4

Dobre :D

1

Początek sezonu przed kontuzją obiecujący. Na prawej stronie końcówka sezonu obiecująca. Potem EV wystawia go na lewej, gdzie gra lepiej na prawej stronie. Potem go ściąga, ławeczka, a następnie to już strach przed złym zagraniem. Nie ma tego zaufania co Suarez czy Rakitic.

2

Można wspomnieć, że to nie od Dembele się zaczęło. Co nie oznacza, że to go usprawiedliwia, ale pierw bardzo zły Pique przegrywający mecze, Valverde w poszukiwaniu leku ściąga Dembele, a ten daje fochy. Teraz EV go nie powołał i Barca przegrała mecz. Na tę chwilę nie idzie wszystko pod dyktando Valverde i można rzec, że to jednak decyzje EV są błędne. Zachowanie Dembele błędne, ale on powinien grać w takich meczach.

2

Więc się zgadzamy, że to wina Neymara, a nie Dembele :D?

1

On będzie gwiazdą. Właśnie Barca bez niego przegrała mecz. Na pewno się ogarnie. Jak wybrechał plotki o transferze do Arsenalu, to mam nadzieję, że wie w jakim klubie się znajduje i może tylko się stoczyć.

0

Dosyć śmiesznie to wyglądało jak Bartra się kłócił po VARZE po 3 bramce straconej XD. Tak ich Barca sklepała, że nie mógł uwierzyć iż nie było spalonego.

4

Dembele strzelał bramki i asystował. Zachowanie złe, ale pewno po tym już się ogarnie. Właśnie teraz bez niego Barca przegrała i decyzja EV została podważona o jego braku w kadrze. Ma jakość i to większą niż Rafinha, Denis, Munir czy Roberto.

A okulary pierwsza klasa. Dobra stylówa.

2

4 bramki z Betisem, 5 bram z Levante, 3 bramy z Roma. Litości.

1

Ale bez przesady, by na LM się bardziej spinać, a w lidze grać żenadę bez zaangażowania. Futbol to liga co tydzień, a nie LM.

1

Nie wiem co ludzie widzą w tej LM. Czekanie po 2 miesiące na mecz LM mnie nie jara.

3

Ale Kroos to symulant. Żałośnie się patrzy na coś takiego.

2

Gdyby Semedo zagrał tak katastrofalnie jak dziś Roberto to... to zostałby zdjęty w przerwie XD

1

Dość kulawy. Levante rozjechało Barce w tamtym sezonie, Roma też, teraz Betis. Coś za dużo tych wpadek Panie Ernesto. Jak nie idzie to widać, że na maksa i to jest najgorsze u EV, że jak przegra to katastrofa.

0

Nie widzę LM w tym sezonie... Oby nie przegrać tylko z Juve, bo jeszcze ktoś podważy kto jest najlepszy w historii...

0

Tak samo było z Levante. Bo która drużyna strzela 4 gole na wyjeździe i przegrywa 5-4?

1

Też tak myślę, że łatwo sobie poradzą.

2

Hah niby brak motywacji, to po meczu piszesz Vamos. Dembele sobie truchta, to go każdy ciśnie, że w Barcie nie ma na to miejsca.

1

Barca go nie sprzeda, bo nasz zarząd się tego boi. Dziś Ćwiąkała o tym mówił, że jak odpali w innym klubie i go "ujarzmią", to będą komentarze w stronę Barcelony w stylu - czemu wy tego nie zrobiliście. Czemu u was tak się zachowywał, a u nas normalnie gra.

3

Coś niesamowitego! Ten luz zawodników, którzy nie boją się, że po jednej nie udanej akcji usiądą na ławce, coś pięknego. Sterling u Pepa jak się rozwinął.

1

Dostawał w meczu z Interem i też zawalił bramkę. Z Vallecano też zawalił jedną bramkę jak się nie mylę. To ten pamiętny mecz co Dembele znowu uratował nam punkty strzelając przepiękną bramkę.

1

Semedo chłopie odchodź, bo się marnujesz. Ze świętymi krowami nie wygrasz.

0

Na pewno nie ja. Na klasyk Roberto można było zrozumieć, ale w późniejszych meczach już nie.

1

Tak, jego wina, bo to on wystawia piłkarzy bez formy. Ile razy mam jeszcze takie coś powtarzać. Jakby wystawił Munira, Vidala, Alenie, Malcoma i Dembele jednocześnie, to byś krzyczał, że to wina EV.

1

Amerykę żeś odkrył. Już kiedyś te słowa słyszałem. Dembele na pewno pomoże tylko musisz go okrzyczeć i ustawić słownie, a nie gestem! Dembele w takich meczach zawsze dawał coś ekstra i miał szczęście. Dzisiaj go zabrakło... Suarez gubił notorycznie piłkę i nikt go nie krytykuje, a Roberto to w ogóle tragedia.

0

1. Nie wiem.
2. Dembele w takim mecz jak z Betisem mógłby okazać się zbawieniem (Cieszy mnie lekcja dana Dembele, ale również bardzo zła decyzja EV)
3. Semedo na PO.

0

I co? Tamten skład był lepszy? Dzisiaj Betis zagrał dobre spotkanie i nawet jak robisz dobry pressing, to może być ktoś jeszcze lepszy i może z niego wychodzić. Dzisiaj Roberto zawalił pierwszą bramkę i masz rację. Jak łańcuszek wszystko się sypnęło po tej pierwszej bramce. Jakby tam stał Semedo, to gościu piłki by nie powąchał.

0

To jak wytłumaczysz brak Semedo? To też powinien być prosty i logiczny wybór.

0

No trochę tak, bo mogli oddać mecz z Betisem dla NC+, a sami puścić AM... Tak trudno to zrozumieć?

0

Weźcie mi wytłumaczcie sens tego Eleven Sports. Wzięli sobie mecz z Betisem, a odpuścili AM. Sami sobie w stopę strzelają. NC+ jest strasznie do przodu. Pokazali mecz z Realem i pokażą następny hit kolejki.

4

Racja, nie można winić Roberto za zawalenie bramki, bo to nie jego wina, że EV go wystawił. Jego wina, że taki się urodził i jest po prostu za wolny? 100% wina Valverde za dobranie składu. Dziś nawet Dembele by się przydał. On zawsze był wartością dodatnią w takich meczach. Dzisiaj Suarez też wyjątkowo dużo tracił piłek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?