2

Ćwiąkała na jutubie o Dembele :) Można go słuchać godzinami

6

Przez reformę LM teraz nie będzie słabych meczów w 1/8 i dalej. Jak Barca teraz będzie grała jakby się jej nie chciało, to chyba już nic tego nie zmieni.

1

Skończył przepisowo mecz jak powinien :)

9

Największy spalony w historii LM XD?

1

LEWAAANDOWSKI! Ale mecz

1

Dobrze, że schował głowę, bo twarz miałby zmasakrowaną.

1

Mi się jeszcze nie zmienił awatar :D

1

Jedna pomyłka tak, lecz on pomylił Rafinhe z Goretzką, by potem pomylić go z Kimmichem.

7

"Będzie kartka dla Leona Goretzki, nie to Kimmich, yy Rafinha"

Genialny komentarz na polsat sport premium XD

4

Tylko trzymać kciuki za Dembele, by nic nie odwalił poza boiskiem. Pierwszy skład ma praktycznie zapewniony, do następnego meczu z Realem dużo czasu. On może stać się gwiazdą ligi i postacią pierwszoplanową w Barcelonie. Przecież Dembele Real zgwałci na wiosnę jak będzie ciągle grał. Zawsze jest dużo miejsca z nimi, a każdy wie, że on to lubi.

2

Asensio nawet przy Dembele przy jednym stole nie je. Słaby zawodnik.

4

Zamarkować strzał też trzeba umieć :) Dembele jest w tym mistrzem.

0

No to nie ma co gdybać, bo ludzie patrzą na pół kariery Neymara i kilka sezonów w pierwszym składzie, gdzie teraz Dembele zyskuje dopiero zaufanie. Pierwszy sezon zmarnowany przez kontuzje. Oby tego nie zepsuł swoich zachowaniem.

1

Tak. I tak mi się pomyliło i sprawdzałem tabele Live, gdzie Roma remisuje i patrzę - 2 punkty straty, Roma wygra i tyle, a tu niestety ten mecz już leci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Poziom Neymara, to on może w tym sezonie już osiągnąć. Ile? Neymar w wieku 21 lat zaczynając sezon, skończył on rozgrywki z 15 golami i 15 asystami. Co jest jeszcze plusem - Dembele nie symuluje i nie macha niepotrzebnie nad piłką nogami. Jest ciągle w ruchu i nie stoi w miejscu jak Neymar i macha nóżkami. Ciągle jest ten balans ciałem. Dembele brakuje 4 goli do podium strzelców LL. Musi tylko grać.

1

Typical teksty dostawcy, który się nie zna na temacie xd

7

Nie wiem jak wy, ale ja się już nie mogę doczekać niedzieli i Dembele w pierwszym składzie :D Rozpędza się, co mecz, to coś niezłego odwali. Niezłe statystyki na koniec sezonu może wykręcić. EV chyba zaczyna mu już ufać, oby się już nie spóźniał ;D

1

Jeśli chodzi o ligę mistrzów, to 4 grupy po 8 drużyn moim zdaniem byłyby bardzo ciekawe i to w końcu byłaby prawdziwa Liga Mistrzów. Jednak Liga Mistrzów w weekendy XDDD No tylko tyle.

4

No bo Barca łaskę im robi. Kupią innego i pewno nawet młodszego. Jest okazja to trzeba sprzedać. Będą pieniądze na transfery.

13

W sumie, to nie dziwne, że nie ma spustu nad bramką Dembele jak nad bramkami Asensio czy Mbappe. W końcu to jest crack i u niego to normalne, tak jak u Messiego.

0

Jedno jest pewne. Takie cieszynki mogą tylko robić prawdziwe cracki. Dembele to jeden z nich.

32

Rozwalił system odpowiedzią na temat Dembele xd

1

Pod koniec poprzedniego sezonu Barca wygrywała właśnie z Dembele na prawej i Coutinho na lewej w formacji 4-2-3-1 i to wyglądało dobrze. Nie wiem czemu Valverde do tego nie wróci.

3

Co ty piszesz? Dembele katastrofalny mecz? Ja tam widziałem, że nie miał za bardzo z kim pograć. Długie piłki i osamotniony Dembele. Gdy Alena z Semedo byli na czas obok niego, to wychodziła bardzo ładna klepka, a nawet geniusz Messi sam na 3 ma problemy przyjąć piłkę i ją utrzymać, gdy nagle do niego podbiegają, kiedy nie zdąży nawet piłki przyjąć.

1

Valverde ma teraz ból głowy. Cou czy Dembele. Cou wydaje się wracać do formy, lecz myślę, że Dembele jest w lepszej formie. Jeśli Dembele nie popełni teraz żadnego błędu poza boiskowego, to nie widzę innej decyzji jak próba przesunięcia Cou do pomocy. Szkoda, by któryś grzał ławkę, bo to strata wielkiego potencjału.

9

Jestem ciekaw co miała znaczyć cieszynka Dembele XD Ten to ma te cieszynki.

5

Pojedyncze akcje Coutinho i Dembele zamazują słaby przebieg tego meczu. Eksperymentalny środek pola, dał zagrać młodym, ale od 70 min widać było, że pachniało golem, bo pomoc Barcelony ciągle była objeżdżana. Moim zdaniem ostatnia zmiana EV była bezużyteczna. Zmiana skrzydłowego w ogóle nie wpłynęła na grę, bo piłek do przodu mało było. Powinien zostać zmieniony ktoś z pomocy, by utrzymać zwycięstwo. W końcu byłaby kasa na tygodniówkę Messiego.

0

To jest raczej wina tego, że już pomoc oddycha rękawami czyli Arthur i Alena. Ktoś z nich powinien zostać zmieniony, a nie Dembele. Teraz nie ma kto atakować oprócz Messiego. Cou też zmęczony. Liczyłem na wejście dzika Vidala.

0

Barca mniejsze posiadanie piłki. Słabo się ogląda ten mecz na razie. Pressing znikomy, gdzie powinien być zakładany. Zawodnicy Tottenhamu strasznie niepewni i to powinno zostać wykorzystane. Moura tylko ładnie rozgrywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?