robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Źle to ująłem. Ludzie go znają, ale sam przyznasz. Wplączę w to Ronaldo. Gdyby CR7 taką brameczkę strzelił jak Messi z PSV, to już ZP to byłby spusty przez tydzień. Pewnie dlatego, że to już u Messiego normalność.
1
Dembele, Dembele, Dembele. Talent równie wielki jak Mbappe. Bardzo dobry mecz i czekam na następne bardzo dobre mecze. Nie mam wątpliwości. Już się rozgrywa na dobre. Jestem ciekaw kiedy media go zaczną pompować, bo dawno nie było medialnej gwiazdy u nas w składzie. Messi najlepszy, ale nie jest medialny przez co nie jest nawet brany pod uwagę do ZP (profanacja piłki nożnej).
2
Takie mecze to już chyba mem u Valverde. Ładna pierwsza połowa, chłopaki pograli ładnie w piłkę, to Valverde w szatni zrobił im suszarkę, że było za ładnie, a pewnie do Dembele powiedział, że jeszcze kilka takich ładnych dryblingów i czeka go ławeczka. :D
12
Ostatni sezon Valverde. Jestem pewien. Nawet kibice na stadionie mają tego dość.
1
Ma ktoś może filmik jak Dembele kręci obrońcą Villarealu? Piękny drybling, niesamowity.
7
W końcu prawa strona chodzi jak należy. Mam wrażenie, że na prawej stronie jest więcej dymu niż na lewej. 2 młodzi i gniewni - Semedo i Dembele.
Dembele te podania ma piękne, takie penetrujące.
0
Brawo Dembele :D I Pique :D Ale wrzutka kozak
0
Bo Denis jest dobry. Naprawdę, rok temu na początku sezonu wyglądał bardzo dobrze moim zdaniem. W innych klubach, też wielkich i nie byle jakich będzie gwiazdą i to jest pewne.
I kraje słabo rozwinięte, to jakie masz na myśli? Wejdź sobie na profil instagramowy Malcoma czy Dembele to zobaczysz. Tam ludzie pod ich zdjęciami zwalniają EV.
0
Skromny chłopak. To się potwierdza.
6
Niech Dembele się odpala i pokaże swoje umiejętności! To jest ten czas. 2 bardzo dobre mecze ma za sobą. Zobaczymy teraz. Takiego gracza jak on potrzebujemy, by wygrać LM, bo z Roberto na skrzydle czy Rafinha nie da rady. Messi nie uniesie tego sam.
0
Określenie do Roberto, by pasowało. Dembele to skrzydłowy...
0
Taki pomocnik powinien grać w Realu, a nie w Barcelonie... Co to za czasy się porobiły. Jednak coś poszło nie tak i jest nadal nie tak skoro Real ma lepszych pomocników od naszych i nadal chce lepszych, a nie jakieś kłody.
3
Okaże się, że to Coutinho będzie transferowym niewypałem, a nie Dembele, w którego bardzo wierzę. W Coutinho też wierzę jak każdy kibic Barcy, ale wygląda w tej CHWILI na gorszego zawodnika od Dembele lub na zawodnika, który ma gorszą formę od Dembele. Takie jest moje zdanie, nie musicie go popierać.
Szkoda tylko, że Valverde nie wykorzystuje potencjału Dembele i Coutinho. Mam nadzieję, że Dembele się teraz ogarnął, ale jak w najważniejszych meczach EV woli Rafinhe czy Roberto od Dembele... no to szczerze wątpię w to, że się ogarnie. Został kupiony za te 105mln, by grał w tych najważniejszych meczach, a nie wchodził na 10min i ratował tyłek EV, bo wystawił wcześniej Rafinhe/Roberto.
1
Technika najważniejsza. Też w sumie się trochę zdziwiłem, bo na pewno Colin ma mało wspólnego z rzeczywistością.
I jeszcze ten argument, że nie mógł tego wygrać, bo nie zna tras na pamięć rozwalił.
24
Wow, nie słyszałem tego. Robert Kubica w 2005r. został oskarżony o oszustwo w turnieju esportowym w Colina McRae. Nie był wtedy aż tak znany. Na komputer poświęcał naprawdę mało, grał ponoć w Colina nie więcej niż 40 godzin, z komputera korzystał "raz na ruski rok", a zniszczył graczy na domyślnych ustawieniach, którzy poświęcali na tę grę setki godzin i ustawiali furę długi czas. Nawet kompa swojego nie miał. Mi byłoby wstyd po takim czasie i widzieć w jakim miejscu jest Kubica.
To jest ten przypadek - "potrzymaj mi piwo." :D
słowa Kubicy na forum: "A Puchar i dyplom jak mi ktos poda adres to go wysle z powrotem bo ścigam się w PRAWDZIWE WYSCIGI 10 lat i musialem się wybrac na impreze taka jak dzis żeby ktos mowil ze jestem oszustem!!!???"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/47262823_2058169020911648_646308731696447488_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=6c12c91e590c2bb3a8067514dd29daca&oe=5CA25ED8
http://e-rajdy.pl/forum/viewtopic.php?f=42&t=1079&sid=fe3409af3faff3a69e36d3cc24e7de0a&start=30
0
Tylko, że co kolejkę Barcy może nie być na Eleven.
2
To niezły fart. Same wrzutki. Nic sensownego. Mają szczęście, że Barcy w LM nie spotkali.
18
"Czy Barcelona może grać bez klasycznej "dziewiątki"?
Już tak robiliśmy. Postawiliśmy na takie rozwiązanie m.in. w ostatnim meczu z Villarrealem."
Ale Panie. Na pewno nie postawiłeś na atak Coutinho-Messi-Dembele, tylko postawiłeś na Suareza na skrzydle. Nawet nie wiedziałem, że to testował XDDDD Nikt się nie kapnął.
0
Prawie do tego doszło, że i Messiego kiedyś by wpożyczyli. Jednak się kapneli, że to nie byle kto.
0
Tak naprawdę jeden karabin jest naladowany slepakami albo kilka, nie wiem. Policjanci o tym nie wiedzą, przez co niewiadomo, ktory zabił.
0
Bezprzewodowa jest lepsza od przewodowej. Po prostu trzeba wiedziec co sie kupuje, a nie jakis zlom za 150-200zl
0
Messi zagra i to jest więcej niż pewne.
1
To spójrz na City.
0
Też nie ogarniam tego, że pewien użytkownik pisze, że ten komentator jest irytujący, a ja nie mogę napisać tego samego w jego stronę. Jak to jest możliwe?
7
Oj nie nie. Dembele umie grać kombinacyjnie na małej przestrzeni, a co jest ważne potrafi z tej małej przestrzeni zrobić dużą przestrzeń, balansem ciała czy trickiem.
5
Nie graj szefa.
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aż tak o nic to nie. O tygodniówkę Messiego, to będzie mecz. Więc bardzo ważny i na pewno zagra Rakitic, bo każdy mecz jest ważny i trzeba go wygrać.
0
Patrz na siebie, a nie na innych. Nigdy tego nie słyszałeś?