23

"nie jestem niańką, aby wciąż kogoś pilnować".

To jest właśnie Valverde jak to jest prawda. Guardiola czy Klopp raz, dwa przywróciliby go do porządku, a on odwraca głowę w bok i nie wystawia w 11 jedenastce czy nie powołuje go na mecz.

1

Nie ma co tak myśleć. Spójrz ile ludzi na świecie istnieje, a teraz spójrz ilu robi taką karierę jak Messi i CR7. Teraz na podobną karierę mają szansę Mbappe i Dembele (Mają umiejętności, by być twarzą piłki). To jest bardzo mały ułamek.

1

Zawieszenie na miesiąc to strzał w stopę będzie. Taki zawodnik jak on się przyda. Jeszcze kiedy Coutinho nie ma formy i mieć nie będzie, bo na skrzydle nie ma szybkości potrzebnej w La Liga.

3

Taki artykuł, gdzie Dembele ma zapewnioną ławkę, trybuny na co najmniej 2 spotkania. Szkoda, bo raczej po tym spóźnieniu Valverde go nie wystawi w pierwszym składzie i niestety Barca będzie musiała grać z przodu ze Suarezem, który robi pokraczne tricki, ale jedna sytuacja mu wyjdzie na 90 min, gdzie wcześniej miał 5 szans do strzelenia i z Coutinho nie mającym formy ani szybkości... Znowu czekają nas nudy niestety. Dembele ziomeczku, popraw się.

0

A myślisz, że Ciebie da się poważnie traktować? Na każdym forum mają z Ciebie polewkę.

0

Nie popieram tego, że się spóźnia na treningi, ale wiadomo o co chodzi. Jeszcze niech Vidal do tego dojdzie i będzie jazda. Myślisz, że Aleni spodobały się wczorajsze zmiany? Nie, ale robi swoje, bo wie, że jak odwali taki cyrk, to już ma pograne, a Dembele ma świadomość, że kosztował bardzo dużo i to wykorzystuje.

0

To ty tak to wyczytałeś. Spóźnia się, bo ten trener mu się nie podoba.

0

Jak zostaje ściągnięty mimo dobrego meczu?

1

Nie było mnie. Znowu chcą dokopać Dembele, bo się spóźnił? A nawet jak się spóźnił, to ja mu się nie dziwię. Gra dobre mecze, by zostać ściągniętym na rzecz Coutinho bez formy. Tak się poprawia pewność siebie. Poza tym, Dembele odwala takie cyrki, a i tak gra 2-3 razy lepiej niż Coutinho, który "ciężko" pracuje. Bez wątpienia, ten trener zniszczy tych 2 wspaniałych zawodników. Zamiast dać im grać, tej dwójce, to zajeżdża 30 latków, by po sezonie odejść i znowu zostawić niezgranych ze sobą zawodników.

2

Byłeś w śpiączce 10 lat? to nie 2008 rok, gdzie EA jest chwalone. To jest 2018 rok kiedy gracze podają polską firmę jako przykład, za którym mają podążać inne firmy, również wielkie. Na rynku jest też wiele lepszych gier. Zasłużyli sobie na taką sprzedaż wypuszczając mizerne fify co rok od 4 lat, jak i również okrojone battlefieldy. Kupujesz grę za 200zł, gdzie po miesiącu wychodzą dodatki i musisz kolejne 100-200zł wydać. Nie tędy droga i gracze już to widzą po prostu.

22

Na Pique lał się już taki hejt nie raz, że już wie ilu dokładnie coś na niego krzyczy ::D Mistrz :D

6

Messi co za 1. połowa. Przypominam - 5 miejsce w plebiscycie ZP :D. Dembele niezły grajek. Jego podania to majstersztyk. Szkoda, że pewnie go zdejmie pierwszego, bo to mecze, w których Dembele powinien grać cały czas i ogrywać się na przyszłość, by grać jeszcze lepiej.

26

Haha tak się zapatrzyłem w Messiego bez mrugania, że aż mi łzy lecą. Litości, jak on tam utrzymał piłkę? :D

1

Uff jednak EV posiada rozum.

0

Nie. To pokaże jakich zawodników lubi EV bez względu na formę

2

za 35 minut Valverde pokaże czy Barca wygra LM czy nie. Jak wystawi zawodnika bez formy, to raczej ciężko będzie o LM. Jak z formą, to git.

7

Ludzie, którzy piszą, że jakiś Sancho jest lepszy niż Dembele chyba nie wiedzą co piszą :D Dembele go wciąga nosem wieczorem, a rano zjada na śniadanie. Dzisiaj na niego liczę :)

0

Lol? Tylko to jest pogański zwyczaj, a po drugie to Jezus mógł się urodzić nawet w wiosnę.

0

Jak Dembele nie zagra, to będzie wręcz komedia. Najlepszy zawodnik formacji ofensywnej w tej chwili. To przeczy prawom logiki.

1

Ale ludzie czegoś chyba nie rozumieją. Nie wystarczy pójść do PSG i mieć pierwszy skład, bo czego on się tam nauczy jak w wieku 22 lat będzie już tam najlepszym pomocnikiem i liderem (linii pomocy)? Taki sam rozwój jak w Ajaxie będzie miał. Od kogo ma się niby uczyć? Przecież zawodnicy trenujący z Messim, Coutinho, Suarezem, Busquetsem stają się lepsi. Nawet z De Bruyne i Silva trenować, to już coś. A tam? Kto ma być mentorem i od kogo ma się uczyć? Rozwinie się rozwinie, ale do czasu. Potem pewnego poziomu nie przeskoczy.

0

Tzw. unskillowy rap.

2

Chodzi mu o poprzedni sezon :)

0

Miłych wakacji na Bahamach

9

Ja nie widzę żadnego dylematu w tej chwili :) Jak Coutinho nie przejdzie do pomocy, to powinna czekać go ławeczka. Dembele go zjada na śniadanie na skrzydle. Wszystkim dosłownie. Jak nie zagra Dembele, który jest najlepszym zawodnikiem w ataku w Barcie w tej chwili, to ja już nie wierzę w tego trenera i w tę drużynę. Jeśli chce się wygrać LM, to muszą grać zawodnicy w formie, a nie pupilki trenera.

10

Patrzę miejsce Ter Stegena i już wiem, by nie przeglądać dalej tego rankingu.

3

Co zrobi oprogramowanie? Oceni sytuację 100 razy szybciej niż człowiek i spróbuje wyjść z opresji.

0

Można rezygnować z Eleven w takim razie, jak Ćwiąkała odejdzie.

12

"Będę grać jak najprościej. "

Jeśli to con robi teraz na boisku uważa za proste, to ja już nie wiem co to za chłopak, talent. On uważa takie rzeczy za proste, a wielu nawet profesjonalistów nie robi takich rzeczy jak on w pucharze krajowym czy w presezonie :D

0

No nie zrozumiałeś. Właśnie o to chodzi, że nawet Depay lepiej rapuje niż mumble raperzy.

0

Memphis Depay zjada Mumble Raperów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?