robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To, że Messi PL wciągnąłby nosem. Tam jest tyle miejsca, że co mecz byłby gwałt.
1
Pewien dziennikarz spytał się Messiego co mysli o komentarzach, ze nie dalby rady w chlodny, deszczowy wieczor w Anglii. Messi odpowiedzial, ze w takim razie nie widzieli na jakich boiskach grał w Rosario
8
Oby Dembele nie odszedł. Gościu jest kozakiem. Nie symuluje i głupio nie kłóci się z sędzią. Wczoraj pokazał na co go stać.
5
Oby to nie była prawda... A jak prawda. Dembele, zostań. Potrzebujemy Cię i czekaj stary na zmianę trenera. Jesteś totalnym kozakiem. Miałem już dość i mam dość turlania się i kłótni Neymara. Na boisku widać, że Dembele jest poukładany. Nie symuluje i nie fika do sędziego.
0
Valverde po prostu kusi los :) Wczoraj przeznaczeniem był 1 skład Dembele. Dał Roberto na skrzydło - kontuzja. Wpuścił Rafinhe - kontuzja, ale go nie ściągnął. No to Barca straciła bramkę i poszła ultra ofensywa, bo już miał pełno w gaciach - Dembele i Malcom w składzie.
Nic nie chcę pisać, ale Malcom i Dembele w składzie z 2 pomocnikami, gdzie jeden jest ŚPO, to większe ryzyko niż sam Dembele/Malcom z 3 pomocnikami. (XD)
1
No jakoś rok temu z Romą za późno zareagował :) A Barca grała jeszcze gorzej wtedy. Także no... twoją tezę o kant kamienia można rozbić.
2
Sam meczu nie wygra jak przejmuje piłkę i ma tylko Suareza, który jest kryty. Także... No XD
0
Tu nic nie znaczy. Nie macie tak, że jak widzicie kogoś po kilka razy w dniu, to i tak mu machniecie ręką? A jakby to coś znaczyło, to na pewno, że ma grać Dembele, a nie Rafinha czy Roberto na skrzydle. (XD) To niezła teoria spiskowa.
20
Myślałem, że Dembele wejdzie i będzie ciągnął grę, ale i tracił piłki. A tu przy linii bocznej wchodzi w sam drybling na 3 gości i ich ogrywa, potem przyjmuje piłkę, przekłada na drugą nóżkę, zakłada siatkę Oblakowi i gol. Niezły kot.
4
To nie jedyny raz, kiedy Barca gra na remis. Z Valencia to samo było. A Romy to ja już przypominać nie chcę. To samo Chelsea na wyjeździe rok temu.
0
No Barca zagrała ofensywnie pod koniec bez 2 pomocników :) Ultra ofensywnie. Indywidualny błąd, bramka po stałym fragmencie gry? Takie tłumaczenie, to aż mi się Roma przypomniała.
No i nie gadaj, że ustawienie z Dembele jest ultra ofensywne. Ultra ofensywne było w końcówce tak jak napisałem. Roberto miał zapobiec kontrze? Wolny Roberto? Nie rozumiem jego obecności w składzie. Co on miał robić? Dembele lepsze przyśpieszenie, lepszy drybling i lepsze wychodzenie spod pressingu. Movement robi swoje.
Po prostu takie ustawienie jest bez sensu. Totalnie. Barca mogła stracić bramkę nawet wcześniej, po rajdzie Griezmanna.
Aa i Valverde niby przewidział, że do 70 minuty będzie 0;0? Dlatego Roberto wystawił i Rafinhe?
2
Puścił siatkę Oblakowi. Top 2 bramkarzowi w takiej sytuacji i z takiej odległości. To, że na linii stało 2 graczy, to już ich wina. Piękna bramka Dembele.
