robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Barca bez szczęścia ogólnie.
1
By go zbanowali, to by kupili następnego obrońcę. Nie zapominajmy za co Barca dostała bana. To jest poważniejsza sprawa według mnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dla mnie sprawa jest prosta. Dyskwalifikacja co najmniej do Euro, max. do MŚ i ban transferowy.
3
Własnie widzę. To nieźle. "Szkoda", że to nie Messi. Inaczej, by wtedy pisali. Jezuu jak widzę takich ludzi, to mnie krew zalewa.
7
Dokładnie. Barca tak przerasta Dembele, że ten miał lepsze statystyki mając 1000 minut od Isco i Asensio, którzy mieli po 2-3k minut. Dokładnie. Tak go przerasta, że rok temu strzelił z Chelsea bramkę i uratował nas od straty gola, bo tam gdzie powinien być Roberto, go nie było. Tak go przerasta, że asystuje przeciwko Realowi, strzela gole na wagę zwycięstwa i na tę chwilę jednego pucharu.
2
Tak naprawdę nikt się nie poprawił, a Coutinho zanotował regres.
0
Mnie to śmieszy. Gościu dostał z łuku za pierwszym razem. Nie posłuchał ostrzeżenia. Może inaczej patrzysz na świat, ale widać, że to nie lekki temat skoro 34 innych użytkowników to lajkuje "Nie wiem co w tym zabawnego."
1
"Tubylcy zamordowali Amerykanina na Sentinelu Północnym. Nowe fakty
John Allen Chau zginął z rąk członków plemienia zamieszkałego na wyspie Sentinel Północny. 26-latek był nie tylko zapalonym podróżnikiem, lecz także misjonarzem, który rozmowę z tubylcami zaczął od słów "Jezus cię kocha"."
I co, ogłoszą go świętym XD?
źródło: https://www.o2.pl/artykul/tubylcy-zamordowali-amerykanina-na-sentinelu-polnocnym-nowe-fakty-6319708005115521a
5
30 godzin, 55 minut
3
Czego Rivaldo się nawąchał? Dembele w Barcelonie jest szczęśliwy i aż taki głupi nie jest, by nie wiedzieć, że jest na topie i może tylko spaść. Ostatnio Dembele cały trening się uśmiechał.
0
No Roma była gorsza na każdej pozycji. Jak się skończyło nie muszę chyba pisać.
4
A Dembele 4 gole i 9 asyst w 1220 minut. Historii Dembele w tym czasie nie muszę przypominać.
0
No bo się nie zamawia rzeczy z Polski w black friday, a właśnie z Niemiec, Belgii, Szwajcarii czy UK. W Polsce można trafić na jakąś fajną przecenkę, nie wiem, karty graficznej, ale mogą być jeszcze taniej za granicą.
Trzeba wszystko śledzić i mieć już zaplanowane co chce się kupić w black friday, na co chcesz konkretnie polować.
3
Jak widzę pająka, to nie biorę spray i zapalniczkę, ale klapka i papier, żeby zmiażdżonego już zebrać z ziemi.
0
5€
0
Zdjęcie mega udane. Dembele jest taki nieprofesjonalny, bo widzi przeprowadzane treningi przez nasz sztab szkoleniowy, Rafinha, to samo, a Messi to już załamany, bo dawno nie widział takiej klapy XDD
0
W grze Barcelony czasem denerwuje to, że nie ma bezpośredniej gry jak nie idzie. Odkąd przyszedł Dembele i coś tam EV porobił, to są te dośrodkowania jak nie idzie, bo brakowało tak dokładnych dośrodkowań na głowę jakie robią Dembele i Coutinho.
3
Dokładnie. Moim zdaniem zbytni realizm niszczy gry. Realizm w takich grach jak RDR czy GTA 5 nie powinien mieć miejsca, bo to denerwuje, a takie gry mają bawić.
0
Trochę nudy codziennie czytać, że Messi nawet bez jednej nogi byłby najlepszy. Gdzie jest info o Dembele?
1
To może lepiej De Bruyne kupic, bo on by dawal to, czego nie daje nasza pomoc z Rakieta na czele. Atak mamy dobry, co potwierdzaja statystyki.
Dembele plus Rakieta i doplata za Neya. Haha, biznesmenem nie bedziesz.
0
Nie wiem kiedy Eminem tylko o Hailie pisał teksty po powrocie. Coś Ci się pomyliło. No i chyba nie wierzysz w to, że 2pac był prawdziwym gangsterem. (XD)
0
Chodzi głównie o umiejętności. Eminem rymy, gra słów, flow, dykcja... Przekaz, przekaz, przekaz. Nie wiem jak was, ale ja ciągle nie mogę słuchać jak to murzyni mieli przewalone i świat jest zły.
Dla mnie 2pac jest zbyt monotonny. Pewnie jakby żył progres być może, by zaliczył, ale Eminem na mikrofonie wyczynia cuda i nie możesz się nudzić po prostu.
0
Co to znaczy, że flow nie do podrobienia?
Masz tutaj Eminema na flow 2paca :D Flow rzeczywiście unikalne, ale to jednak Eminem, także nie dziwne, że potrafi odtworzyć te flow idealnie.
0
Tutaj leci król
4
Mi tam z jeden czy dwa rapsy od niego się podobają, reszta już nie. Eminem to jest król, poeta.
0
Trzeba w końcu idle steam mastera odpalić :D Robiłem na wyprzedaż zimową karty. Teraz znowu trzeba będzie. 15zł zarobiłem...
3
Bredzisz. Vidal ciągle wykorzystywał szansę i zaczynał na ławce. Rakitic musiał dostać czerwo, by Vidal mógł zagrać z AM. To samo Semedo. Dobrze się prezentował i w nagrodę ławkę dostał.
2
Taki profesjonalista, że nie powiedział co chce zrobić. Profesjonalista idzie do szefa i mówi, że tam mu dają więcej i tyle. Gdyby nie milczenie Neymara, sprawy z Dembele, by nie było.
1
Dembele w innym klubie, np. w Realu wiesz jakby śmigał? Z nim trzeba porozmawiać i mam nadzieję, że rozmawiają, a nie pozostawiają go samego sobie. Jest jeszcze młody i mam nadzieję, że Barca go nie sprzeda. Chce zobaczyć jak będzie grał, gdy przyjdzie inny trener.