robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Szkoda Malcoma. Mam nadzieję na Dembele w następnym meczu w 1. składzie, ale coś czuję, że EV posadzi go na ławce i postawi na Cou-Suarez-Messi. Dopiero by to była komedia, jak Dembele w takim gazie na ławie wyląduje.
7
Ale komentatorzy Bein Sports mają wiedzę. Aż miło się ich słucha. Nie mówią żadnych głupot. Same konkrety.
1
Dembele za dobrze gra, to Valverde chce go wytrącić z rytmu, by na meczu ligowym źle się zaprezentował i mógł go na ławkę posadzić.
0
No tak, Busquetsowi i Rakiticowi dał zagrać, a Dembele już nie. Trochę śmieszne, nie powiem.
3
Puig, widać, że ma talent po samym przyjęciu i biegu. Niech jeszcze Dembele wejdzie. To ma być poniżenie przeciwnika, a Dembele jest bezlitosny, No Mercy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
No to Dembele na drugą połowę i koniec z nimi. Niech Dembuś doda trochę magii w tym spotkaniu.
6
Nie zrozumcie mnie źle, ale moim zdaniem Miranda nie zrobi kariery w Barcelonie. Nie jest w ogóle szybki. Technika też na niewielkim poziomie.
0
Munir?! Jak to mówi Strejlau - Podcinka, technicznie i bramka
0
Bein Sports to jest telewizja. Wszystko pokazują. Szejk to jednak kozak jest. :D
2
Jedna "pozycja" musi zostać wolna. Wystawi 4 z Barcy B i się coś bramkarzowi stanie, to co wtedy?
16
Szkoda... Liczyłem na Dembele...(Który potrzebuje minut) Zamiast niego jest Rakitic, który powinien odpoczywać na mecz ligowy. Myślałem, że jednak te żarty La Ramblowe się nie sprawdzą, a jednak. Trener, taki troszkę mem, każdy żart się sprawdzi jak ten sprzed sezonu, co napisałem - "Chociaż jak Dembele nie będzie grał, to wskoczy Malcom. Zawsze będzie dobry, szybki skrzydłowy." Dostałem odpowiedź - "Uważaj, bo u Valverde żaden może nie grać, Dembele na ławkę, a Malcom trybuny i 4-4-2 :D"
1
Na początek piłem taragui energia. Nie ja kupowałem. Zostało bardzo mało, ale ciężko było :D Nie smakuje mi kompletnie.
1
Przymierzam się do zakupu yerby mate. I tak patrzę te recenzje na YT, opinie w sklepach i nie bardzo ludzie piszą konkrety.
Mam na oku te yerby: Cbse Energia, Guarani Silueta, Guarani Katuava i Kurupi Compuesta Menta Boldo. Może ktoś poleca, odradza? Co innego poleci? Jakaś smakowa też może być, ale z kopytem. Jakąś tam opinię już mam wyrobioną i mam lekkiego faworyta, ale chciałbym poznać waszą opinię.
PS. Jaką Suarez pije Yerbe?
0
Przyszły reprezentant Hiszpanii
0
Ja nie wyobrażam wychodzenia na Atletico czy Real Coutinho bez formy, gdzie Dembele go aktualnie zjada. Jak wyzdrowieją Arthur, Suarez i on posadzi Dembele, to ja dziękuje za takiego trenera.
1
Hmm słowa Florka, że na każdej pozycji mają najlepszego zawodnika na świecie wydają się dosyć dziwne, jeżeli spojrzymy na mecz z Barceloną :)
48
Dobra mistrzu, nie graj szefa XDDDD
2
Dembele pokazuje skilla i za rok podnosi ZP :) (XDDD)
9
Nie wiem jak wy, ale ja już się nie mogę doczekać następnego ligowego meczu i Dembele w składzie. 3 dobre mecze z rzędu zagrał. To coś znaczy. Chłopak odpala się już, to jest pewne.
45
Oczywiście, że to świadczy o gali. Ta gala to ponoć najważniejsza gala piłki nożnej, a nie pojawiają się na niej zawodnicy, którzy są Top 3 na świecie. Jak sobie to wyobrażasz?
69
Jeśli najlepszych graczy na świecie nie ma na gali - Messiego, Cristiano i Neymara, gdzie ten ostatni jeszcze sobie Call of Duty odpalił, to wiedz, że ta nagroda jest do kitu!
5
Się zastanawiam jak to jest, dostać baty od Barcy 5:1 czy od Eibaru 3:0, twój trener w międzyczasie został zwolniony, a ty wygrywasz ZP :D :D
1
Wiedz, że z nagrodą jest coś nie tak skoro jest przed tobą gościu, który strzelił w lidze 15 goli mniej niż Ty (Griezmann). Sam bym się nie pojawił na tej gali, bo ta nagroda nie jest rzetelna, nie wiadomo za co jest. To jest żart. Co rok jakieś swoje, dziwne kryteria wymyślają. Szkoda, że takie coś się dzieje, bo to piłka nożna, sport, który oglądamy.
1
Ja tak pisałem cały czas, ale w wielkim skrócie czyli: Jak nie podadzą kryteriów na jakiej zasadzie wybiera się wygranego, to ta nagroda jest patologią.
1
To jest ten dzień kiedy większość się kłóci, a i tak niczego się nie nauczę.
0
Futu.re zrobiło na mnie większe wrażenie.
0
Według pewnej strony Dembele był na spalonym przy akcji bramkowej. XDDD
0
No ciekawe kiedy się zjawiam. Na początku lekki ból dupy był, ale potem sam pisałem, by się ogarnął, bo marnie skończy.
1
Źle to ująłem. Ludzie go znają, ale sam przyznasz. Wplączę w to Ronaldo. Gdyby CR7 taką brameczkę strzelił jak Messi z PSV, to już ZP to byłby spusty przez tydzień. Pewnie dlatego, że to już u Messiego normalność.