9
Piękna taktyka Valverde. Nie wpuszczać Dembele przy 0;0 i dopiero go wpuścić jak Barca przegrywa... Jaka w tym logika? I czemu Barca tak nie może grać od początku jak w końcówce? Może dlatego, że z Roberto na skrzydle i Vidalem się tak nie da zagrać? Może dlatego, że w końcówce grali prawdziwi skrzydłowi? Tak wiele pytań, a mało odpowiedzi. Dosłownie tak jak z wszechświatem.
PS. Taka sama taktyka była z Romą, tylko tam Dembele nie pomógł.
0
Nie wiem jak wy myślicie, ale by wygrać z AM trzeba robić przewagi. Dembele z prawej strony chyba z 2 razy ograł 3 zawodników przy linii.
A poza tym. Niby Roberto miał zapobiec "zabójczej" kontrze AM, a z Dembele, by to nie pykło? Ja się pytam jak? Że niby Roberto wolniejszy od Dembele, miał zapobiec kontrze XD?
1
I co? Gdzie ta kontra Atletico z Dembele w składzie?
1
"Barcelona gra 4-4-2 i miażdży Atletico. Na własnym stadionie nie mieli żadnej szansy!"
Ale weźcie mi napiszcie. Skąd ja wiedziałem, że Barca straci bramkę takim defensywnym ustawieniem?
PS. Wchodzi Dembele i już leci skrzydłem. Tego brakowało. 4-4-2 to na jakieś Levante, gdzie bronią w polu karnym, ale nie na Atletico, gdzie trzeba robić przewagi, by strzelić bramkę. Jak wy sobie to wyobrażaliście? Z kontry Barca miała bramkę strzelić? Ale jak? Z Roberto w pomocy?
3
I co obrońcy Valverde? Wchodzi Dembele, przechodzi 3 i podaje do Messiego :)
Kolejna teza do rozbicia o kant kamienia
4
Obrońcy Valverde. Jak to było? Barca gra 4-4-2 na remis, żeby bramki nie stracić i może coś wpadnie? Żeby nas nie skontrowali? A co za różnica czy gra Roberto czy Dembele? Tak czy siak Roberto za kontrą, by nie zdążył jako pomocnik. Jednak waszą tezę można rozbić o kant kamienia.
2
Chciałem napisać, że pachnie golem. Nie zdążyłem... Valverde. Masz za swoje. Masz granie na 0;0. 77 minuta i bez zmiany. Szkoda mówić.
5
Nie wiem czy wiesz, ale jak Sevilla jutro wygra, to ona ma lidera.
0
Messi odpal się i ratuj Barce
0
To weź mi teraz wytłumacz jak Dembele w drugiej połowie ma wejść? Kogo on ściągnie? Ściągnie Arthura? Wtedy pomoc Vidal-Busi-Rafinha? Czy może ściągnie Arthura. Wpuści Alenie i ściągnie Rafinhe i wpuści Dembele? No ja tego nie widzę. Wtedy będzie jeszcze gorzej.
0
No to wystaw pomocnika na AM, który jest tak samo szybki jak Giroud. Potem wprowadź za niego drugiego pomocnika, nawet nie wiem czy wolniejszego. Idź i tak graj. Idź sprawdź ile KM Atletico przebiegło jak do 30 minuty to chyba Griezmann miał z 2.8 km na koncie.
11
Drugiej połowy nie oglądam... Od początku nieszczęsny Roberto w pomocy i teraz Rafinha... 180mln € na ławce XDDD. Cruyff się w grobie przewraca. Ja dziękuje za takie widowisko. To nie trener na Barce. Teraz to potwierdził.
10
Jeszcze Rafinha XDDD Proszę ja Was... masakra to jest. Najlepiej gra bez skrzydłowych na 0;0. Valdek. Jak ty mnie zaimponowałeś, ale to jest Barca. Gra się na strzelenie bramki, a nie na niestracenie jej.
1
Ale nudny mecz XD
4
Jak ja nienawidzę tych Hernandezów. Co za symulanci i płaczki
1
A ja sobie Hudsona słucham :)
0
Elegancki skład
0
To znaczy, że gra jest źle zrobion