0

Czytaj ze zrozumieniem kolego. "Nie raz dryblował lepiej niż Dembele". To nie znaczy, że ma lepszy drybling ogólnie :) :)

1

Podawał do Suareza, który gubił piłkę, albo strzelał prosto w bramkarza. ;d

1

A co jakby z Semedo zrobić prawego skrzydłowego? Nie raz dryblował lepiej niż Dembele.

9

Ojciec Kubicy oficjalnie potwierdził starty od nowego sezonu w F1 :D Zawsze wierzyłem. Tylko szkoda tego słabego bolidu, bo Kubica zjada tam większość stawki.

1

Ta gra to będzie mainstream totalny. To będzie konkurent z najwyższej półki. Będzie rywalizować z RDR2 i GTA5. No po prostu gra top topów. Praktycznie wszyscy na nią czekają.

No i w Cyberpunku będzie najlepsze, że tam się dba o siebie, a nie o świat. Nie będziesz zesłany do świata jako bohater, wybraniec, który będzie musiał uratować świat.

2

F1 jest popularna na całym świecie.

0

Po prostu dobry znajomy, to się spotkał. Proste.

0

Główka Dembele daje rade. Tak, by nie niszczył Bayernu, wbiegał w kilku zawodników Juventusu w LM czy strzelał gole Chelsea w 1/8 LM. Po prostu potrzebuje, żeby ktoś go nakierował na dobre tory. Już strzelał czy asystował w kluczowych momentach.

0

Pieniądze w dzisiejszej piłce strasznie są nieopłacalne. Jak ktoś kupi Dembele za 100mln€, a pewno by było mniej, to zostaje po zmiennych 60mln €. Można odjąć od tego jego pensję za 2 sezony, to wyjdzie całe nic.

To ja już wole Dembele. Jest jeszcze młody, strzela, asystuje i miał przebłyski kosmicznych akcji. Można zobaczyć gdzie byli Cou, Hazard czy De Bruyne w jego wieku. Tak naprawdę byli nigdzie, bo tamtych klubów do Barcy nie można porównać.

0

Dla mnie logiczne, to jest testowanie zawodników. Jak Dembele już grał, to chciał wpuścić Thauvina i go zobaczyć. Proste. xD

1

Ostatnio z Neymara jakaś szklanka się zrobiła. Jakość niezaprzeczalna, ale trzeba nie mieć mózgu, by chcieć oddać Dembele i Rakitica + dopłacać hajs za Neymara.
W inny sposób go pozyskać czyli jakoś tanio, to tak, ale nie tak jak powyżej.

I nie chodzi, że jest ostatnio często kontuzjowany, tylko po prostu się nie opłaca taki deal nawet jakby kontuzji nie łapał. XD

3

To niezły Suarez. Wcześniej tego nie widziałem

0

Klopp to dla mnie najlepszy trener po Pepie. Niestety, ale praca z młodzieżą robi swoje i wpływa na moją ocenę.

0

No i niech De Jong sobie marnuje karierę w City. Pójdzie tam, Pep odejdzie i co? Zmarnuje się tylko.

1

Jest duża szansa, że 6IX9INE pójdzie do paki tak na poważnie. Bez żadnych kaucji czy innych rzeczy. Grozi mu odsiadka od 20 lat do dożywocia.

4

No El Clasico. Wow. Potem zawalił 3 bramki w 3 następnych meczach. To niezły prawy obrońca. To w takim razie chcę Rafinhe w pierwszym składzie, bo zagrał dobry mecz z Totkami (?) i Denisa, bo miał przebłyski sezon temu.

3

To jest bardzo śmieszne, bo każdy chwali Ronaldinho za show jakie dawał i za "najlepszą" kontrolę piłki, ale będąc szczerym... gdyby Messi był showmanem on robiłby to lepiej. Nikt nie ma takiej kontroli nad piłką jak Messi.

Nawet nie będąc showmanem, to jednak Messi robi największe show na boisku i wywiera największe wrażenie.

0

To niezła ironia XDDD

0

O widzę pokazali się "znafffcy" futbolu, co teraz krytykują De Jonga i De Ligta. Jak wiatr zawieje tak dają.

0

Sane kot. Jego Barca powinna kupić jak Dembele nie wypali.

0

Oczywiście, że nie. Ivan nie da już wiele zespołowi, a wręcz może być jednostką ujemną. Po 30 roku życia, to już loteria do kiedy będzie grał na wysokim poziomie jak już teraz ten poziom nie jest najwyższy. W piłkę grają też młodzi i gniewni i ci lepsi będą objeżdżać Ivana jak będą chcieli.

0

No i nie dostanie podwyżki, bo sam Bartek powiedział, że Busquets, Alba, a dla podwyżki dla Rakitica nie ma już miejsca w budżecie.

2

Na w miarę wysokim poziomie? Stary, Barcelona, to nie pępek świata. Grałby na najwyższym poziomie.

0

No. Różnie się liczy tą szybkość w rapsach. Na 10 sekund, na całą piosenkę czy na najszybszy moment. Offended na krótki moment, gdzie najszybciej rapuje, jest szybsze niż rap god, ale już przez 10 sekund czy na cały raps jest wolniejsze. To samo chyba z Majesty. Ale na pewno Rap God to nie najszybsza nuta Eminema, a chciałem zobaczyć czy ktoś wymieni Rap God.



Tutaj wymiata.

2

Oczywiście, że nie!

0

Najszybsza zwrotka Eminema?

1

Rabiot to jest następny typ pokroju Rakitica czy Roberto. Ma swoje przebłyski, ale po prostu jest to solidny zawodnik. Nie na pierwszy skład Barcy, ale by zastąpić kogoś na 2-3 mecze, by potem przesiedzieć cały sezon. Barca potrzebuje światowej klasy zawodników, a nie tylko solidnych, bo już jest ich za dużo w klubie.

0

Następca Roberto. Buhahahhaha. Stary, jak on wejdzie do do 1. drużyny, to on wciągnie Roberto nosem. Niestety, ale Roberto w najbliższym czasie, czyli w następnym sezonie czeka ławeczka, bo będzie Semedo i Wague, a w pomocy będzie za duża konkurencja.

0

Wyniki nieco zakłamane? No masz już do pracy informację, że jednak Polska to państwo z utrudnionym dostępem do informacji, treści. Niektórzy by chcieli mieć wszystko na jednym dekoderze, ale większość tak mieć nie może. W Niemczech, Holandii czy Anglii raz, dwa można sobie załatwić wszystkie kanały jak ktoś chce czy dostęp do tego czy tamtego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?