kropki w barwach Barcy. Mu zależy.
0
Jak zaburzają porządek na ulicy, to się należy. Uspokoić sytuację? W jakim ty świecie żyjesz? Jeszcze nigdy nie widziałem takiej akcji, że policjant uspokaja jakąś grupę ludzi mocno strajkujących jak ta, a oni się normalnie rozchodzą.
1
Co za gościu... zabrać prawko permanentnie, ale też kierowca karetki zachował się strasznie słabo.
1
Od tego jest 10-15 minutowa rozgrzewka. Szybka rozgrzewka tułowia, nóg, potem seria, pompeczki, brzuszki czy na drabinkach jakieś ćwiczenia, a potem jakiś mecz(Siatkówki, koszykówki, ręczna, nożna, hokej), czy jeszcze przed meczem krótki trening z piłką, by się obyć lub nauczyciel dał wskazówki co do techniki.
1
I dobrze. Ale w 1. składzie ma grać i koniec. Inaczej ta kara nie będzie miała sensu, bo dopiecze piłkarzowi jeszcze bardziej takie coś.
6
Messi zagra i to jest pewne. Dużo nie grał podczas swojej kontuzji. Ominęła go praktycznie LM, jutro zagra na 1000%. On sam chce grać.
4
Myślał, że nie wpadnie.
24
Arthur musiał go aż pomacać, poklepać i potrząsnąć, by sprawdzić czy to prawdziwy Iniesta. Jeszcze jak obadał go :D
0
No i niech EV potwierdzi te słowa i wystawi Dembele jutro w pierwszym składzie.
3
Skoro Valverde chce mu pomóc i na niego liczy, to nie widzę innego rozwiązania jak Denis na trybuny, a Dembele w pierwszym składzie :)
3
A co mieli mówić? Jakoś Neymar też latał na urodziny do siostry, a to powinno być zakazane tak samo jak spóźnianie się na treningi w etyce piłkarza.
0
Uff jest Dembele. Liczę jutro na podstawę :)
2
Zagra, bo musi zagrać. Valdek nie jest głupi (tak myślę) i wystawi (powinien) Dembele. Na boisku spisuje się bardzo dobrze, więc ja bym go ciągle wystawiał. Jeśli zachowanie poza boiskiem jest złe, to trzeba to rozwiązać poza boiskowo karą finansową, albo ostrą reprymendą. Tak się rozwiązuje problemy z korzyścią dla wszystkich. To nie powinno być średniowiecze, że albo to, albo wojna.
1
Dirty soda Spike Lee white girl iced tea :D
0
To moja wina. Nie chciało mi się głosować i wysyłać tego formularza. Gdyby to było prostsze :( :)
7
Gdyby babcia miała wąsy :) Jest piłkarzem i to jest inny świat niż twój. Proste.
5
To by była czysta głupota. Dembele teraz jest w formie. Ja bym go wystawił do składu, ale też dał kare finansową. Tak się rozwiązuje problemy w pracy. Odwaliłeś maniane, ale wciąż na Ciebie liczymy. Barca go potrzebuje w takiej formie. Na LM i na LL. Wysłanie go teraz na trybuny, to strzał w stope. Pogorszy tylko sprawę moim zdaniem, wypiętrzy ją jeszcze bardziej i znowu Dembele jak i klub będą na celowniku mediów. To działa źle na wizerunek też. Mam nadzieję, że EV nie jest głupi.
1
Z twittera, co do spóźniania się Dembele na treningi. Zapomniałem o tym, dobrze, że jest tweeter. :D
https://pbs.twimg.com/media/DuAXBIHWsAMLHwg.jpg
Dembele to jest piłkarz mem, jak nic :D On by nawet w tym centrum treningowym zaspał na trening. Komicznie, by to wyglądało. Budzi się o 11, spóźniony jak zwykle, inni zawodnicy już trenują, a Dembele paraduje w majtkach szybko do łazienki się ogarnąć i na boisko leci, wiążąc spodenki, a reszta się patrzy na niego z politowaniem XDD
1
Atakuje każdą osobę, która śmiała coś napisać, że Boca należał się walkower
12
W regulaminie jest napisane, że mogą lecieć bany za obraźliwy nickname, awatar czy brak szacunku. To ja się pytam, godło Legii przekreślone i napisane anty legionista, jeszcze dochodzi podobny nick, nie jest obraźliwe? To nie jest pokazany brak szacunku? Ja dostałem bana za napisanie PSG przez "dolar". Mi się wydaje, że taki awatar i nickname są 100x bardziej obraźliwe.
Chyba, że to ja jestem ślepy.
2
Czekaj, mam pomysł. Podaj mi adres, ja przyjadę, wbiję Ci nóż czy kawałek szkła w oko i na następny dzień pójdź do pracy.
23
"nie jestem niańką, aby wciąż kogoś pilnować".
To jest właśnie Valverde jak to jest prawda. Guardiola czy Klopp raz, dwa przywróciliby go do porządku, a on odwraca głowę w bok i nie wystawia w 11 jedenastce czy nie powołuje go na mecz.