0

No Barca bez szczęścia ogólnie.

1

By go zbanowali, to by kupili następnego obrońcę. Nie zapominajmy za co Barca dostała bana. To jest poważniejsza sprawa według mnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dla mnie sprawa jest prosta. Dyskwalifikacja co najmniej do Euro, max. do MŚ i ban transferowy.

3

Własnie widzę. To nieźle. "Szkoda", że to nie Messi. Inaczej, by wtedy pisali. Jezuu jak widzę takich ludzi, to mnie krew zalewa.

7

Dokładnie. Barca tak przerasta Dembele, że ten miał lepsze statystyki mając 1000 minut od Isco i Asensio, którzy mieli po 2-3k minut. Dokładnie. Tak go przerasta, że rok temu strzelił z Chelsea bramkę i uratował nas od straty gola, bo tam gdzie powinien być Roberto, go nie było. Tak go przerasta, że asystuje przeciwko Realowi, strzela gole na wagę zwycięstwa i na tę chwilę jednego pucharu.

2

Tak naprawdę nikt się nie poprawił, a Coutinho zanotował regres.

0

Mnie to śmieszy. Gościu dostał z łuku za pierwszym razem. Nie posłuchał ostrzeżenia. Może inaczej patrzysz na świat, ale widać, że to nie lekki temat skoro 34 innych użytkowników to lajkuje "Nie wiem co w tym zabawnego."

1

"Tubylcy zamordowali Amerykanina na Sentinelu Północnym. Nowe fakty
John Allen Chau zginął z rąk członków plemienia zamieszkałego na wyspie Sentinel Północny. 26-latek był nie tylko zapalonym podróżnikiem, lecz także misjonarzem, który rozmowę z tubylcami zaczął od słów "Jezus cię kocha"."

I co, ogłoszą go świętym XD?

źródło: https://www.o2.pl/artykul/tubylcy-zamordowali-amerykanina-na-sentinelu-polnocnym-nowe-fakty-6319708005115521a

5

30 godzin, 55 minut

3

Czego Rivaldo się nawąchał? Dembele w Barcelonie jest szczęśliwy i aż taki głupi nie jest, by nie wiedzieć, że jest na topie i może tylko spaść. Ostatnio Dembele cały trening się uśmiechał.

0

No Roma była gorsza na każdej pozycji. Jak się skończyło nie muszę chyba pisać.

4

A Dembele 4 gole i 9 asyst w 1220 minut. Historii Dembele w tym czasie nie muszę przypominać.

0

No bo się nie zamawia rzeczy z Polski w black friday, a właśnie z Niemiec, Belgii, Szwajcarii czy UK. W Polsce można trafić na jakąś fajną przecenkę, nie wiem, karty graficznej, ale mogą być jeszcze taniej za granicą.

Trzeba wszystko śledzić i mieć już zaplanowane co chce się kupić w black friday, na co chcesz konkretnie polować.

3

Jak widzę pająka, to nie biorę spray i zapalniczkę, ale klapka i papier, żeby zmiażdżonego już zebrać z ziemi.

0

5€

0

Zdjęcie mega udane. Dembele jest taki nieprofesjonalny, bo widzi przeprowadzane treningi przez nasz sztab szkoleniowy, Rafinha, to samo, a Messi to już załamany, bo dawno nie widział takiej klapy XDD

0

W grze Barcelony czasem denerwuje to, że nie ma bezpośredniej gry jak nie idzie. Odkąd przyszedł Dembele i coś tam EV porobił, to są te dośrodkowania jak nie idzie, bo brakowało tak dokładnych dośrodkowań na głowę jakie robią Dembele i Coutinho.

3

Dokładnie. Moim zdaniem zbytni realizm niszczy gry. Realizm w takich grach jak RDR czy GTA 5 nie powinien mieć miejsca, bo to denerwuje, a takie gry mają bawić.

0

Trochę nudy codziennie czytać, że Messi nawet bez jednej nogi byłby najlepszy. Gdzie jest info o Dembele?

1

To może lepiej De Bruyne kupic, bo on by dawal to, czego nie daje nasza pomoc z Rakieta na czele. Atak mamy dobry, co potwierdzaja statystyki.

Dembele plus Rakieta i doplata za Neya. Haha, biznesmenem nie bedziesz.

0

Nie wiem kiedy Eminem tylko o Hailie pisał teksty po powrocie. Coś Ci się pomyliło. No i chyba nie wierzysz w to, że 2pac był prawdziwym gangsterem. (XD)

0

Chodzi głównie o umiejętności. Eminem rymy, gra słów, flow, dykcja... Przekaz, przekaz, przekaz. Nie wiem jak was, ale ja ciągle nie mogę słuchać jak to murzyni mieli przewalone i świat jest zły.

Dla mnie 2pac jest zbyt monotonny. Pewnie jakby żył progres być może, by zaliczył, ale Eminem na mikrofonie wyczynia cuda i nie możesz się nudzić po prostu.

0

Co to znaczy, że flow nie do podrobienia?



Masz tutaj Eminema na flow 2paca :D Flow rzeczywiście unikalne, ale to jednak Eminem, także nie dziwne, że potrafi odtworzyć te flow idealnie.

0

Tutaj leci król

4

Mi tam z jeden czy dwa rapsy od niego się podobają, reszta już nie. Eminem to jest król, poeta.

0

Trzeba w końcu idle steam mastera odpalić :D Robiłem na wyprzedaż zimową karty. Teraz znowu trzeba będzie. 15zł zarobiłem...

3

Bredzisz. Vidal ciągle wykorzystywał szansę i zaczynał na ławce. Rakitic musiał dostać czerwo, by Vidal mógł zagrać z AM. To samo Semedo. Dobrze się prezentował i w nagrodę ławkę dostał.

2

Taki profesjonalista, że nie powiedział co chce zrobić. Profesjonalista idzie do szefa i mówi, że tam mu dają więcej i tyle. Gdyby nie milczenie Neymara, sprawy z Dembele, by nie było.

1

Dembele w innym klubie, np. w Realu wiesz jakby śmigał? Z nim trzeba porozmawiać i mam nadzieję, że rozmawiają, a nie pozostawiają go samego sobie. Jest jeszcze młody i mam nadzieję, że Barca go nie sprzeda. Chce zobaczyć jak będzie grał, gdy przyjdzie inny trener.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?